BOINCstats - problem

Zaczęty przez OxyOne, 27 Lipiec 2007, 20:58

OxyOne

Witam,
Mam pytanie dlaczego w BOINCstats mam liczone tylko Rosette mam punkty wszystko pokazuje jak nalezy lecz mam rowniez SETI mam tam punkty i w BOINCstats nie ma zadnej wzmianki o SETI ani o Einstein - dlaczego? czy gdzies popełniłem bład podczas rejesytacji jezeli nie to w ktorym miejscu jest blad.
Pozdrawiam,
OHMTech
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Juras23

Jak rozumiem błąd w pokazywaniu statystyk? Poczekaj do jutra do 23 - powinno się wszystko poukładać - może wcześniej, a  może za 2 dni BS tak mają.

OxyOne

THX Juras23 nie wiedzialem ze tak dlugo trzeba czekac.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

ka_ga

z tym czekaniem to trzeba uważać. ja rok czy 2 lata temu też czekałem i się nie doczekałem. w tej chwili w boincstats istnieją 2 osoby o nicku "ka_ga" przez co straciłem kilka tysięcy punktów (dobrze że TYLKO tyle). na szczęście na mundayweb nie ma takiego problemu dzięki czemu wiem ile mam tak naprawdę punktów  :wink:

bartsob5

to moze zmien sobie nick?

ka_ga

ale chodzi o to że oba nicki należą do mnie  :D w pewnym momencie zamiast przyłączać nowe projekty do starego cross id zaczęli do robić dla innego id

RAD-Poland

---------- 23:19 28.07.2007 ----------

ka_ga to nie będzie problemu z połączeniem wyników
w obecnie używanym Managerze dołącz sprawiające "kłopot" projekty  czyli (Einstein@Home,LHC@Home i Predictor@Home)
nie musisz liczyć żadnej WU (jednostki), po aktualizacji statystyk z tych projektów 1-2 dni wszystkie punkty będą razem

---------- 23:23 ----------

ka_ga usuń stare Managery w których były te projekty by znowu punkty się nie rozdzeliły
EDIT: o ile je posiadasz po tylu latach, teraz dopiero doczytałem

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

OxyOne

mam taki problem i istnieje on od dłuzszego czasu i co najciekawsze raczej nie chce sie naprawic http://www.boincstats.com/stats/boinc_host_stats.php?pr=bo&st=0&userid=85a8d8d9e7777d7767f7533b57c21976 zauwazyłem ze mam 2 Intel(R) Core(tm)2 CPU 6400 @ 2.13GHz i naliczane sa 2 rozne punkty w jaki sposób jak mam 1 kompa? w jaki sposób to naprawic?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

kempler

Ten problem pojawia się chyba każdemu więc nie ma co panikować  :wink: Dzieje się z tak z różnych przyczyn.
Rozwiązanie: bartsob5 napisał gdzieś na forum:
Cytat
zobacz na stronach projektów listę twoich kompów, wejdź do jednego z nich i na samym dole zaznacz i wciśnij guzik merge powinien wyświetlić listę kompów, z którymi może sie połączyć, wybierz odpowiednie i merge...

A więc na przykładzie mojego DepSpid:
Wchodzę na stronkę projektu, loguje się, znajduję "Computers on this account   View", klikam View, klima "Show: All hosts", klikam komp który chcę połączyć: "1293     Halinusek", na dole strony jest "Click to   merge this computer", klima i wybieram które kompy połączyć. Mam nadzieje że to załatwi sprawę. Pewnie trzeba będzie tak zrobić na wszystkich stronach projektów w których liczysz.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

Cytat: "kempler"Ten problem pojawia się chyba każdemu więc nie ma co panikować  :wink: Dzieje się z tak z różnych przyczyn.
Rozwiązanie: bartsob5 napisał gdzieś na forum:
Cytat
zobacz na stronach projektów listę twoich kompów, wejdź do jednego z nich i na samym dole zaznacz i wciśnij guzik merge powinien wyświetlić listę kompów, z którymi może sie połączyć, wybierz odpowiednie i merge...

A więc na przykładzie mojego DepSpid:
Wchodzę na stronkę projektu, loguje się, znajduję "Computers on this account   View", klikam View, klima "Show: All hosts", klikam komp który chcę połączyć: "1293     Halinusek", na dole strony jest "Click to   merge this computer", klima i wybieram które kompy połączyć. Mam nadzieje że to załatwi sprawę. Pewnie trzeba będzie tak zrobić na wszystkich stronach projektów w których liczysz.

no niby tak... ale sprawa wydaje mi sie conajmniej dziwna... zauwaz ze te 2 kompy dzialaja od 4-5 dni, i oba dostaja punkty naraz (tak jakby kazde jajko mialo swoje wlasne id)...

kempler

Cytat: "bartsob5"
no niby tak... ale sprawa wydaje mi sie conajmniej dziwna... zauwaz ze te 2 kompy dzialaja od 4-5 dni, i oba dostaja punkty naraz (tak jakby kazde jajko mialo swoje wlasne id)...
No tak, tylko że ja też miałem takie problemy z jednordzeniowym prockiem. Dziennie generowało mi kilka hostów a nic w kompie nie zmieniałem. Więc się nie dziwie. U mnie sie to jakoś samo naprawiło. OHMTech daj znać czy zrobiłeś to bo widzę  że chyba się sytuacja poprawiła.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

OxyOne

Ha mieliscie racje juz wszystko jest ok. Zrobilem wg waszej instrukcji i działa. Domyslam sie czym było spowodowane. Normalnie mam 2.13GHz@3.2GHz i cos mi odbiło i dałem na maxa memki papu na rdzewki tak aby uzyskac ok 2.13GHz@4.4GHz na C2D 6400 i wrzuciłem BOINC na wygrzewanie. 2x zwiesiła sie rosetta ale jest juz ok musiałem dac wiecej papu na memki i na rdzewki (rdzenie).  Po tym wlasnie takie cuda własnie powychodziły. Dzieki chłopaki za pomoc!.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

kempler

Cytat: "OHMTech"Ha mieliscie racje juz wszystko jest ok. Zrobilem wg waszej instrukcji i działa. Domyslam sie czym było spowodowane. Normalnie mam 2.13GHz@3.2GHz i cos mi odbiło i dałem na maxa memki papu na rdzewki tak aby uzyskac ok 2.13GHz@4.4GHz na C2D 6400 i wrzuciłem BOINC na wygrzewanie. 2x zwiesiła sie rosetta ale jest juz ok musiałem dac wiecej papu na memki i na rdzewki (rdzenie).  Po tym wlasnie takie cuda własnie powychodziły. Dzieki chłopaki za pomoc!.
No widzisz  :D  BOINCstats wymięka przy takich eksperymentach :) :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....