Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

wyłączający się Boinc service

Zaczęty przez kret, 08 Wrzesień 2007, 14:00

kret

witam..od zawsze chyba instalowałem sobie Boinc'a jako usługę, to z przyzwyczajenia, to z lenistwa ;) i ogólnie nigdy nie miałem z tak postawionym Boinc'em problemów..no ale do czasu..ostatnio, nie wiedzieć czemu, usługa Boinc mi się najzwyczajniej w świecie wyłącza..jeśli to zauważę, to spox, nic się nie stało..ale ostatnio zauważyłem to po kilku dniach..co nie jest zbyt miłe..jak mam być szczery, nie wiem co jest tego przyczyną..próbowałem zmienić sobie właściwości usługi, zeby przy napotkaniu błędów uruchamiała się ponownie, ale nie pomaga..sytuacja ostnio się jeszcze pogorszyła, bo uruchomienie usługi ręcznie powoduje że działa ona jakieś 15 sekud i wyłącza się ponownie..hmm..jakieś pomysły?

dodam, ze używam klienta w wersji 5.8.15 bez żadnych optymalizacji..czy aktualizacja do najnowszego może coś zmienić?

Mchl

Może...Możliwe że ta wersja akurat w Twojej konfiguracji szwankuje. Na początek równie dobrze możesz spróbować odinstalować i zainstalować ponownie...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kret

em, czyli nagle moja konfiguracja się Boinc'owi odpodobała? :P

ksysju

Hi

A w logu boinca sprawdzałeś co wypisuje ?

--
ksysju
ksysju

kret

---------- 08:13 10.09.2007 ----------

nope, popatrze jak wróce z pracy, dzięki za rade..

---------- 11:17 13.09.2007 ----------

em..sprawa się naprawiła sama, tak jak się sama skopała ;P jak to zwykle bywa, pomaga zostawienie wszystkiego samemu sobie :)

do zamknięcia :)