Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53


necavi

Przez najbliższe 3 dni będziemy się ścigać w PG, a jakby komuś było mało wyzwań, to ma już szansę wziąć udział w NASA GLOBE Cloud Challenge 2022: Clouds in a Changing Climate i tam przez miesiąc się wykazywać Link :boing:

chr80♂°🛰�


tito


Grzegorz R. Granowski

Pany ... nie ma B@P w FB ... tegorocznej edycji ...

co się stało ?

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski

tito

Właśnie to się stało.
Nikt Ci tu nie odpowiedział i tak samo nie miał nas kto wciągnąć na listę drużyn.
Brak świeżej krwi  zespole.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 20 Styczeń 2022, 07:43
Właśnie to się stało.
Nikt Ci tu nie odpowiedział i tak samo nie miał nas kto wciągnąć na listę drużyn.
Brak świeżej krwi  zespole.

:wth:


chr80♂°🛰�

Cytat: necavi w 21 Styczeń 2022, 21:19
Gość i jego sprzęcik do obliczeń f@h https://twitter.com/drGregBowman/status/1484596687201095685
To nie jest taki zwykły gość jak my!    :no:
Dr Gregory Bowman jest dyrektorem Folding@home.  ;D
Więc dobre na clickbait.


chr80♂°🛰�


pszyklejony

Eeeee, myślałem, że tą białą szafę otworzy  >:( XD :boing:

chr80♂°🛰�

Jutro nowy tydzień  :attack: się zaczyna, ale szybko minie.  ;D

tito

Teoretycznie w tym tygodniu powinienem wrócić do domu, ale czarno to widzę.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 24 Styczeń 2022, 11:31
Teoretycznie w tym tygodniu powinienem wrócić do domu, ale czarno to widzę.
A gdzie teraz się podziewasz?

tito


Puma

Coś znowu obmyśliłem  :)  tylko małe ale....   Raczej tylko dla Anglików  |-?    Takie  czepaki  by były pionowe szrokie by były i  pod napływem wody ( deszczu ) by szły na dół a po pionowy pójściu w dół by wylewały i byłby ruch do naładowywania a te co by wylały i byłoby dużo jak gałęzie drzewa szły by jakby do pnia i tam  dodatkowo by była turbina wodna u ujścia.    :ahoy:

pszyklejony

Taki Anglik, miałby to na głowie i napędzał smarkfona.

Puma

Zdążyłem już to ulepszyć : D     dodać lotkę u góry nachodzącą na przód jak z tyłu samolotu  żeby jakby był wiatr to by coś dopomógł a wiadomo podstawa na jażmie okrągłym na łożyskach bo co to za różnica  z której strony by woda spływała.

chr80♂°🛰�


sknd


tito

A nie mówiłem, że ciemność widzę?
Zmennik ma szczepienie 31go zaś 2 inne osoby, które powinny się zmienić mają pozywywny test COVID.
Więc może za 2 tygonie...

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 29 Styczeń 2022, 16:57
A nie mówiłem, że ciemność widzę?
Zmennik ma szczepienie 31go zaś 2 inne osoby, które powinny się zmienić mają pozywywny test COVID.
Więc może za 2 tygonie...
Jakoś ci minie, a i grosz na BOINC wpadnie.  :p_arr: nie ma tego złego   ;D

tito

Nie przewiduję w najbliższej przyszłości inwestycji w sprzęt.  :shame:

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 30 Styczeń 2022, 21:44
Nie przewiduję w najbliższej przyszłości inwestycji w sprzęt.  :shame:
No to w prąd elektryczny. XD

Grzegorz R. Granowski


pawg

zastanawiam się dlaczego zniknąłem na niektórych projektach w Boincstats. Nie rozdzieliło mi statystyk na dwa oddzielne konta tylko tak jakbym nigdy tam nie liczył



Grzegorz R. Granowski

Cytat: pawg w 01 Luty 2022, 16:58
zastanawiam się dlaczego zniknąłem na niektórych projektach w Boincstats. Nie rozdzieliło mi statystyk na dwa oddzielne konta tylko tak jakbym nigdy tam nie liczył

może RODO, niektóre projekty wymagają zgody na eksport statystyk !

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

chr80♂°🛰�

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Luty 2022, 17:29
Cytat: pawg w 01 Luty 2022, 16:58
zastanawiam się dlaczego zniknąłem na niektórych projektach w Boincstats. Nie rozdzieliło mi statystyk na dwa oddzielne konta tylko tak jakbym nigdy tam nie liczył

może RODO, niektóre projekty wymagają zgody na eksport statystyk !

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...
RODO
Ze względu na ustawę RODO następujące projekty wymagają zgody użytkownika na eksport statystyk:

Albert@home
ClimatePrediction
Einstein@home
LHC@home
LHC@home-dev
Numberfields@home
Universe@home
VGTU
WorldCommunityGrid

pawg




tito

Uaktualniłem drivery NVidii dla 1080ti i pobrało aplikację 1.28. Czas przeliczenia Einsteina spadł z 370 na 280sek (na limicie 150W).
:p_arr:

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 05 Luty 2022, 14:17
Uaktualniłem drivery NVidii dla 1080ti i pobrało aplikację 1.28. Czas przeliczenia Einsteina spadł z 370 na 280sek (na limicie 150W).
:p_arr:
Super wiadomość!   :parrrty:
Ja muszę jechać na starych sterownikach 385.12-desktop-win10-64bit-international do Titan X (Maxwell) i Tesla K80 jakieś stare z 2017 ...data-center-tesla-desktop-win10-win11-64bit-dch-international.exe. Bo z nowymi nic nie chce działać lub mam zbyt małą wiedzę.

tito


pszyklejony

#1112
Do Tesli mam jakieś 311, chyba  46 roku. Programy uważają, że nie ma takiej karty.

chr80♂°🛰�

Cytat: pszyklejony w 05 Luty 2022, 21:03
Do Tesli mam jakieś 311, chyba  46 roku. Programy uważają, że nie ma takiej karty.
Tesla k80 nie ma wyjścia wideo, a nie mam zintegrowanej karty graficznej, a obraz idzie przez Titan X.
Występuje jakiś konflikt, a nie mam dostępu do logów które byłyby dla mnie czytelne - jedynie przez rejestr można coś zmieniać lub wiersz poleceń, a nie znam komend oraz wsadu do rejestru.
Na pewno MLC@Home działał szybciej na nowszych sterownikach, a teraz w ogóle nie chce działać no i pewnie Einstein@Home   jak napisał tito.
Do sterowników mam DriverBooster PRO, ale sam się zaktualizował i wszystko teraz nie działa tak jak w 2020 gdy złożyłem komputer.
A że mam pamięć dobrą ale krótką to udało mi się uruchomić komputer po eksperymentach z Display Driver Uninstaller DDU.
Na razie sprzęt hula to nie ma co kombinować.

Puma

Co wy nato?  :)      https://zapodaj.net/f65885b087a89.png.html     i wiadomo  kijeczki do tego   :boing:

tito

Jeszcze powiem, że liczenie 2WU jednocześnie zmniejszyło czas przeliczenia na 1WU o kolejne 25 sekund.
Kamraci - trzeba optymalizować swoje liczenie!

kva.pl

Dobry wieczór. Melduje, że żyje. I w ogóle kupiłem sobie 3070 Ti  :shame:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 14 Luty 2022, 21:18
Dobry wieczór. Melduje, że żyje. I w ogóle kupiłem sobie 3070 Ti  :shame:

jest Moc ...  :respect:

kva.pl


Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 14 Luty 2022, 21:29
No jest, jest. Folding smiga az milo.

też piękny projekt ... powinien być z Platformą BOINC połączony ... uważam ...

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...