Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 21 Lipiec 2011, 19:28
to spróbuj się za jego pomocą zalogować :d
how? wszędzie gdzie widzę tylko adres email chcą  :(

p.s. OPAT miodowy

Hani

 :parrrty: Dzisiaj Leżajsk... Nic innego zimnego nie było :/


Troll81


emik



Troll81


sciagacz


Troll81


Hani



Troll81


sknd


Troll81


emik



Nawiedzony

A ja zmontowałem nową lufę i 8-warstwową cewkę  :D
Niestety nie dotarł jeszcze multimetr i nie mogę wmontować nowych kondensatorów do mojego Gaussa - bo bez kalibracji napięcia mogą zrobić efektowne aczkolwiek niemile widziane bum!  :attack:

Troll81


Nawiedzony

Cytat: Cyfron w 30 Lipiec 2011, 18:02
W napieciu (nie koniecznie 300V) oczekujemy dalszych filmikow:)  :parrrty:

300V mało zdrowe  :D z filmikami czekam aż wmontuje nową baterię kondków - bo z tej już więcej wycisnąć praktycznie się nie da  ;) a przecież samym tym, że nową ładniejszą i lepszą lufę z cewką zrobiłem, to za mało żeby się w filmikach chwalić  :P

emik



Troll81


Nawiedzony

nowe kondensatory wmontowane - co prawda bez multimetra ładują się 5x dłużej i tylko do 260V mogę bezpiecznie naładować (bo tyle mi sygnalizuje elektroda) - ale i tak wali jak ............!  :D :attack: :attack: :attack:

Grzes

Źle się dzieje, oj źle  :attack:

W 99roku dołączyłem do seti@home... dłuuugo liczyłem i powiedziałem w końcu koniec, trzeba zabrać się za inne projekty. Ostro dobrałem się do AQUA... zaczęły się problemy i no, jakby powiedzieć... leży. Pojawił się SURVEIL... ok, aktualnie powinienem mieć tam grubo ponad 600pkt.... projekt leży....
Nie wiem czy to coś ze mną czy co, ale inaczej - którego kolejnego projektu chcecie się pozbyć? Zacznę liczyć  XD

ps. odpaliłem dodatkowo na maszynach freehal (nci) ;)

Nawiedzony

a już tak rekordowo długo wygrywałem, reszta sobie chyba przysypała:
Troll :whip:   XD

Troll81


Nawiedzony

Cytat: Troll81 w 03 Sierpień 2011, 12:48
dziwne bo na bank pisałem w tym wątku :D

to chyba jakiś wesoły stan miałeś :parrrty: bo daty postów nie kłamią (chyba)  :P

Troll81


Nawiedzony

ja takiej władzy nie mam - więc to nie mój spisek - tak czy siak super wygrywanie miałem  :whip:

Cyfron

Cytat: Grzes w 02 Sierpień 2011, 22:11
ps. odpaliłem dodatkowo na maszynach freehal (nci) ;)

To z projektów NCI to polecam jeszcze wuProp :)

Troll81


Grzes

Cytat: Cyfron w 03 Sierpień 2011, 14:30
To z projektów NCI to polecam jeszcze wuProp :)

:parrrty:


przypomniało mi się, żę od jakiegoś czasu liczę ABC@home ale do teamu nie dołączyłem, wskoczyło mi się na 5 RAC :)

Troll81

 :whip: :whip: :whip: ty brzydalu.... jak mozna tak do druzyny nie dołączać  :whip: :whip: :whip:  :parrrty:

Grzes

Cytat: Troll81 w 03 Sierpień 2011, 16:33
:whip: :whip: :whip: ty brzydalu.... jak mozna tak do druzyny nie dołączać  :whip: :whip: :whip:  :parrrty:

uroczyście przepraszam  :respect:

XD


mała korekta... 4RAC, coś tabela poprzednio wyświetlała mi rac o 100k mniejszy ;)


emik



Nawiedzony

zaw moich myślach zagościł kolejny wysoko napięciowy plan :D

emik



Nawiedzony

jest szansa na zdobycie transformatora 230V/2x4,5kV  :boing:

Grzes

Cytat: Nawiedzony w 03 Sierpień 2011, 22:15
jest szansa na zdobycie transformatora 230V/2x4,5kV  :boing:

planujesz ograniczyć się do 4,5kV czy idziesz na całość i spróbujesz z 9kV?  :whistle:

może wynajdziesz bezprzewodowy paralizator?  XD

Nawiedzony

Planuje podłączyć do cewki Tesli (a z nawijaniem cewek to już dużo do czynienia miałem ostatnimi czas  :D )i uzyskać kilkunasto-kilkudziesięcio kV generator błyskawic  ::)
coś takiego:

Grzes

Miejmy tylko nadzieję, że wiesz co robisz bo szkoda każdego jednego liczącego  %)

Mieliśmy na uczelni miotacza piorunami do 100kV (może i więcej ale nie pamiętam by była ta wartość przekraczana), jak walnęło to podłoga się trzęsła  8)

Nawiedzony

to ja mam w planach, aby mój działał na zasadzie ciągłego generowania łuków plazmowych w powietrzu  ;)

Troll81


Nawiedzony

W sumie nie było by to problemem - wystarczyło by położyć tosta na górze generatora i przesuwać nad nim kabel uzliemienia, tak żeby przejść łukiem elektrycznym przez całą powierzchnię tosta - co by się ładnie równo upiekł a nie spalił w jednym miejscu  ;D ;D