Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret

#82
haha! wypas!

22:27

muhahaha..dociągnąłem miasteczko do magicznej ilości mieszkańców..

666  ;D ;D ;D

Pigu

fajne, ale nie mam zamiaru się dodawać - dość już idzie zebrać informacji o "internaucie" dzięki zwykłemu googlaczowi  :-\

szukałem raz informacji o jednym pajacu, co się naprzykrzał siostrze - zaczynając od numeru gg znalazłem dosłownie wszystko w ciągu godziny

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


kret

dodaj się po drugiej stroni ulicy! będziesz mógł obserwować jak się będą chcieli na ciebie zaczaić! :)

Mchl

Ja się dodałem u sąsiada piętro wyżej, który strasznie hałasuje. Będzie miał nauczkę! ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL


Pigu


Mchl

Na tym akurat nie stałem w korku... Ale kilka innych w Poznaniu zaliczyłem w mijającym roku...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

oo nasze miasteczko dostało nowy większy budyneczek

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


Mchl

No niebrzydko, niebrzydko... Chociaż restart liska był konieczny.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

mam kilka fajnych pomysłów na nabijanie  ;D będziemy najwięksi hehe

Bober


Pigu


emik



kret


emik



Pigu

Cytat: kret w 29 Grudzień 2007, 10:22
huhu :) co nowego wymyśliłeś Pigu? :)

mam takie proxy, z których idzie wbić po kilka razy (czasem nawet się wbija po 2 na raz  ;D ) a teraz hicior - lista tych proxy jest dłuuuuuuuuuga (508 serv) co by mogło nam dać co najmniej jakieś 2k wbić dziennie - obadam sprawę po południu hehehehe

kret

nono..to daj znać co tam zdiagnozowałeś ;)

Emik, własnie widziałem jak ładnie żes przez nocke pojechał :] brawo :)

Mchl

Cytat: Pigu w 29 Grudzień 2007, 12:27
mam takie proxy, z których idzie wbić po kilka razy (czasem nawet się wbija po 2 na raz  ;D ) a teraz hicior - lista tych proxy jest dłuuuuuuuuuga (508 serv) co by mogło nam dać co najmniej jakieś 2k wbić dziennie - obadam sprawę po południu hehehehe

Wsadzą nas za to ::)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik



Pigu

Cytat: Mchl w 29 Grudzień 2007, 14:09
Cytat: Pigu w 29 Grudzień 2007, 12:27
mam takie proxy, z których idzie wbić po kilka razy (czasem nawet się wbija po 2 na raz  ;D ) a teraz hicior - lista tych proxy jest dłuuuuuuuuuga (508 serv) co by mogło nam dać co najmniej jakieś 2k wbić dziennie - obadam sprawę po południu hehehehe

Wsadzą nas za to ::)
sądzisz, że przeginanie może skończyć się banem naszego miasteczka? trzeba by poczytać regulamin, ale nie sądzę - bo dostęp ma każdy, więc równie dobrze mógłbym te lewinzy z proxy zamiast na nas przeprowadzać na konkurencji i eleminować muecheche

kret

poza tym jesli sie nie będie o tym trąbić, to hm..kto udowodni Ci, ze to jeden komp a nie wejścia z różnych maszyn? proxy bardzo utrudnia analizę ruchu, a biorąc pod uwagę, ze nie jest to żadna komercyjna strona, tylko kolejny 'jakby' serwis społecznościowy, to nie wiem czy komukolwiek by się chciało.. ;) bo po co? ;p

Mchl

To nawet nie serwis społecznościowy, tylko zdaje się miejsce na reklamy dla trzech innych gierek...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


AL


emik



kret


emik



kret


emik




emik

jutro mija mi równy rok od wstąpienia w szeregi naszego zespołu  :)


kret


Pigu


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org