Spotkanie we Wrocławiu

Zaczęty przez krzyszp, 28 Luty 2020, 18:00

krzyszp

Tak, proszę Państwa! :)

Plan jest taki, aby w przyszłą sobotę, 7 marca spotkać się we Wrocławiu w celach towarzysko-poznawczo-BOINC'owych :)

Jak dotąd uzgodnienia poczyniłem ja w z Tobasem. Wszyscy chętni mile widziani, zapewne zadekujemy się w jakimś miłym lokalu, który nie zlekceważy naszej chęci spożywania napojów wszelakich, ze wskazaniem na herbatę włącznie :)
Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenie się tutaj :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

#1
zapraszam do Vertigo, wrocławskiego Klubu jazzowego ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

popijam wodę oraz kawę ... deklaruję, jako Członek PSLu ... zupełną abstynencję !

krzyszp

Zacne miejsce zapewne, bardzo chętnie zapoznam, chociaż miłośnikiem jazzu nie jestem, ale... Człowiek powinien poszerzać horyzonty :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

' zacne ' ... rozpoznawalne w kręgach Inteligenckich, ale również przedstawicieli Najwyższych Władz Państwowych, Ministrów ... Palestry, Stwarzyszeń Lekarskich, Inżynierów, Artystów, gosci w Vertigo około 80.000 Osób rocznie, z tendencją ...

zapraszam, mamy w zwyczaju otwierać o 18:00 ... Wytrawnosć, Elegancja, Wytworność ... to Zalety Vertigo ... dołączymy, mam nadzieję, do European Jazz Network, jesteśmy pod Patronatem Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego ... Koncerty Tomasza Stańko, Mazolewskiego, Krzesimira Dębskiego, to jedne z Najważniejszych ...

mamy pełen zaszczyt Organizować najdłuższy, bo miesięczny ... Vertigo Summer Jazz Festival, w tym roku III edycja !

najlepszej zabawy ... Grzegorz Roman Granowski ... ( HGM ) ...

krzyszp

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 28 Luty 2020, 18:41
' zacne ' ... rozpoznawalne w kręgach Inteligenckich, ale również przedstawicieli Najwyższych Władz Państwowych, Ministrów ... Palestry, Stwarzyszeń Lekarskich, Inżynierów, Artystów...
No cóż, w takim wypadku taki kwiat klasy robotniczej jak ja może poczuć się nieswojo ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

#5
Cytat: krzyszp w 28 Luty 2020, 18:45
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 28 Luty 2020, 18:41
' zacne ' ... rozpoznawalne w kręgach Inteligenckich, ale również przedstawicieli Najwyższych Władz Państwowych, Ministrów ... Palestry, Stwarzyszeń Lekarskich, Inżynierów, Artystów...
No cóż, w takim wypadku taki kwiat klasy robotniczej jak ja może poczuć się nieswojo ;)

Wszechstronność ... doznań intelektualno - emocjonalnych ... to również Vertigo ... Wszyscy Goście ... łącznie z piszącym te słowa, mimo ' nas wielości ( Gości ) ' ... zawsze ... są ... częścią ... Vertigo !

edit : proszę o informację, na Ile Osób ma być rezerwacja i czy na Nazwisko Wszechstronnego Dyletanta ? prosze równiez o infromację ... czy za 250 milionów w Universie będzie Odznaka ? Grzegorz Roman Granowski ...

tito

Jakie byłyby to godziny i jakie możliwości noclegu?

krzyszp

Myślę, że w godzinach popołudniowych się zgromadzimy, a ile będziemy? Zapewne do późnych godzin *tak wskazuje praktyka poprzednich spotkań).

Co do noclegów, to myślę, że koledzy mieszkający we Wrocławiu mogliby coś zasugerować :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

trichę offtop ... ale w mam ostatni post w kto ... wygra więc ... Robert prześcignięty jako bez asics ... I miejsce w Polsce ! serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ...

tito

Po analizie połączeń rezygnuję - 33 godziny to zbyt dużo.
Sorki Panowie.

Grzegorz R. Granowski

Szanowni Panowie ... czy spotkanie jest aktualne? pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

krzyszp

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 06 Marzec 2020, 16:47
Szanowni Panowie ... czy spotkanie jest aktualne? pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...
Obawiam się, że nie...
Jak widać po wpisach, zbytniego entuzjazmu nie wzbudziło, a dodatkowo mi też coś dość mocno stanęło na drodze - cały tydzień "grypowałem" i powstały mi zaległości, które w wekeend muszę nadrobić :(

Po prostu trzeba przesunąć o tydzień lub dwa...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Cytat: krzyszp w 06 Marzec 2020, 18:04
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 06 Marzec 2020, 16:47
Szanowni Panowie ... czy spotkanie jest aktualne? pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...
Obawiam się, że nie...
Jak widać po wpisach, zbytniego entuzjazmu nie wzbudziło, a dodatkowo mi też coś dość mocno stanęło na drodze - cały tydzień "grypowałem" i powstały mi zaległości, które w wekeend muszę nadrobić :(

Po prostu trzeba przesunąć o tydzień lub dwa...

proszę ...

Martin Fox

Cytat: krzyszp w 06 Marzec 2020, 18:04
dodatkowo mi też coś dość mocno stanęło na drodze - cały tydzień "grypowałem" i powstały mi zaległości, które w wekeend muszę nadrobić :(
Po prostu koronawirusa miałeś :D

Jezu, ale miałem przerwę od forum :)

lukempl

Wrocław piękne miasto. Gdyby ten pomysł zmartwychwstał w ciut lepszych i mniej "wirusowych" czasach, to chętnie się przejadę.

Koncert w klubie Pralnia to chyba moje ostatnie pozytywne wspomnienie świata sprzed pandemii.