Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Milkyway@home

Zaczęty przez Bober, 28 Sierpień 2007, 22:40

lolek

Nadal potrzeba podwójnej precyzji.
Tak, przesiadła się na Open Cl (działa na kartach serii (58xx, 69xx). Na szczęście dalej można używać aplikacji opartej o CAL, ale trzeba użyć app_info.

Hani

Ja zmusić 3850 do liczenia Milki na Linuxie64
Obecnie włożona jest jedna szt. W tym tygodniu dołożę drugą - czy będę potrzebował mostaka CF?


lolek

Jaki menedżer?

Hani

nie, 12 lut 2012, 11:28:39 |  | Starting BOINC client version 6.12.33 for x86_64-pc-linux-gnu

Pobiera zadani zaczyna liczyć i od razu wywala błąd.

:wth:


lolek

A może link do WU z błędem  ;)

Hani

Jeżeli o to chodzi...

Stderr output

<core_client_version>6.12.33</core_client_version>
<![CDATA[
<message>
process exited with code 2 (0x2, -254)
</message>
<stderr_txt>
setpriority: Permission denied
execv: No such file or directory

</stderr_txt>
]]>


Troll81

setpriority: Permission denied
execv: No such file or directory

nie wiem jak ty ale ja tu widzę błąd praw dostepu...

Hani

Też tak myślałem, wszystko w /vat/lib/boinc-client zrobiłem na rwx dla wszystkich i daliej to samo  :deadman:


Troll81

tak na próbe dodaj usera BOINC do grupy adminów :D

lolek

#849
od 11 do 23 podwójna punktacja w milce
Edit:
podali to dla czasu ECT  :wth:
dla nas będzie to 16 (14 luty), 4 (15 lutego).

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale zawsze projekty podawały według czasu UTC.

Cyfron

nie rozumiem - to jest kilka dni podwójnej punktacji, czy jakieś zakresy godzinowe czy jak?

mimeq

12h podwojnej - kiedys podczas takiej akcji padly im serwery i postanowili dac te 12h  w walentynki


lolek

Może kiepsko się wyraziłem. Od 16 dziś do 4 juro jest podwójna punktacja w milce.

lolek

Zadania właśnie zaczęły punktować podwójnie. kamraci do boju  :whip:  :attack:  :whip:

GRID

4 godzinne spóźnienie ale podłączyłem SKBP1 i SKBP2.

Tobas

Podłączyłem na próbę Native Boinc, liczę w nocy (jak ładuję). Efekt:


332615473 255352924 29 Oct 2012 | 14:38:42 UTC 31 Oct 2012 | 2:17:33 UTC Completed and validated 36,912.69 35,354.85 106.99 MilkyWay@Home
Anonymous platform (CPU)



lolek

#856
Według ostatniej pracy opublikowanej na stronie projektu jednostki separation przestaną być generowane za około rok (koniec 2013, połowa 2014r.). Później projekt ma całkowicie przejść na jednostki n-body (liczone również na GPU). Planują że w kwietniu opublikuję pracę w  Astrophysical Journal.

lolek

Newsletter projektu (wiem, że było w jakimś wątku, ale wklejam tu żeby był bardziej widoczny - dla wielu osób jest ważne co liczą  :D )

http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/fundraising_docs/MilkyWayNews.pdf

Troll81


tito

No se jajca robicie.
Ten link był w newsie na głównej, a Ty Troll dziękujesz za linka na forum? Na główną poszli i czytać!  :whip:

lolek

Cytat: tito w 12 Październik 2015, 21:31
No se jajca robicie.
Ten link był w newsie na głównej, a Ty Troll dziękujesz za linka na forum? Na główną poszli i czytać!  :whip:

Zadko zaglądam na główną  :dunno:

A link tu przyda się dla osób które za jakiś czas zaczną szukać info o tym projekcie - z głównej pewnie szybko zniknie.

Troll81

Popieram Lolka. Mnóstwo ludzi na główną nie zagląda a szkoda :(

PoznanskaPyra

Staram się zaglądać, ale ciężko u mnie z angielskim  ::) Szczególnie jak tam momentami są trudniejsze opisy
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

apohawk

Milkyway@Home w końcu obsługuje najnowsze karty AMD, czyli 290/390, fury i RX 470/480, a przynajmniej powinno. Mi na fury w końcu zaciąga zadania.
No good deed goes unpunished.

kva.pl

A jaka wydajnosc?

krzyszp

Na RX480 ok. 20s/WU na Win7 64.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

Da się jakoś pobrać przez skrypt więcej próbek

Bo przy czasie przeliczeń 13-14 sekund GPU bardzo się nudzi nawet przy zapasie maks 30


Lub jest jakiś poganiacz który by na okrągło wołał o próbki


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

LQG

Spróbuj zwiększyć ustawienie zapasu danych ale wygląda na to że wersja 1.39, która działa na nowych kartach graficznych skutecznie opróżnia kolejkę WU na serwerze :)

Adam Sawicki

Ma może ktoś aktualny app_info.xml dla Milkyway@home tak aby liczył 2 lub 3 WU w tym samym czasie. Mam Win7 64bit i AMD Radeon 7970. Będę wdzięczny za pomoc  :)

tito

A ten (app_config.xml) ze strony nie działa?

<app_config>
<app>
<name>milkyway</name>
<gpu_versions>
<cpu_usage>1</cpu_usage>
<gpu_usage>0.5</gpu_usage>
</gpu_versions>
</app>
<project_max_concurrent>4</project_max_concurrent>
</app_config>

Adam Sawicki

Działa  :p_arr: ustawiłem na 4 WU . Dziękuję.

sirzooro

CPU Usage też można dać na 0.5, u mnie to wystarcza.

Grzegorz R. Granowski

Witam,

mam problem z milką - bardzo dużo zadań wywala po 1 sekundzie,

projekt resetowałem, najnowszego menedżera zainstalowałem

i dalej sypie błędami

może ktoś mógłby coś podpowiedzieć

miłego dnia

tito

Niestety - nie jesteś osamotniony. Na forum Milky jest sporo osób, którym zaczęły się wczoraj pojawiać errory - zdaje się się, że korelacja z jakimś batchem WU. Trzeba czekać.

Adam Sawicki

U mnie to samo w większości WU wywala błąd po 1-2 sekundach, już myślałem że to coś z moją kartą nie tak.

Adam Sawicki

Poszukuję poganiacza dla milki ten co miałem parę lat temu nie działa wyświetla komunikat ''Nazwa boinccmd.exe nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne''

Troll81

zobacz na jakiej sciezce masz plik boinca i zmodyfikuj poganiacz tak by odpalal plik razem ze sciezka albo skopiuj skrypt do katalogu z boincem uruchom cmd wejdz w sciezke boinca i tam uruchom skrypt.

Adam Sawicki

Zrobione  :) jakby ktoś chciał skorzystać :

@echo off
cd "C:\Program Files\BOINC"
:petla
boinccmd.exe --project http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/ update
ping -n 180 127.0.0.1 >nul
time /t
echo AKTUALIZACJA projektu ..... MilkyWay@Home
goto petla

Dodam że po ustawieniu zbyt krótkiego czasu np. 60 s łączył się wysyłał ukończone/błędne zadania ale nie pobierał nowych




Dezajner

Co to ten poganiacz? Co robi i w czym pomaga? :-)
https://boincstats.com/signature/-5/user/15232186825/sig.png

krzyszp

Poganiacz wymusza częstsze kontaktowanie się Managera BOINC z serwerem konkretnego projektu. Ma to na celu "wyłapanie" WU w sytuacji, gdy ich serie są małe i bardzo szybko są pobierane z serwera.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka