Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (6. edycja)

Zaczęty przez tito, 01 Lipiec 2022, 00:02


Grzegorz R. Granowski


pawg




tito


Grzegorz R. Granowski


EDU Enthusiast

oplaca sie liczyc Genefer 22 na pg? Duzo punktow (733k) ale tez czasu troche zajmuje. (mozna znalezc primy pod genefer?)

tito

Punktowo tak - jest tam jakiś bonus ze względu na czas.
Tylko w przypadku błednego WU dużo się traci.

Grzegorz R. Granowski



Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


tito

U mnie powoli do przodu że stałą prędkością 11,5 knota

Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski



chr80♂°🛰�

Siódmego października 2023 dowiem się jakie są nowe stawki za energię: gaz i prąd ma iść 10x w górę i ze 185€/miesiąc ma być 485€, a na koniec sezonu jeżeli przekroczę 2.400 kWh i 1.200m3 to będzie dopłata, że z podziwu nie wyjdę. Także przeliczenia stoją pod wielkim znakiem zapytania! Już myślałem, że mnie w życiu nic nie zaskoczy, a tu taki czarny łabędź  :(

SzaMoT🍀

#218
W domu mam i3 bez karty GPU, reszta liczydeł na żądanie ile mogę przeznaczyć $.

EDIT:
Lubą widok kilkunastu VPS jak sobie spokojnie liczą, to mnie niekiedy relaksuje.
Nie wszystkie VPS`y mam widoczne z poziomu BoincTasks, korzystam również z The Science Cloud, tam fajnie działa Tesla T4


tito


Grzegorz R. Granowski


tito



tito


pawg




sknd



tito


Puma

Cześć troche mnie nie było (nie będę tłumaczył)-- wiadomo coś nowego --szczerze to nawet nie chce rysować--->  wrotki elektryczne po dużym kole na każdym z hamownikami jak we wrotkach przód i tył i jak w padzie z wyczuciem do przodu  lekko to jedzie na przód z daną prędkością i do tyłu czułość ale też w przód jedzie.  X D

Grzegorz R. Granowski


tito



Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


tito

Ciekawe, kiedy wyjdą GPU 4050. Patrząc na 4090 tscm ma bardzo dobrą litografie. Wiec może 4050 miałby tdp 120

pawg

4050 ma nie będzie, najsłabszą kartą z tej serii ma być 4060



tito


Grzegorz R. Granowski


tito