rmvb

Zaczęty przez Pigu, 24 Grudzień 2007, 16:44

Pigu

mam problema - się odtwarzało i nagle przestało :/ używam ffdshow - brak obrazu, po dograniu do pakietu real alternativ już brak tylko audio... ale dalej mnie to nie satysfakcjonuje

nie potrafię powiedzieć co w międzyczasie odinstalowałem co mogło zarżnąć rmvb (poza zmianą driverów do grafy)

hilfe

AL

Próbowałeś różnych odtwarzaczy (np. niezawodny w takich przykładach VLC)? Ja ze swojej strony mogę polecić odinstalowanie wszystkich kodeków, a następnie zainstalowanie zestawu kodeków klmcodec163.exe (ok.34mb).

Pigu

vlc z kolei odtwarza tylko dźwięk i to straszliwie się na tym tnie :x
k-lite już próbowałem  :?

mogło coś u mnie paść niepowiązanego z codekiem a jednak uniemożliwiającego odtwarzanie? (jeszcze jakiś czas temu działało)

Bober

Pewnie łindołs  :wink:

Gave

Używasz przypadkiem kX drivers?

Pigu


Gave

Alternatywne sterowniki dźwięku do Sound Blasterów. Ale Twoje pytanie dowodzi, że nie używasz.  :wink:
Ja miewam z nimi podobne siupy - czasami po prostu słychać w głośnikach głuchą ciszę, niekiedy nawet tylko w przypadku wybranych aplikacji. Wtedy pomaga przeładowanie ustawień.

Pigu

czy może być przyczyną wgranie power dvd? zdałem sobie sprawę, że terminy instalacji i padu rmvb mniej więcej się pokrywają
miał ktoś kiedyś problemy po wgraniu tej aplikacji?

kempler

Ja do odtwarzania RMVB jak i wszystkich innych używam programu Kliper i na tym skończyły się moje wieczne problemy z kodekami.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Cytat: Pigu w 04 Styczeń 2008, 00:05
czy może być przyczyną wgranie power dvd? zdałem sobie sprawę, że terminy instalacji i padu rmvb mniej więcej się pokrywają
miał ktoś kiedyś problemy po wgraniu tej aplikacji?

Ja miewałem z PowerDVD problemy, ale raczej w drugą stronę. Po dograniu kodeków musiałem reinstalować PowerDVD... Coś może być na rzeczy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org