Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Tradycyjny telefon komórkowy

Zaczęty przez Krzysiak, 05 Listopad 2019, 07:11

Krzysiak

Muszę kupić jakiś dobry tradycyjny telefon komórkowy  obowiązkowo z Dual SIM do pracy

Posiada ktoś coś sprawdzonego?

Obecnie mam zainwestowałem w e168 philips - jakość niektórych połączeń telefonicznych (jakość dźwięku) tragiczna  :wth:
Nie wiem od czego to zależy?
Raz głos dzwoniącego jest wyraźny, a często jest tak zniekształcony że nie da się rozmawiać. (nawet od tych samych osób)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Podejrzewam, że nie wspiera rozmów w HD, względnie ma zbyt małą moc, aby je w czasie rzeczywistym dekodować.


Albo masz felerną sztukę ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Krzysiak w 05 Listopad 2019, 07:11
Muszę kupić jakiś dobry tradycyjny telefon komórkowy  obowiązkowo z Dual SIM do pracy

Posiada ktoś coś sprawdzonego?

Obecnie mam zainwestowałem w e168 philips - jakość niektórych połączeń telefonicznych (jakość dźwięku) tragiczna  :wth:
Nie wiem od czego to zależy?
Raz głos dzwoniącego jest wyraźny, a często jest tak zniekształcony że nie da się rozmawiać. (nawet od tych samych osób)

Szanownie, dziś widziałem Blackberrego Porsche we Wrocławiu ( Miasto Rodzinne ) za paręset złotych ... nie wiem, czy ma Dual Sima ... ale szczerze ... Grzegorz Roman Granowski ... ...