Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Account Key

Zaczęty przez Simek, 12 Grudzień 2005, 18:39

Simek

Azeby liczyc WCG orginalnym BOINC menagerem potrzebny jest mi account kay, tylko nie wiem gdzie go znajeźć :/

Mozeci mi pomóc :D

P.s. Liczylem juz WCG ich klientem, ale nie mam moich punktów na boinc stats dlaczego??

MadMan

Przy zakładaniu konta zadeklaruj że chcesz liczyć pod Linuxem - wtedy otrzymasz Account Key (o ile się nie mylę).
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

bartsob5

---------- 19:28 12.12.2005 ----------

nie dostajesz pkt na boinc, bo w boincstats sa tylko pkt zdobyte na boincu, a platforma WCG to calkiem co innego. jesli masz juz konto normalne, to gdzies mozna znalezc account key na twojej stronie, ale do konca nie wiem gdzie...

---------- 19:30 ----------

zaloguj sie do my grid, na swoje konto i wybierz my profile na dole powinno widniec twoj account key, account url account number i CPID

Simek

Niesty nie ma w MY Profile
Tu screen :D



Szukałem już wszędzie :/ Ah Może ktoś wie??

bartsob5

---------- 19:48 12.12.2005 ----------

hm...
u mnie jest:P

---------- 20:23 ----------

nawet w faq'ach pisze ze account key powinien byc tu:| juz wyslalem zapytanie na forum WCG.

Mchl

Trzeba, tak jak pisze MadMan, zgłosić się do części Linuksowej. Wtedy przesyłają klucz.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

ja nie wiem, gdyby zrobili taka strone wejsciowa jak dla innych projektow boinc, to nie byloby takiego zamieszania... zachcialo im sie laczyc dwie platfromy...

Mchl

Daje 75% szans, że koniec końców przejdą całkiem na BOINC.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

zaklad przyjety, kto przetnie?:D

Mchl

Jest coś co powinieneś o mnie wiedzieć.
Ja się nie zakładam. :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

nie no oczywiscie to byl zart, bo ja sie tez zwykle nie zakladam, bo zwykle przegrywam, a tego to juz wogole nie jestem pewien, aczkolwiek, mysle ze nie przjeda calkowicie na boinc:P