Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

tito


Grzegorz R. Granowski


sknd




Grzegorz R. Granowski


tito


Krzysiak

Właśnie się przekonałem że nie należy zamieniać taśm od zasilaczy różnych firm :(

SSD i napęd optyczny zaczęły charakterystycznie pachnąć  :wth:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito


Krzysiak

Okazuje się że firmy mają różne standardy.

Taśmę zasilającą od zasilacza firmy Corsair podłączyłem do zasilacz Chieftec i się stało co się stało czyli zaśmierdziało i działać przestało.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kva.pl

Nie chce kopac lezacego bo bol rozumiem, ale to bylo przeciez oczywiste...  :-\

Krzysiak

Nałożyły się dwa czynniki :)
Lenistwo (bo nie chciało mi się szukać właściwej taśmy) i nowe doświadczenie (wydawało mi się że musi/może być to znormalizowane) musi czasami skutkować ofiarami :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito


tito


Grzegorz R. Granowski


tito


tito


tito


Grzegorz R. Granowski


kva.pl


tito


Grzegorz R. Granowski


Szczur


chr80♂°🛰�

Cytat: kva.pl w 22 Wrzesień 2021, 22:47
Witamy w granicach absurdu  :D
Niestety prawda. Są kraje lepsze i gorsze. W NL wielu ludzi zarzuca rządowi poświęcenie całego dobrobytu i gospodarki na rzecz oszustw klimatycznych, Koronafaszyzm, imigracja turystów zasiłkowych i niedemokratyczna Europejska Unia Transferu Długów. Czysta zdrada. A wszystko powinno iść ku lepszemu, a nie odwrotnie. Nie uprawiam tu żadnej polityki, a przekazuję skrajne zasłyszane poglądy wśród ludu pracującego.   :fright:

kva.pl

Aż trudno to skomentować więc zamiast skomentować wrzucam nowy film:

https://www.youtube.com/watch?v=q_a8jM60Y9U

Ryzen 5700G to jest naprawdę fajny sprzet :)

andy101fah

Witaj wreszcie,  :ahoy:
Oczywiście film dokładnie obejrzany i skomentowany.
Dbaj o zdrówko i spokojnie wrzucaj kolejne. Ogromnie cieszą mnie ulubione moje czołgi w testach. Jestem w ogromnym szoku że na zintegrowanej można w nie spokojne pograć.
Powodzenia i Twoje zdrowie pijemy wspólnie  :parrrty: :parrrty:

tito

Fajny materiał  :parrrty:. Musisz koniecznie zrobić nowy materiał z BOINC i zużyciem energii.

Grzegorz R. Granowski


tito



Grzegorz R. Granowski

dzień dobry ... dobry ...

zakupiłem trochę roślinek do mieszkania ... i od razu zrobiło się 'milej' ...

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

sknd

proste, zieleń łagodzi obyczaje. niestety u mnie cztery miauczace kosiarki, więc malo co zielonego pożyje dużej  ;)

kva.pl

Cytat: tito w 27 Wrzesień 2021, 13:28
Fajny materiał  :parrrty:. Musisz koniecznie zrobić nowy materiał z BOINC i zużyciem energii.

Bedzie bedzie, chociaz teraz robie inny, tez z BOINC. Musze go jutro puscic  :boing:

tito

Deepspot. Jeszcze do niedawna najgłębszy basen nurkowy. Ale to atrakcja taka mocno jednorazowa. Chyba że chodzi o freediving. Ogólnie 8/10

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 03 Październik 2021, 15:00
Deepspot. Jeszcze do niedawna najgłębszy basen nurkowy. Ale to atrakcja taka mocno jednorazowa. Chyba że chodzi o freediving. Ogólnie 8/10
A te brakujące 2 oczka do dyszki to za co?

kva.pl

https://www.youtube.com/watch?v=SZ7F9WxZjuA

Jak mi tego nie obejrzycie, nie skomentujecie (na YT, a nie tu  :ph34r: ) to sie obraze i wiecej testow w BOINC nie bedzie (no dobra, i tak beda ale myslcie ze nie...)

andy101fah

Posłusznie obejrzane, skomentowane i docenione. I oczywiscie WINCYJ  :attack: :attack: :attack:

tito


tito

Żoneczka się naparła - 12go jedziemy do Egiptu zrobić Advanced (nurkowanie do 30m) i zrobić dodatkowych parę nurów.
Do tego kupujemy swoje butle, aby w Polsce jak najbardziej się uniezależnić.
A kasa mogłaby pójść na BOINC...
XD

SzaMoT🍀

Cytat: tito w 07 Październik 2021, 11:32
Żoneczka się naparła - 12go jedziemy do Egiptu zrobić Advanced (nurkowanie do 30m) i zrobić dodatkowych parę nurów.
Do tego kupujemy swoje butle, aby w Polsce jak najbardziej się uniezależnić.
A kasa mogłaby pójść na BOINC...
XD

To już lepiej chyba nie może być  :respect: :p_arr: :parrrty: