Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

tito


EDU Enthusiast


Tomislaw

Trzymam mocno mimo całkowitego rozbicia po 2 dawce szczepionki wczoraj. Będzie dobrze  :p_arr:
PS. Nie instaluj BOINCa na szpitalnych sprzętach od razu ;-) 



EDU Enthusiast

Cytat: Tomislaw w 03 Luty 2021, 16:28
Trzymam mocno mimo całkowitego rozbicia po 2 dawce szczepionki wczoraj. Będzie dobrze  :p_arr:
PS. Nie instaluj BOINCa na szpitalnych sprzętach od razu ;-)

wspominajac o szpitalu; na maszynkach ktore procesuja obraz zazwyczaj jest uzywana pozadna karta graficzna fp64 -- mozliwe ze uzywaja radeon vii pro -- na tym fp64 by poszlo ladnie.

sknd

 :p_arr: będzie gitarra

andy101fah


kva.pl

Jestem po. Jest makabra i nie wyszło tak jak miało. Dam znać jak dojdę do siebie.

andy101fah


tito



kva.pl

No to panowie jest chujowo. Jak bede mial sile to napisze w pokoju bo to sie nie nadaje na forum publiczne.

tito

Ja ostatnio coraz gorzej myślę o naszej służbie zdrowia...

EDU Enthusiast

Jak wspominam sluzbe zdrowia w polsce, to zostal popelniony blad jako iz specjalisci chcieli podwyzki i mowili ze nie potrzebuja tyle ludzi (sami moga to zrobic), co powodowalo dlugie listy czekania. Spodziewam sie ze oni poszli juz na emerytury. Moze dlatego sluzba zdrowia podupadla tak w polsce. Jak mi w polsce babcia zaczela umierac, lekaze poprostu powiedzieli nie bedziemy probowac leczyc czy ratowac bo jest juz za stara.

Jakiekolwiek mamy wady w stanach to mentalnosc doktorow, i lekazow jest ze probojemy uratowac ludzi az do samego konca, az umra.


Pozdrawiam.

necavi

Wiesz w PL prywatna służba zdrowia też nieźle sobie radzi, ale to tylko namiastka lub jak kto woli dodatek do tej służby podstawowej na którą pracując płacimy. W pandemii wszystko wygląda jeszcze gorzej niż normalnie. Niektóre ośrodki zdrowia (np w mojej wiosce) wyglądają jak Alcatraz, nie dostaniesz się. Trzeba dzwonić aby cokolwiek umówić, ale... dodzwonić się jest sztuką często godzina na telefonie to mało. Stoisz pod ośrodkiem, w rejestracji siedzą pielęgniarki a telefonu nikt nie odbiera. Oczywiście są ośrodki, które nie świrują, przyjmują z obostrzeniami i do takiego zamierzam się przenieść. Stary skecz Link stał się ponurą rzeczywistością :wth:

@kva wracaj do zdrowia i do nas :p_arr:

andy101fah


tito

Żoneczka kupiła ciekawy kalendarz ścienny.
Wynika z niego, że Tłusty czwartek, będzie 20go w sobotę.  |-?

4ys


tito


Krzysiak

W tym roku cienko :(
Mało sprzętu sprzedane do smażenia pączków, więc zjadłem tylko 3 sztuki   :wth:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Tomislaw

Cytat: tito w 09 Luty 2021, 12:10
Żoneczka kupiła ciekawy kalendarz ścienny.
Wynika z niego, że Tłusty czwartek, będzie 20go w sobotę.  |-?

Wiele lat temu będąc w Chinach w sklepie oglądałem globus na którym stolicą Polski była Managua xD



necavi

Cytatstolicą Polski była Managua xD
A byliśmy chociaż na właściwym miejscu tego globusa :P

kva.pl

Moj ojciec ma chinski termos sprzed dobrych 40 lat na ktorym Chiny granicza z Polska, ZSSR nie ma  %)

tito


andy101fah

Cytat: kva.pl w 12 Luty 2021, 22:05
Moj ojciec ma chinski termos sprzed dobrych 40 lat na ktorym Chiny granicza z Polska, ZSSR nie ma  %)

Był już taki dowcip. Po dziesięcioletniej hibernacji budzą się: Obama i Putin. Putin patrzy w gazetę, zaczyna śmieć się i mówi: Stany Zjednoczone przeszły na komunizm. Obama też bierze gazetę, zaczyna śmiać się i mówi: zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej. .  XD XD.

p.s Trzymanie kciuków zadziałało  :ahoy:

tito

Ubuntu mi zaktualizował stery NVidia z 440 na 450 (aktualizcje wyłączone...) i od wczoraj same errory w PG i Einstein.
Jak to się stało nie wiem  :whistle:

kva.pl

Melduje, ze jeszcze zyje. I nawet powoli widze swiatelko w tunelu.

tito


andy101fah

Cytat: kva.pl w 16 Luty 2021, 10:36
Melduje, ze jeszcze zyje. I nawet powoli widze swiatelko w tunelu.

Wiele życzliwych serc i naszej pozytywnej energii było z Tobą. Teraz poganiaj swoje maszynki  :whip: :whip:

:ahoy:

tito

Może 24go na statek. Już nie mogę się doczekać.

Grzegorz R. Granowski

...

42 znaleziska !!!

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 17 Luty 2021, 15:32
...

42 znaleziska !!!

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski

Czyli masz duże szanse na zdobycie



:respect: :respect: :respect:

andy101fah


Grzegorz R. Granowski

 :ahoy: :ahoy: :ahoy:

forum trochę ... ciszą okraszone ...

12 miliardów w Primegridzie ... odczynione ! ...

z uprzejmościami, Grzegorz Roman Granowski

tito



Grzegorz R. Granowski

15 milionów w ogr yoyo@home ... ciągnę do odznaki 25 mln ...

serdeczności, Grzegorz Roman Granowski


andy101fah


sknd

remont w pracy, wiercą mi jakby w głowie  %) i tak bedzie przez rok  :wth:  :sick:

dobrze że jak na razie komp mimo wibracji działa i mieli (aktualnie MLC, widzę że złapał też coś Rosetty)  ;)

tito