Mobilny internet - Pakiet danych free - BOINC

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 13 Wrzesień 2019, 16:17

SzaMoT🍀

Panie, Panowie Apeluję, wpisujcie jak w temacie, Swoje zadanie odnośnie pakietów mobilnego internetu Free dla BOINC  :whistle:
Ja szykuję petycję do operatorów na FB, czat.

WCG a dokładnie podprojekt FightAIDS@Home - Phase 2, mocno korzysta jak na warunki mobilnego internetu.
Przy wysłaniu zadania widziałem po 30 mega, i jeszcze Rosetta ma taką przypadłość.

EDIT:
Już widzę tą minę konsultantek w salonach jakby się pytali abonenci o ten pakiet Free - BOINC
A tak poważnie to by był chyba ewenement na skalę światową (Premiera nowej promocji!!!)



SzaMoT🍀

Pierwsze kroki w tej sprawie rozpoczęte,
równolegle z reakcją odpowiedzi Plus GSM i T-Mbile, Orange brak odp. Jak na razie
Przygotowuje pismo do tych operatorów telekomunikacyjnych.

Są projekty które mają małe pliczki do pobrania i odesłania a i tak zaokrągla u wszystkich operatorów komórkowych do 100 kB,
Trochę tego ruchu w sieci BOINC generuje, a jak ja mam kilka urządzeń, to 150 zł nie starcza na doładowania internetu.


Kret_polny

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 13 Wrzesień 2019, 17:58
a jak ja mam kilka urządzeń, to 150 zł nie starcza na doładowania internetu.
Nie masz dostępu do 4G na kartę? Za niecałe 50zł miesięcznie masz 100-200GB na pełnej prędkości, potem zwykle obcina do 1Mb/s. (zależy od operatora)

Sama promocja na BOINC: obawiam się że mogłoby się skończyć tak jak free YouTube w Play - gdy jest wykryty inny ruch niż z YT, to promo nie jest uwzględniane i jest brana zwykła stawka.

SzaMoT🍀

Mam dostęp do LTE Orange i T-Mobile, ten ostatni mam dobry zasięg.
Kwestia taka z jakiego operatora ta propozycja i z jakich łączy korzysta i jak często zdarzają się przerwy w eterze.
Poproszę o e-mail do tego dostawcy usług mobilnych, na PW

Kret_polny

@Tomasz Kaczmarek:
wysłałem PW. Napisz czy coś otrzymałeś, bo w teorii "wiadomość została wysłana poprawnie", ale sam jej nie widzę w folderze wysłanych.  :whistle: