Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Nowe logo BOINC

Zaczęty przez bartsob5, 25 Lipiec 2007, 23:52

bartsob5

czyzby boinc mialo nowe logo?

spojrzcie tutaj http://boinc.berkeley.edu/



MJ19

No wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują.A tak szczerze mówiąc to mnie osobiście nie leży :?

Bober

CytatBOINC finally has a new logo! Many thanks Michal Krakowiak, the graphic designer who created it. The logo (and icons based on it) will soon appear on the BOINC client software as well as the web site.
8O
apfe...  :roll:

PBT_marian_boss

Oj nie narzekajcie, nowe logo jest takie nowoczesne, dostosowane do naszych czasów. Poza tym stworzył je nasz rodak, tak przynajmiej wynika z nazwiska :) Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale mnie osobiście się podoba :D

Simek

...

Nie widzi mi się... Ani trochę...

bartsob5

ja nie wiem, ale mi sie wydalo takie logo takie malo troche cieple, w przeciwienstwie do tego starego... stare rowniez mimo wszystko bylo bardziej dynamiczne, a teraz to juz wszyscy napewno beda mowili "BIONIC"  8O

MJ19

Z tego co widzę zmianie uległa także stronka ze statystykami BOINC Combined Statisticks http://boinc.netsoft-online.com/e107_plugins/boinc/get_user.php?cpid=34ec4c9c5d5531f840ce423fd15aeab3
Główna chyba nie choć mogę się mylić bo rzadko zaglądam :)

Wydmek

Dla mnie zupełnie bez różnicy jakie jest logo - generalnie przecież nie dla logo się liczy
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



AL

Na BOINCStats też ciekawa dyskusja, nawet im Cori machnęła nowe logo na wzór tego BOINC'owego - link.

Mchl

Jestem rozdarty...
Jeszcze wczoraj mi się nie podobało, dziś nie wiem, które podoba mi się bardziej...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Tylko mam prośbę - nie kombinujcie z naszym!

bartsob5

nie no ale to logo statsow co zostalo zaproponowane pod koniec naprawde jest niezle (lepsze od oficjalnego) ale mimo wszystko mysle ze powinno zostac jak jest:P

MJ19

Cytat: "AL"Tylko mam prośbę - nie kombinujcie z naszym!

Przychylam się do prośby Al Adima.Naszego póki co nie ruszajcie :)

Tomek

mi się nowe logo podoba ... tamto stare wygladalo jakby je zrobil w wordzie ...

kempler

Wg. mnie nie jest idealne ale o wiele lepsze od poprzedniego. Ono jakieś takie dziwne było wg. mnie.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

D_T_G

Takie sobie, choć w prostocie może się przyczynić do lepszej zapamiętywalności.


bartsob5

widzieliscie nowe logo boincstats i bam! ?

cezar

Nawet całkiem, całkiem fajnie to wygląda.





Mchl

Wypadałoby chyba skombinować nowe logo do newsów...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Dyskusja na temat nowego loga B@P została wydzielona do tematu Nowe logo B@P