Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

problem z menu w Firefox

Zaczęty przez krzygaj, 28 Maj 2007, 21:59

krzygaj

---------- 05:47 29.05.2007 ----------

Witam
Zgłaszam problem z rozwijaniem menu po lewej stronie w Firefoxie. Otóż klikając kilka razy w zwiń/rozwiń osiągam efekt jak w pliku: http://www.imagic.pl/files/2323/menu.jpg .
Nie wiem czy tak jest u wszystkich czy tylko u mnie :). W IE 7 zwiń/rozwiń działa poprawnie.
Jeżeli tak jest u wszystkich to mogę przedstawić sposób na rozwiązanie w/w problemu, a jeżeli tak jest tylko u mnie, to nie ma rozmowy :)
Proszę kolegów o sprawdzenie jak to wygląda u Was w Firefoxie

---------- 05:58 ----------

nie wiem czy oczy mnie mylą, ale w Firefoxie widzę, że menu jest rozwinięte i nie ma możliwości zwiniecia/rozwinięcia :)

---------- 05:59 ----------

o nie kolejny błąd to chyba godzina dodania postu jaka 5:58? jest 22:01 :)
A może to tylko u mnie znowu? :)

Bober

A to w profilu ustaw sobie strefę czasową na GMT + 2.



(chyba, że z doklejonymi postami coś nie działa...)

bartsob5

ja mam ff 1.5.0.9 a o rozwijanym menu sie dowiedzialem jak kiedys w szkole sie tutaj zalogowalem przez IE :D

Bober

Niom ja też na FF i nie widzę rozwijanego menu  :P
Ale mam wtyczkę IE Tab i wystarczy, że kliknę i wszystko działa jak w IE więc mogę sobie porównać :D

Poza tym ta strona czeka na swoją następczynię, więc wszelkie usterki w tej wersji pewnie nie będą już usuwane.

Mchl

Oj nie będą... Chyba, że super krytyczne...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

mi tam brak rozsuwania absolutnie nie przeszkadza... ja jestem zwolennikiem estetycznego minimalizmu (przekonalem sie do niego) i wprost draznia mnie wszelkie animacje typu flash, bo jeszcze niektore javascripty jestem w stanie tolerowac...

krzygaj

hmmm... ciekawa sprawa, że przez kilka dni na FF miałem rozwijane menu :)

Wydmek

Panie Panowie - niema jak ..... Operka :)
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



AL

Cytat: "Wydmek"Panie Panowie - niema jak ..... Operka :)

Dobrze prawisz - rumu Ci dać!

czajmen

opera jest ok, ale FF jest git !!! ale na pewno IE jest bad :)
er Wille zur Macht


krzygaj

Ja tam wolę Firefoxa. Tylu wtyczek, to chyba nie ma żadna przeglądarka :)
Swego czasu używałem też Opery, ale przesiadłem się z niej na rzecz FF i nie żałuję.
W pracy zawodowej zajmuję sie tworzeniem aplikacji webowych i w FF są ciekawe wtyczki, które bardzo mi pomagają coś tam skrobnąć :)
Oczywiście jak w każdej przeglądarce jakieś odstępstwa od standardów są, ale da się z tym żyć.  :lol:

emik

klikając na stronie głównej w odnośnik do Forum w FireFoxie wyskakuje mi taki błąd.

Pod IE wszystko jest OK


kret

te dziś to miałem ;) możliwe,ze to coś związanego z padami stronki i forum? bo o zgrozo jak klikałem na przewijające się po prawej ostatnie tematy to się normalnie otwierała strona z tematem ;P a kliknięcie w menu po prawej na Forum wywalało podobny jeśli nie ten sam błąd :)