Nasza Drużyna w Folding@Home

Zaczęty przez AdNet, 09 Październik 2007, 23:35

AdNet

Miło mi poinformować, że od wczoraj mamy swoja drużynę w tym projekcie.
Są już także pierwsze wyniki odesłane przez PS3


Szczegóły na stronie domowej projektu Folding@Home.
http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=teampage&teamnum=89253

Pozdrawiam
AdNEt,


PS. (nowość dla fanów PS3 - wychodzi wersja z 40GB dyskiem , będzie kosztować 200€ mniej !! )

-

Projekt podłączony do BOINC ?

tito

Nie - Folding nie liczy dla platformy BOINC. Lecz dla PS3 jest inny projekt w którym punktacja idzie dla BOINC. http://www.ps3grid.net/    - daje coś koło 3200 kredytów dziennie. Niestety - konsola prócz ceny ma jeszcze jedną wadę: pobór energii w okolicy 200W.

AL

Cytat: "_Robert_"Projekt podłączony do BOINC ?

Teraz nie - ale były chyba kiedyś takie plany. Może jeszcze do tego wrócą - kto wie.

RAD-Poland

AL masz rację były takie plany w 2005 roku
pisali już lada dzień wchodzimy na platformę BOINC, odesłałem wtedy ostatnią próbkę F@H
CytatDate of last  work unit    2005-07-12 07:06:42
prace zawieszono w połowie 2006 i ..... (czekamy, ponoć na lepszego managera BOINC bo ten im nie odpowiada)  :?
EDIT:
CytatBOINC
There are plans to create a version of FAH that will be compatible with BOINC, but there are a number of hurdles that need to be overcome in order for this to be a completely feasible client.
Currently there is no set release date for an open/closed beta, but it is highly likely that nothing will be released prior to the v6 Cosm client.
There are no plans for any potential BOINC client to replace the current Cosm client.
CytatLatest News
Due to staffing issues the development of the FAH BOINC client has been put on hold. It may resume, but it is not likely to be soon.
:cry:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AdNet

Konsola poleciala dziś w dół:

Wersja 40GB HDD kosztuje 399€, wersja 60GB HDD kosztuje 499€
Z prądem nie ma problemów, bo konsola liczy w pracy ;-)

Problem mam z klientami , którzy normalnie lgną do 40" calowego LCD HD jak widzą ruszające się białka :-)
a jak juz ruszą pada, to najczęściej wyłanczają projekt, więc trzeba go pilnować :(