Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

sknd


tito

Grzegorzu, a co tam się odwaliło u Szkotów? Włam jakiś był - to wiem. Ale co, kto, jak, dlaczego?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 16 Listopad 2021, 11:45
Grzegorzu, a co tam się odwaliło u Szkotów? Włam jakiś był - to wiem. Ale co, kto, jak, dlaczego?

był, prawda ... ale już ponaprawiali ... podobno jakaś Inna Drużyna Boincowa ...

Grzegorz Roman Granowski ...


Grzegorz R. Granowski



tito


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski



sknd


tito



sknd

nie wiecie, czy coś się dzieje z WUPropem? od wczoraj nie mogę odesłać/pobrać WU

tito

Nic się nie dzieje. U mnie odsyła bezproblemowo.

SzaMoT🍀

Szanowni Państwo
Co powiecie na "Projekt" dla tych którzy pod wpływem łakoci i zaniedbań wieloletnich, stracili większość uzębienia 1,2,3?

Pozdrawiam

necavi

Zły adres :bad: - zapytaj forumowicza Puma - on poradzi.

SzaMoT🍀

Szanowni Państwo
Cyt.
"Podobno Bogu nie wyszło odnośnie uzębienia"

Morał
Dzieci rodzą się bez zębów, po kilku miesiącach wyrastają pierwsze ząbki i kochane "Babcie" co kupują łakocie *cukierki, czekolada itd.
Pasty do zębów co zawierają?

Moja odpowiedź jest jawna, lepiej zapobiegać niż leczyć, stąd pomysł na genetykę, rośliny są modyfikowane (ulepszane genetycznie) a my? mamy "Karę Boską".

Pozdrawiam

tito


Puma

 :ahoy:    Dział budowlanka - by pomóc w wyliczeniu na przykład  metrów kwadratowych chodnika w ręku laserki cztery i rozstawić w narożnikach i klik i są metry kwadratowe  :parrrty:

SzaMoT🍀

Cytat: Puma w 22 Listopad 2021, 16:35
:ahoy:    Dział budowlanka - by pomóc w wyliczeniu na przykład  metrów kwadratowych chodnika w ręku laserki cztery i rozstawić w narożnikach i klik i są metry kwadratowe  :parrrty:

Pamiętaj, że cała matematyka jest w głowie a komputery to rzędzie do analizy
;)
Pomyśl ile wynosi pierwiastek z 1200 i zrób to w głowie, bez kartki i kalkulatora, napisz kiedyś wynik tu

EDIT:
Przy okazji pozdrawiam Dobrego kolegę z ławki Szkolnej PR. "Jagieło"

tito


Grzegorz R. Granowski


tito

Pierwsza dniówka. W tym roku święta na statku.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 29 Listopad 2021, 19:56
Pierwsza dniówka. W tym roku święta na statku.
Zleci jak zawsze. I masz kontakt ze światem.

Grzegorz R. Granowski


tito

Statek traci czarter. Dalej..
Ciemność widzę,...ciemność

Puma

Cześć - dwa dni temu obmyśliłem i czasami się zastanawiam czy w ogóle pisać -- ale napiszę -- Nie wiem czy jest ten Irobot do odkurzania żeby był na parę wodną dla tych co mają kafelkowe podłogi i najlepiej bezprzewodowe to Tesli i w każdym pokoju by było podłączone do kontaktu żeby miał solidne  żródło zasilania i drugie następna wersja (sztucznych szczęk) --->protez , myślę że będą tańsze --parę nawiertów porobić na górnej czy dolnej tak  na  1mm --- 2mm   grubości jak  igła żeby część kości była chropowata i konkretnie skleić a resztę tak jak struną napiąć protezę. (  zawsze będzie miejsce ma rozwiercenie jakby co )

chr80♂°🛰�

Cytat: Puma w 05 Grudzień 2021, 22:27
Cześć - dwa dni temu obmyśliłem i czasami się zastanawiam czy w ogóle pisać -- ale napiszę -- Nie wiem czy jest ten Irobot do odkurzania żeby był na parę wodną dla tych co mają kafelkowe podłogi i najlepiej bezprzewodowe to Tesli i w każdym pokoju by było podłączone do kontaktu żeby miał solidne  żródło zasilania i drugie następna wersja (sztucznych szczęk) --->protez , myślę że będą tańsze --parę nawiertów porobić na górnej czy dolnej tak  na  1mm --- 2mm   grubości jak  igła żeby część kości była chropowata i konkretnie skleić a resztę tak jak struną napiąć protezę. (  zawsze będzie miejsce ma rozwiercenie jakby co )

Puma dlaczego nic nie liczysz? Puściłbyś chociaż jedno zadanie w World Community Grid.


sknd


tito


andy101fah


Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�

:dunno:   :dunno:   :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:

tito

Robię co mogę, ale przy tych cenach sprzętu już nic nie mogę.
Ale wymieniony laptop liczy na statku 24/24.

Puma

#1036
Witajcie. Co  myślicie o takich modułowych ekranikach co by miały po 5-8 centymetrów na magnesikach co  bo mogło być np.na lodówkę  lub by było na folii metalicznej (bardzo duży) i by można na małej cegiełce na całość zwiększyć  i takie tam i  może jeszcze no nie zdążyłem na czas --bombki na choinkę całe by były ekranikiem i mogłaby jedna bombka przedstawiać co innego  albo by były kompozycje.

sknd



Grzegorz R. Granowski