Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

tito


Grzegorz R. Granowski



tito

Nie za moją sprawą to by się stało. Ja planuję to zrobić w połowie 2022.

sknd

do połowy 2022 to już ludzkości nie będzie  XD


Grzegorz R. Granowski

W Nowy Rok ... Wszystkiego !!!

btw : 100.000 zadań poszło dla WW ... 7 znalezisk ... w tym 5 jako Initial !!!

serdeczności, Grzegorz Roman Granowski

chr80♂°🛰�

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 31 Grudzień 2020, 12:39
W Nowy Rok ... Wszystkiego !!!

btw : 100.000 zadań poszło dla WW ... 7 znalezisk ... w tym 5 jako Initial !!!

serdeczności, Grzegorz Roman Granowski
:parrrty:

Tomislaw

Dużo zdrówka, szampańskiej zabawy, szybkich procków, wydajnych grafik, taniego prądu oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2021 Roku  :parrrty:



EDU Enthusiast

Wszystkie w nowy rok, oby nastepny byl jeszcze lepszy.

EDU Enthusiast

@4tys zaraz pierwsze miejsce w milce tez stracisz w rac ;)  :arrr:

(jak sie uda)

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

Szanowni Panowie ... oprócz 10 wall sun-sunów ... posiadam również ... jednego Wiefericha jako Double ...

Wszystko zawsze na Chwałę Polski!!!

uprzejmości ... Grzegorz Roman Granowski ...

zachęcam również do 'Rozwiązania Problemu Sierpińskiego' ... jako Zadanie Narodowe ... poprzez liczenie SoB lub PSP ... lub extended lub S/R base ....

andy101fah


Grzegorz R. Granowski

Panowie Kamraci ...

chciałem wziąć kredyt na nowe komputery, jednak oferta banku ing okazała się horrendalna ...

tak poza tym --- ostrzę zęby na wygraną ...  ::)

ze szczerym ... oby covid odszedł w zapomnienie !!!

Grzegorz Roman Granowski  :attack: :parrrty:

EDU Enthusiast

W pewnych miastach tutaj w stanach i kanadzie popularne jest rentowanie sprzetu. Moze istnieja takie same firmy w Polsce co to oferuja.

SzaMoT🍀

#495
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 08 Styczeń 2021, 19:14
Panowie Kamraci ...

chciałem wziąć kredyt na nowe komputery, jednak oferta banku ing okazała się horrendalna ...
Grzegorz Roman Granowski  :attack: :parrrty:

Może Fundacja B@P wyłoży - pożyczy na zakup sprzętu, a ewentualne odsetki "spłaci" za pomocą punktów?
Co na to Rada Fundacji?  :ahoy:

EDIT:
PrimeGrid
TeraFLOPS    - 4 587,963
To dużo? Przed nowym rokiem w listopadzie było ~2 800,000

Grzegorz R. Granowski


tito

 :ahoy:
Covid mnie dopadł w zeszłą niedzielę. 38-39 gorączki wszystkie popołudnia oraz brak węchu. Poza tym wszystko OK.
Dziś syn 39.
Dobrze, że Żoneczka przeszła w połowie grudnia.

Krzysiak

Trzymaj się :)

Ja po pierwszym dawce szczepionki mam nadzieje że do drugiej dotrwam :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

sknd

ja mam dziś pierwszą dawkę mieć... trochę się obawiam bo dość konkretnie przeziębiony... no cóż, nic nie będę ukrywał, najwyżej mnie nie dopuszczą

Tomislaw

Cytat: sknd w 25 Styczeń 2021, 07:18
ja mam dziś pierwszą dawkę mieć... trochę się obawiam bo dość konkretnie przeziębiony... no cóż, nic nie będę ukrywał, najwyżej mnie nie dopuszczą
Odpuść, przenieś się na późniejszy termin (zamienią Cię z kimś)
PS. W piątek szykuję się na drugą dawkę...



tito

Ile lat Wy macie, że możecie się już szczepić?



kva.pl

No to ja Wam powiem, że mam przejebane bo w moczowodzie utknely mi trzy kamienie pod rzad. W sumie 27x9 mm moczowodu zajete. Zastoj w nerce i rzez i masakra. Ale samo to jeszcze nie jest obrazem sytuacji. Mimo ze mam skierowanie na cito na oddzial urologiczny na rozbicie tego to ZADEN szpital w Warszawie nie chce mnie przyjac bo covid i bo akurat w tej chwili mnie nie zatkalo w 100% wiec nie umieram. I w dupie maja ze to sie moze zmienic w dowolnym momencie.

tito

Moja Mama przeszła ciężko covid z zapaleniem płuc - nóż mi się w kieszeni otwierał na "teleporady". Gdybyśmy nie ściągnęli prywatnie lekarki (a zapewniam, że znalezienie jakiejś w Kołobrzegu graniczyło z cudem) to nie wiem co by było. A postawa Jej lekarki pierwszego kontaktu to...ona nie będzie ryzykować.

kva.pl

No ja miałem poki co prywatnie tomografie i konsultacje z urologiem ktory potem probowal mnie do jakiegos szpitala wepchnac, ale nieskutecznie. Ostatecznie bede to chyba robil prywatnie za kilkanascie tysiecy, w Wawie jest prywatny szpital urologiczny. Ale nawet w nim mnie namawiali zebym probowal w normalnym szpitalu bo 'nie ma czasu do stracenia', a oni nie maja terminow na cito. No ale w tych okolicznosciach nie pozostaje mi nic innego jak czekac z nadzieja, ze po drodze nie zdechne. Dziki kraj.

chr80♂°🛰�

Cytat: kva.pl w 25 Styczeń 2021, 17:25
No ja miałem poki co prywatnie tomografie i konsultacje z urologiem ktory potem probowal mnie do jakiegos szpitala wepchnac, ale nieskutecznie. Ostatecznie bede to chyba robil prywatnie za kilkanascie tysiecy, w Wawie jest prywatny szpital urologiczny. Ale nawet w nim mnie namawiali zebym probowal w normalnym szpitalu bo 'nie ma czasu do stracenia', a oni nie maja terminow na cito. No ale w tych okolicznosciach nie pozostaje mi nic innego jak czekac z nadzieja, ze po drodze nie zdechne. Dziki kraj.

Ja funkcjonuję dzięki cytrynom i magnezowi plus nawadnianie organizmu.

https://ekotura.pl/kamienie-nerkowe-kuracja-cytrynowa/

Próbuj.

Jest też przepis, żeby pokroić około kilograma cytryn i gotować około 6-8godzin na wolnym ogniu. Następnie trzy razy dziennie łyżka stołowa. Ugotowaną pulpę przechowywać w lodówce.

Chyba, że masz przeciwwskazania, do spożywania cytryn?

andy101fah

Cytat: kva.pl w 25 Styczeń 2021, 17:25
No ja miałem poki co prywatnie tomografie i konsultacje z urologiem ktory potem probowal mnie do jakiegos szpitala wepchnac, ale nieskutecznie. Ostatecznie bede to chyba robil prywatnie za kilkanascie tysiecy, w Wawie jest prywatny szpital urologiczny. Ale nawet w nim mnie namawiali zebym probowal w normalnym szpitalu bo 'nie ma czasu do stracenia', a oni nie maja terminow na cito. No ale w tych okolicznosciach nie pozostaje mi nic innego jak czekac z nadzieja, ze po drodze nie zdechne. Dziki kraj.

Trzymaj się i powodzenia.  :ahoy:. Niechaj nasza wspólna pozytywna energia dodaje Ci wsparcia. Wiem po sobie jak ważna jest świadomość że wielu życzliwych nam dodaje otuchy.

tito

Covid zwalczony :)
Jeszcze jakiś suchy kaszel od czasu do czasu, ale to już nic - w sumie bardzo spokojnie przeszedłem.
Gorzej, że od 3 dni powinienem być na statku i zarabiać na sprzęt, ale przed to gówno (tj covid) nie wiadomo kiedy, gdzie i jak podmiana.

kva.pl

Cytat: andy101fah w 26 Styczeń 2021, 08:16
Trzymaj się i powodzenia.  :ahoy:. Niechaj nasza wspólna pozytywna energia dodaje Ci wsparcia. Wiem po sobie jak ważna jest świadomość że wielu życzliwych nam dodaje otuchy.

To prawda, dziękuję :) Dziś mam konsultację z anestezjologiem w prywatnej klinice która się tego może podjąć. Podadzą mi też chyba termin, oby jak najszybciej.

Tito  :parrrty:

SzaMoT🍀

Cytat: andy101fah w 26 Styczeń 2021, 08:16
Trzymaj się i powodzenia.  :ahoy:. Niechaj nasza wspólna pozytywna energia dodaje Ci wsparcia. Wiem po sobie jak ważna jest świadomość że wielu życzliwych nam dodaje otuchy.
To prawda, życzę powrotu do normalności

PS. W domu mam ojca z alzheimerem nie jest łatwo.

kva.pl

W czwartek za tydzien dzialamy. Takze jak przezyje ten tydzien to potem bedzie juz latwiej.

andy101fah

Cytat: kva.pl w 28 Styczeń 2021, 18:35
W czwartek za tydzien dzialamy. Takze jak przezyje ten tydzien to potem bedzie juz latwiej.

Myślami będziemy z Tobą.  :ahoy:


tito


Grzegorz R. Granowski

Państwo Drodzy ...

dwie kwestie : odznaka za 250 mln w universie oraz ... jak Prace Fundacji ... ???

z uprzejmościami, z Ludowym !!!

Grzegorz Roman Granowski


kva.pl