Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

yoyo@home

Zaczęty przez RAD-Poland, 26 Lipiec 2007, 09:39

Pigu

kurcze, używałem linka z pierwszego posta w tym temacie :-[

RAD-Poland

 :-[
teraz dopiero zauważyłem, że to ja otwierałem wątek
już poprawiony link w pierwszym poście

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

buninek

Rozrzut w czasie przeliczania próbek w projekcie (wu ogr), delikatnie ujmując jest znaczny. :o
Njszybciej przeliczona:     80.67 s
i długas                   83,806.48 s.

RAD-Poland

#43
wiedzieliście, że wszyscy mamy pozakładane konta na distributed.net

nazwa konta ma następującą strukturę -   u_RAD_Poland@yoyo.rechenkraft.net

przykładowa statystyka - RAD-Poland

emik ma ciekawszą  ;D
- pozycja na platformie distributed.net - statystyka_1
- historia osiąganych wyników - statystyka_2
mam nadzieję, że się nie pogniewasz  ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

z natury jestem nie gniewający się a o statystykach na distributed.net nie wiedziałem więc dzięki


3Rni

na koniec projektu miesiaca mam taki fajny kwiatek z yoyo... ciekawe do ilu doliczy postaram sie uchwycic ten moment :D

jak za komuny bedzie moze 200%-300% normy :D


Szopler

Przed 150% skończy... tak około 120-135% ;).

3Rni

liczył jeszcze ok. 1h 30 min, zakończył i napisał 100%  ::)

Szopler

37,5% po 15,5h liczenia... niezła próbeczka mi się trafiła na koniec, chciałem ładnie zamknąć na 25k, a pewnie dostanę za nią z 1,5k punktów heh więc będę musiał dalej ciągnąć projekt do 30k ale to już chyba evolutionami...

Szopler

25 000 osiągnięte - Client Detached

emik

brrrrawo kamrrrrracie


Troll81

ogry juz na wykończeniu

Troll81

zostało tylko 0,15 procent ogrów więc śpieszyć się :D

michaou

ja tego nie przeliczałem na początku, ale zobaczyłem newsy ile zostało itd... więc trochę wspomogłem projekt, pomóc to zakończyć.
Może teraz będzie do przeliczenia według mnie bardziej "przydatnego" naukowo ;)

w każdym bądź razie już się zakończył, zobaczymy co będzie dalej

Troll81

a ja mam jeszcze WU do odesłania :D

TJM

#55
Są już pierwsze testy OGR-26, workunity dużo krótsze od 25 i bardzo przyjemnie się przeliczają. Ciekawe, czy yoyo podłączy to pod projekt, czy nie.
EDIT: na kilka tysięcy przeliczonych przez jednego z moich kompów stubów największy miał 70Gn, większość ma <20 a z tych większych zazwyczaj 20-40, większe to rzadkość.
Na dodatek klient ciśnie szybciej od starego, nawet największe OGR-NG paczki po 8 zadań (jak to było w yoyo) byłyby teraz mniejsze/krótsze od starych średnich.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

OGR-26 rusza już chyba pełną parą, pojawiły się m.in. statsy i przewidywany czas zakończenia projektu - jeszcze na ten rok. Ciekawe czy yoyo to uruchomi, fajnie by było.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


TJM

Od wczoraj dostępne są OGRy-NG wraz z aplikacją Cruncher 2.0; średni czas przeliczania wychodzi około 1h, a max z tego co mówił yoyo 7h.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik



TJM

Tak samo jak stare, granted = 200-300% claimed

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

X X X

Wg boincstats Yoyo jest aktywne i wysyła WU, ale nie mogę wejść na ich stronę, aby założyć konto. Czy adres uległ zmianie?
:wth:

Sergeant

Wejdź ze strony głównej boincatpoland: Lista projektów.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

emik



X X X

Momentalnie wywala mi "Błąd wczytywania strony".

Nie odnaleziono serwera

Firefox nie może odnaleźć serwera www.rechenkraft.net.

emik

u mnie wchodzi normalnie


Troll81

#66
u mnie tyż :D ty puść pinga i zobacz jaki ip masz

ja mam 85.114.128.75

http://85.114.128.75/yoyo/


X X X

Po ip otwiera się - dzięki!

TJM

Uważaj na podprojekt ecm w yoyo, aplikacja wymaga sporej ilości pamięci (ponad 400-500MB), przelicza się dość długo - 10+ godzin nawet na najszybszych procesorach nie jest rzadkością, oraz co najgorsze - potrafi się sypnąć w losowym momencie podczas liczenia, marnując wiele godzin czasu CPU. Sypnięcie zazwyczaj poprzedzone jest dziwnymi, wielokrotnymi komunikatami Windows o wysypaniu się aplikacji o pustej nazwie.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

jak po IP ci wchodzi a po nazwie nie to masz coś nie halo z DNS

spróbuj wyczyścić cache DNS (otwórz comandline i wpisz ipconfig /flushdns)

ewentualnie zrestartować usługę DNS na kompie
net stop dnscache
net start dnscache

X X X

Cytat: TJM w 27 Lipiec 2009, 01:06
Uważaj na podprojekt ecm w yoyo
Dzięki za info - no to ostała się jeno ewolucja.  XD

Cytat: Troll81jak po IP ci wchodzi a po nazwie nie to masz coś nie halo z DNS
W rzeczy samej! >:( Wczoraj router wyzionął mi ducha, więc pewnie to była jego sprawka.  ;D

Troll81

Wyzionął całkiem czy może próbowałeś resetować?? Całkiem nie routuje pakietów czy tylko DNS mu siedzi??

X X X

Zima kompletna, ale nie zaskoczyło mnie to, bo już wcześniej bywał smrodliwy, więc poszedł do kosza i został od ręki zastąpiony najbardziej wypasionym routerem na rynku, czyli... TL-WR340G, za drobne 64,4n. ;)

Troll81

najbardziej wypasiony????

w podpisie masz pytanie o tablekę?? a o którą ci konkretnie chodzi??

X X X

Pewnie, że najbardziej "wypasiony" - nikt nie ma lepszego P/E. Za 64zł masz WiFi, antenkę, router, switch 4p i całą masę cudnie migających lampek.
XD

Konkretnie chodzi mi o tę tabelkę: http://myboinc.com/sigUOTD.php/user:emik/.png, nie wiem jak się tam zarejestrować?
:(

TJM

Hm to co wyżej napisałem o ecm jednak nie do końca zgadza się z obecnym stanem. Tylko nieliczne zadania liczą się tak długo, większość jest krótka od paru do parunastu minut. Niestety to właśnie te długie mają tendencję do wysypywania się po wielu godzinach.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

syrian

YoYO wlasnie rozdaje próbki wysoko pkt w pod projekcie ECM  - ecm_mp_xxxxxxxx  - 1 pkt co 16 sek na Alhlon II 3,0Gh

Peciak

#77
I za to kocham yoyo ECM  ;D  ;D  ;D  ;D

Na moim phenomku II 3,4 1 punkt w Edit 12,24 14,24 sekundy - totalizator

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

TJM

A to ciekawe, połakomiłem się i u mnie jest 26 punktów... na godzinę.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

na procku C2D 1,66 wychodzi 37pkt/h na jeden rdzeń