Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

BOINC na androidzie AD 2020

Zaczęty przez spiro, 10 Marzec 2020, 21:17

spiro

Witam,
Próbowałem rosettę, ale nic nie pobiera, enigma wyczerpała się.
Czy ma znaczenie procesor exynos, snapdragon, mediatek itp?
Jakie projekty są aktualnie dostępne na liczydła z robocikiem?

kva.pl

Ja licze universe@home. WCG sie szykuje (beta byla) do puszczenia zadan na androida znow.

tito

Powinniście mieć już maila z WCG:
MCM i SCC rozsyłają zadania dla Androida.

Tomislaw

Asteroids i yoyo też działają (są dni gdy nie rozsyłają zadań)



flaku

Ja liczę asteroids, WCG i Universe. Rosetta faktycznie chwilowo przestała karmić. Ktoś próbował odpalić menadżera science united na androidzie? Za pierwszym razem udało mi się go dodać, ale aplikacja boinc się wysypywały, musiałem ją zreinstalować, ale teraz nawet nie mam science united w liście menadżerów.

Tomislaw

Ile jednostek WCG liczy Wam na Andku ?  U mnie tylko 2 MCM pobiera przy 8 rdzeniach.



spiro

W kwietniu 2020 pojawiły się WU dla Rosetty na androida.

Wymagana ilość dostępnej pamięci RAM to 2gb (a dokładnie 1907mb). Oznacza to, że sprzęty z 3gb na pokładzie mogą mieć problem, ewentualnie należy pousuwać aplikacje zajmujące pamięć RAM.   :dunno:

krzyszp

Niedługo i tak pewnie skończy się liczenie na Andku.
Google planuje wprowadzenie restrykcji takich jak Apple (aplikacja nie będzie mogła ściągać i odpalać plików wykonywalnych spoza sklepu).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

spiro

No to odpalam wszystkie rdzenie  :attack:

IThorne

Einstein ma próbki na kilkaset lat, ale nie wiem czemu nie chce mi dołączać nowych urządzeń. A hasło i login są poprawne.



ksysju

Witam

Nie wiem czy coś zmieniali, ale Rosetta ruszyła mi na komurce CAT60 4 wu na raz, i na tablecie 2 wu. Wcześniej krzyczało, że za mało RAM.

Nie da się jakoś obejść konieczności podłączenia zasilania by się liczyło?
ksysju

kva.pl

Nie da, zreszta jakby sie dalo to by Ci padala bateria w godzine albo dwie ;)

ksysju

By nie padła, bo masz w ustawieniach przy jakiej pojemności ma się przestać liczyć.

A tak,  to nie wiem po co to, jak muszę mieć podłączony kabelek. 
ksysju

ksysju

Aktualny BOINC na androida, może liczyć na samej baterii.
Do ustawienia w opcjach zasilania.
ksysju