Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Kilka projektów?

Zaczęty przez Prodi, 22 Grudzień 2007, 18:40

Prodi

Przede wszystkim chciałbym powitać wszystkich szanownych forumowiczów :D
Przejdę do mojego problemu: Otóż zacząłem liczyc w SETI, po czym zapisałem się do tego teamu. Teraz chciałbym dołączyć się do kolejnego projektu czyli einsteina. W jaki sposób sprawić żeby punkty doliczane w einsteinie również trafiały na to samo konto co SETI ???
Pozdrawiam wszystkich
Prodi

bartsob5

no to tak... rozwieje kilka watpliwosci, ktore mozesz miec (choc moze juz zdajesz sobie z tego sprawe, ale lepiej jednak ze to powiem)

po pierwsze - punkty z projektow nie beda splywaly na jedno konto - masz osobne konto na seti i einsteinie.
mozliwe jest tylko sumowanie punktow z kilku projektow jako dorobek uzytkownika, czego efekt widac miedzy innymi w moim podpisie.

aby twoje konta mogly sie sumowac musisz sie upewnic, ze przy zakladaniu konta na einsteinie musisz uzyc tego samego e-maila, bo to po nim uzytkownik jest rozpoznawany. powinienes tez miec na przynajmniej jednym komputerze podlaczone wszystkie twoje projekty, aby zapobiec desynchronizacji kont.

i jeszcze uwaga - do teamu zapisujesz sie w kazdym projekcie z osobna, nie musi byc to ta sama druzyna.

i to chyba tyle... jak masz jeszcze jakies watpliwosci to pisz.

Prodi

OK
Dzięki za info.
Proszę jeszcze o info gdzie mogę obejrzeć takie statsy jak w Twoim podpisie?
OK, Już znalazłem  :D