Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Crunch3r a to co się wyświetla w BV

Zaczęty przez jaskij, 27 Sierpień 2007, 19:47

jaskij

Poprzednio (czyt. z zainstalowanym Crunch3rem) BV wyświetlał mi zazwyczaj przeszło 3 GFlOps, a teraz (bez Crunch3ra) mam 1,2-1,5 GFlOps. A teraz pytanie: czy to ma faktycznie tak duże przełożenie na prędkość obliczeń, czy to tylko kwestia BV i tego, że optymalka faktycznie trochę "naciąga"?

bartsob5

powiem tak: zanadto wierzysz w BV

boincview jest aplikacja tylko i wylacznie do zarzadzania komputerami w sieci domowej, i nie jest on zadna forma optymalizacji.
wyswietla wszystko to, co normalnie wyswietla menadzer boinc, plus kilka dotatkowych informacji.


owe GFlopsy, to nic innego jak wyniki ostatniego benchmarka, ktore scisle zaleza od komupetra i wersji boinca (w tym wypadku roznica miedzy standartem a crunch3rem jest duza)
to ma przelozenie tylko na to, ile pkt bedziesz dostawal w niektorych projektach...

Bober

Krótko: Crunch3r nie ma wpływu na prędkość obliczeń.

bartsob5

Cytat: "Bober"Krótko: Crunch3r nie ma wpływu na prędkość obliczeń.

boincview tez nie

jaskij

Wiesz... wierzę w to co widzę... a wybaczcie mi moją niecierpliwość, ale szybciej było napisać na forum, niż porównywać creditsy...
A skoro Crunch3r nie ma wielkiego wpływu na prędkość obliczeń, to zostanę bez niego, bo już mi się nie chce bawić.
Co do tego, że BV jest tylko managerem - to akurat rozumiem.