Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Ciągły "Connecting..."...

Zaczęty przez Argento, 28 Marzec 2020, 14:38

Argento

Odpaliłem na drugiej maszynie klienta FaH i od momentu instalacji wisi na statusie "Connecting". Pierwsza maszyna "skonektikowała się" nastąpiło właściwie bez żadnej zwłoki. Obie maszyny wpięte do jednej sieci lokalnej. Czyżby aż takie obłożenie serwera FaH...?


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

kva.pl

Tak, u mnie jest to samo. Lapie jakies WU raz na pare h. Totez darowalem sobie FAH i licze ostro GPUGRID, oni tez planuja prace nad korona, ale maja jeszcze 250 tysiecy innych WU do policzenia  :whip:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 28 Marzec 2020, 14:51
Tak, u mnie jest to samo. Lapie jakies WU raz na pare h. Totez darowalem sobie FAH i licze ostro GPUGRID, oni tez planuja prace nad korona, ale maja jeszcze 250 tysiecy innych WU do policzenia  :whip:

GPUGRID to dobry wybór ... popieram ... serdeczności ... Grzegorz Roman Granowski ...

Argento

Cytat: kva.pl w 28 Marzec 2020, 14:51
Tak, u mnie jest to samo. Lapie jakies WU raz na pare h.

Zastanawiam się czy to jest ta sama sytuacja jak napisałeś. FaH Control cały czas świeci na żółto z informacją Client:local Connecting Inactive. Process Explorer nie wykazuje żadnego obciążenia Client FaH ani FaH Control. Monitor zasobów nie rejestruje żadnego ruchu FaH. A trochę czasu od instalacji i odpalenia instancji minęło...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

sknd

żaden spec ze mnie, używam fah dopiero porę dni, ale u mnie (linux) Client:local Connecting Inactive się wyświetla, jak usługa/daemon nie jest uruchomiona w ogóle, a się włączy GUI

Argento

Cytat: sknd w 28 Marzec 2020, 19:20
... ale u mnie (linux) Client:local Connecting Inactive się wyświetla, jak usługa/daemon nie jest uruchomiona w ogóle, a się włączy GUI

To zrozumiałe. Na mojej maszynie, jak napisałem wyżej, na liści PE widnieje FaHClient.exe. Na drugiej maszynie, na której instalacja FaH została dokonana również dzisiaj, pobiera, obrabia i odsyła WU bez problemu. Na tej maszynie na liści PE widnieje proces FaH, ale pod nazwą FaHClient.exe *32, co chyba nie stanowi jakiego znaczenia. Kolejną różnicą jest rozmiar instalacji FaH pomiędzy tymi maszynami. Według Revo Uninstaller na maszynie, która liczy bez zarzutu jej rozmiar wynosi 128.21 MB natomiast na maszynie, która ma "problem" rozmiar jest zerowy...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Szopler

Zrestartowałem aplikację brutalnie i po jakimś czasie złapała próbkę i liczy.

Argento

Cytat: Szopler w 28 Marzec 2020, 23:02
Zrestartowałem aplikację brutalnie i po jakimś czasie złapała próbkę i liczy.

Ja brutalnie restartowałem i deinstalowałem FaH. Czyściłem wszelkie pozostałości po instalacji. Następnie instalowałem ponownie. Kompletnie żadnej zmiany po tych operacjach. Aplikacja nadal wisi na Connecting. Nie mam pojęcia dlaczego  :dunno:.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

necavi

U mnie klient po 3 dniach bezrobocia zassał jedną próbkę na gpu i mieli. Ogólnie posucha ::)

Szopler

Znów stał bezczynnie, znów zabiłem proces, odpaliłem, ściągnął i liczy. Może to przypadek, a może coś się sypie w kliencie.

Argento

U mnie nadal bez zmian. Natomiast pierwsza maszyna jak opisałem w wątku http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=10281.msg279003#msg279003, działa bez zarzutu. Kompletnie nie rozumiem  :dunno:


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Szopler

Klient 7.5.1 na jednej maszynie zaczął wysypywać się przy włączeniu zaraz po aktualizacji sterowników od grafiki (AMD). Zainstalowałem wersję 7.4.4 i ruszyło - czekam na pobranie próbek.