Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (6. edycja)

Zaczęty przez tito, 01 Lipiec 2022, 00:02

tito

Witam w nowym wątku.
Ostatnią edycję wygrał Chris

Kto zwycięży tym razem?  :dunno:

Grzegorz R. Granowski


Krzysiak

GRATULUJE zapraszam po odbiór nagrody "Talon na Balon"  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

chr80♂°🛰�

Cytat: Krzysiak w 01 Lipiec 2022, 09:14
GRATULUJE zapraszam po odbiór nagrody "Talon na Balon"  XD
Jak już to talon na "panią i balon".  XD

Dzięki.

Krzysiak

Dokładnie, ale czasy dziwne więc sam rozumiesz  %)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 01 Lipiec 2022, 00:02
Witam w nowym wątku.
Ostatnią edycję wygrał Chris

Kto zwycięży tym razem?  :dunno:
Zwycięży - Tomasz "Chmura Obliczeniowa-Szybkie Pióro" zwany Tomaszem Kaczmarkiem. Chyba, że można mieć dwie kadencje  ;D?

Dla mnie największą nagrodą jest wsparcie radą przez aktywnych kamratów starszych stopniem - wyższy skill na forum.  :p_arr:

Wiele razy zaoszczędziło mi to czasu, pieniędzy i punktów. Jak coś wiem to też nie pozostaję dłużny.

Miejmy nadzieję, że nasza skromna trzódka się utrzyma, a nawet nieco powiększy, bo idą ciężkie i pokręcone czasy vide wyższe ceny paliwa pomimo, że na giełdach cena ropy idzie w dół, także ceny prądu, gazu. Na horyzoncie małpia ospa na jesieni i kryzysy na miarę covidowych. Mnie niektóre rzeczy nie dotyczą, bo już nie mieszkam w Polsce, ale też nie jest lekko. Jestem zmuszony zmniejszyć aktywność floty, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na fotowoltaikę. Do końca stycznia 2023 w Holandii gaz, prąd będzie na niższej stawce podatkowej bodajże około 9%, a od lutego pójdzie spowrotem na 21%. Bawią się w ekologię kosztem konsumenta. Oraz myślę na alternatywnym ogrzewaniem lub dogrzewaniem. I takie tam...

Dwie Tesle K80 zrobiły swoje 2x300W  ;D ma jeszcze trzecią  XD, ale jeszcze nie pracuje  :P.

Pozdrawiam.


chr80♂°🛰�

CytatJest 30/06/2022 22:00 UTC
Lokalnie już 01/07/2022 01:00
Zaś w Polsce północ z 30/06 na 01/07 - połowa roku
Tito to gdzie ty teraz jesteś?
Masz ze sobą czujkę R@H?

tito

Nie mam - sprzedałem, bo nie mogłem uruchomić na Linuxie.
Zaś jestem Izrael/Turcja


tito


chr80♂°🛰�

 :ahoy: :parrrty:
Dzisiaj byliśmy z rodziną w trasie i czuję niedosyt, bo gram w Gran Turismo PS3 i PSP.

Puma

Dodać tylko lekkie  kąty   https://zapodaj.net/ef8bf154a075e.jpg.html

tito

Klimatyzacja statkowa jest prosta. Póki działa. Kiedy przestanie (tak jak dziś rano), to kuwa cała załoga tępa i się na mnie patrzą. Oczywiście było jeszcze gorzej, bo wg nich było ok, więc co się czepiam. A, że tylko 50% powierzchni parownika działało to nie zauważyli.
Dobrze, że część miałem to się udało naprawić - na zewnątrz 30-40 - stopni zależy jak zawieje.

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Grzegorz R. Granowski


tito


kempler

Wspominki. W maju 2016 po 10 latach liczenia zdobyłem pierwszy i jedyny milion punktów. I przestałem liczyć  :whistle: Czas zdobyć drugi milion  :attack:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

SzaMoT🍀

Cytat: kempler w 06 Lipiec 2022, 21:29
Wspominki. W maju 2016 po 10 latach liczenia zdobyłem pierwszy i jedyny milion punktów. I przestałem liczyć  :whistle: Czas zdobyć drugi milion  :attack:

To pewnie przez 10 lat okazjonalnie liczyłeś skoro tylko 1milion  :P
:ahoy:

kempler

Oj nie :) Cały czas. Ale jeden słaby komputer, w porywach dwa. Dopiero pod koniec tych 10 lat zaczęły pojawiać się jakieś projekty na GPU. Inne czasy :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

tito

No, kiedyś to były czasy. Teraz nie ma czasów.
Ale fakt, że pojedyńczej maszyny wzrosła niewyobrażalnie.
Kolejny 1m powinien Ci pójść jak z płatka.

eclipse99

Cytat: kempler w 06 Lipiec 2022, 21:58
Oj nie :) Cały czas. Ale jeden słaby komputer, w porywach dwa. Dopiero pod koniec tych 10 lat zaczęły pojawiać się jakieś projekty na GPU. Inne czasy :)

:parrrty: :attack: :respect:

Pamiętam, 13.10.2009 zdobyłem pierwszy milion bez GPU  ;D
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=963.msg82432#msg82432

tito

Ja. Thursday, 20 November 2008
W tym momencie 1 m robię w 7 godzin

Grzegorz R. Granowski

Kamraci wracają ... widać już Stare/Nowe Twarze ... zachęcamy również, jako https://savetheworld.org.pl ... Nowych Członków ...

mamy przez pół roku ... AŻ 100 odsłonięć Misyjnej Strony ... to uważam bardzo dużo ...

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

pawg

najtańszy tablet do zabawy ma tyle samo mocy obliczeniowej co mój pierwszy komputer. A był kupiony jako najmocniejszy w sklepie. Patrząc na to gdyby BOINC był teraz tak popularny jak 10 lat temu to serwery projektów by popadały z przeciążenia  8)



Grzegorz R. Granowski

Cytat: pawg w 08 Lipiec 2022, 15:09
najtańszy tablet do zabawy ma tyle samo mocy obliczeniowej co mój pierwszy komputer. A był kupiony jako najmocniejszy w sklepie. Patrząc na to gdyby BOINC był teraz tak popularny jak 10 lat temu to serwery projektów by popadały z przeciążenia  8)

:p_arr:

SzaMoT🍀

Bo taka jest prawda, że komputery stacjonarne straciły ... dziś większość ma smartfony ale są tacy jak My i chwała i za to  :whistle: :love2: :facepalm2: :parrrty:

chr80♂°🛰�



tito


pawg




tito

Nigdy nie ma powrotu statkiem.
Jedynie, gdy schodzi się ze statku w kraju. Ale to ekstremalnie żadkie.
Tak więc samolot - konkretnie trzy.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 10 Lipiec 2022, 13:31
Nigdy nie ma powrotu statkiem.
Jedynie, gdy schodzi się ze statku w kraju. Ale to ekstremalnie żadkie.
Tak więc samolot - konkretnie trzy.
To jak dostajesz się na ląd/statek?
Śmigłowcem, łodzią?

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

chr80♂°🛰�


tito

Taksówką  :D
Przecież większość statków wpływa do portu. zaś większość portów ma nabrzeża na lądzie.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 10 Lipiec 2022, 21:43
Taksówką  :D
Przecież większość statków wpływa do portu. zaś większość portów ma nabrzeża na lądzie.
Mam znajomego co motorówką dowozili go i czekał w hotelu aż statek dopłynie w dany punkt. Wszystko musiał zgrać.

tito

Musiał?
Ja mam to zapewnione przez firmę i szczerze nie wyobrażam sobie inaczej.
Motorówką ze 2 razy mnie wieźli, raz pamiętam podmianę w cieśninach duńskich - holownikiem nas podmieniali w trakcie dostarczania zaopatrzenia - to było zabawne, szczególnie, że jeden z marynarzy zaczął panikować przy schodzeniu na holownik.
Helikopterem się nie zdażyło, ale to nie dziwota, bo pływam na takich statkach, że wpływają do portów.

Grzegorz R. Granowski



Grzegorz R. Granowski