Zmiana serwera

Zaczęty przez krzyszp, 16 Styczeń 2021, 19:09

krzyszp

Najprawdopodobniej jutro wraz z Tobasem będziemy przenosić serwer forumowy na nową maszynę. Mogą w tym czasie występować problemy z dostępem do strony (IP serwera się zmieni, więc trzeba uwzględnić czas propagacji domeny).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Tobas

Operacja udana. Pacjent wstał ;)

sknd

dzięki panowie  :parrrty:

andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

pszyklejony

Hurrraaaa :whistle:

kva.pl

Dzięki Panowie  :parrrty:

tito

Już sie bałem.
:parrrty:

eclipse99

Niby wiedziałem, ale niepokój był.

:p_arr:

:parrrty:

apohawk

Nowy serwer, stare problemy. Dalej nie wysyła maili. Nie dostaję maila z przypomnieniem hasła (póki mi sesja nie zniknie, póty mogę pisać), więc pewnie rejestracja dalej nie działa. Ostatni nowy użytkownik ma datę rejestracji 20 Luty 2020, 22:31. To już prawie rok.  :wth:
No good deed goes unpunished.

Tobas

Pochylę się nad tym w wolnej chwili.
Rzeczywiście nie wysyła maili.

Szczur

też zauważyłem że nie ma wiadomości em@il, przypominałem sobie hasło, nic nie dostałem, na szczęście miałem zapisane w onenote :)

SzaMoT🍀

Cytat: Tobas w 26 Styczeń 2021, 20:54
Pochylę się nad tym w wolnej chwili.
Rzeczywiście nie wysyła maili.

Ponaglam temat  :whip:
Mam wiadomości od użytkownika z naszej drużyny który nie ma dostępu do Forum, proszę o naprawienie wysyłania maili dla rejestracji

Tobas

Z tego co mi wiadomo maile już powinny działać.

SzaMoT🍀

Wczoraj w ramach testu założyłem konto i nic nie doszło, osoba która się do mnie zgłosiła też nic nie dostała.
Z tego co zauważyłem to dostałem masę wiadomości 6 lutego, odnośnie śledzonych wątków.

tito

Ja na początku lutego dostałem nienależne mi życzenia urodzinowe...

pszyklejony



Goście przyszli?

krzyszp

Cytat: tito w 26 Luty 2021, 10:53
Ja na początku lutego dostałem nienależne mi życzenia urodzinowe...
Sprawdź datę maila w nagłówkach :)
Mi serwer stopniowo wysyła powiadomienia... Jeszcze jest w 2019 roku, kolejka maili spora, a niestety antyspam nie pozwala wysyłać wszystkiego naraz...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

CytatJeszcze jest w 2019 roku, kolejka maili spora, a niestety antyspam nie pozwala wysyłać wszystkiego naraz...

Ile to mniej więcej potrwa, by dla nowych użytkowników serwer wysłał wiadomość podczas rejestracji?
:)

SzaMoT🍀

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 28 Luty 2021, 11:59
CytatJeszcze jest w 2019 roku, kolejka maili spora, a niestety antyspam nie pozwala wysyłać wszystkiego naraz...

Ile to mniej więcej potrwa, by dla nowych użytkowników serwer wysłał wiadomość podczas rejestracji?
:)

Jak duża jest kolejka wiadomości do wysłania?
Sprawdzałem i nadal nic nie doszło, odnośnie linku z potwierdzeniem rejestracji na forum.
Proszę o interwencje w tej sprawie

chr80♂°🛰�

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 28 Marzec 2021, 18:06
Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 28 Luty 2021, 11:59
CytatJeszcze jest w 2019 roku, kolejka maili spora, a niestety antyspam nie pozwala wysyłać wszystkiego naraz...

Ile to mniej więcej potrwa, by dla nowych użytkowników serwer wysłał wiadomość podczas rejestracji?
:)

Jak duża jest kolejka wiadomości do wysłania?
Sprawdzałem i nadal nic nie doszło, odnośnie linku z potwierdzeniem rejestracji na forum.
Proszę o interwencje w tej sprawie
Czyli na nową krew nie mamy co liczyć?