Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Urodziny Moderatora

Zaczęty przez Mchl, 05 Grudzień 2007, 08:51

Kto ma dzisiaj urodziny

bartsob5
9 (60%)
bartsob5
6 (40%)

Głosów w sumie: 15

Głosowanie skończone: 05 Grudzień 2007, 08:51

Mchl

Zgadnijcie, który moderator ma dziś urodziny?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

życzenia po ukończeniu ankiety? :mrgreen:

Tomislaw

Naszemu Jubilatowi wszystkiego naj, naj, naj.... Wieczorem po pracy nie omieszkam wypić Twojego zdrówka i życzę jeszcze  byś w niedługim czasie został szczęśliwym posiadaczem jakiegoś małego liczącego "potworka"  :D



prospector

Wszystkiego najlepszego, dołączam się do życzeń i toastów oczywiście :)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

Bober


Mchl

Tak sobie liczę... i wychodzi że to osiemnastka :idea:  :idea:  :idea:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

To trzeba go będzie osiemnaście razy pod kilem przeciągnąć!  P-)

kret

haha..to ja osiemnastu nowych maszyn życzę :mrgreen:

emik

dołączam się do powyższych życzeń, a od siebie dodaję życzenie  18k RAC-u


AL

No, no no - taki śliczny jubileusz - wszystkiego najlepszego! Conajmniej 18rdzeniowca ( a o RAC 18k - trudno nie będzie  :wink: ), bateri słonecznych na dachu ( co by to cudo wykarmić ), szczęśliwego i pomyślnego zakończenia szkoły i samych dobroci życzy ci AL.


kempler

Ja również składam serdeczne życzenia  :D Ja miałem wczoraj swoje ćwierć wieku  :wink: czuje się staro 8)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: "kempler"Ja również składam serdeczne życzenia  :D Ja miałem wczoraj swoje ćwierć wieku  :wink: czuje się staro 8)

No to też życzonka się należą - wszak okazja to nie byle jaka - tylko raz w życiu w końcu stajemy się zabytakmi  :wink:

Zatem wszystkiego co sobie życzysz - by Ci się spełniło!

bartsob5

no normalnie, wzruszyliscie mnie!
od kilku dni cicho siedzieliscie, tylko boty pisaly posty, ale jak sie odzywacie, to widze ze porządnie!

:D

jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za życzenia ;)

PBT_marian_boss

No i ja przyłączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego !!!!

OxyOne

Przyłaczam sie do zyczen.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Gave

Cytat: "bartsob5"no normalnie, wzruszyliscie mnie!
od kilku dni cicho siedzieliscie, tylko boty pisaly posty, ale jak sie odzywacie, to widze ze porządnie![...]
No dobra... wydało się... byliśmy w zmowie.  :P

emik

Cytat: "bartsob5"no normalnie, wzruszyliscie mnie!
od kilku dni cicho siedzieliscie, tylko boty pisaly posty, ale jak sie odzywacie, to widze ze porządnie!

to była ta "cisza przed burzą"  :wink: