Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Interakcja z PNT !

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 11 Listopad 2020, 16:44

Grzegorz R. Granowski

Dzień dobry ... jako, że ... strona boinc.pl wymienia moje Nazwisko ... a równiez z powodu, że toms83 bywa ... informuję, że do PNT wystosowałem ... wiadomość e listowną :

"Szanowne PNT ...

sukcesy założycielskie ... były przeze mnie TrudnoInterpretowalne ... jak Tomasz Paweł, po tym jak ... oddałem Dorobek Punktowy oraz Konta Foundera ... mógł napisać, że jestem ... nieznaczącym trybikiem ... ???

do dzisiaj chowam urazę !!!

dałem punkty SaveTheWorld, dałem zaufanie ... ! zgodziłem się na negocjacje w nadzieii ... HONOROWOŚCI ... oraz ODPOWIEDNIEGO TRAKTOWANIA ...

kto jest odpowiedzialny za adres ... kontakt@boinc.pl  ... ?

jeżeli to nie tajemnica ?

winszuję Błogosławieństw Bożych ... oraz pozdrowienia mało szczególne ... ślę ...

opuściłem mój UKOCHANY BOINC na dwa lata po ... interakcji z Góżdziem !!!

Grzegorz Roman Granowski"

proszę, Kto jest odpowiedzialny za adres e listowny ... kontakt@boinc.pl ???

uprzejmosci, Grzegorz Roman Granowski ...

Grzegorz R. Granowski

#1
aha ... Polish National Team ... jako Nazwa Drużyna ... też wyszła ode mnie ... !!!

winszuję, Grzegorz Roman Granowski ...

tito

Grzegorzu.
Na chwilę obecną PNT jest  :deadman:
Co było to było. Jeśli kiedyś wznowią działalność to wtedy możesz pisać. Teraz to, niestety, zespół zombie.

Grzegorz R. Granowski

Szanowny ... Drogi tito ... tylko proszę nie zamykajcie ... Kamracie wątku ...

załączyłem ... w odpowiedniej sekcji ... niezwiązanej z B@P ...

uprzejmości, Grzegorz Roman Granowski ...


Krzysiak

Ale tak poważnie :)

Co to nas?

Zresztą jak pamiętam i tak bez obrazy,
gdzie indziej obecnie twoja drużyna, może tam poruszysz swój problem.

Pozdrawiam


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

SzaMoT🍀

Skoro BOINC to przekazywanie swojej mocy obliczeniowych dla Nauki to po co się tak spinać w Zespołach to chyba nie ten cel, który pokazał ilu przez zespół odeszło lub w jakiś sposób zrezygnowało.
Jeśli wsadza się dużo mocy tylko pod BOINC to hobby zaczyna być kosztowne tylko z myślą o rankingu i to poszło w złą stronę  :arrr: