Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

nowe forum 2

Zaczęty przez Pigu, 30 Grudzień 2007, 10:23

Pigu

teraz mam 2 sprawy

1. dlaczego pomimo iż w ustawieniach mam zaznaczone "ukryj swój adres email" jestem wystawiony dupą do wiatru?  :-\

2. jako, że teraz nie idzie ani skasować swojego posta ani napisać jednego pod drugim byłem zmuszony napisać nowy topic by moje 2 nowe sprawy zostały zauważone  :(  bardzo fajne było rozwiązanie z poprzedniego forum gdy po napisani posta pod postem wedytowywało go i oznaczało pozostałym jako nieprzeczytany (przynajmniej zdawało mi się, że tak to działa)

Mchl

1. Jesteś pewien? Ty widzisz swojego emaila. Moderatorzy też go widzą. Ale goście i pozostali użytkownicy nie powinni go widzieć (i z tego co sprawdziłem tak jest).

2. Nie znalazłem jeszcze takiego moda do smf, ale będę szukał, bo mi też pasowało takie rozwiązanie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

Pigu ja nie widzę twojego maila

Email:  ukryty


[PBT] Horpah

czy teĹź macie problemy z kodowaniem na forum ?

Mchl

Jaka przeglądarka?

Kodowanie jest UTF-8

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

uĹźywam Firefoxa 2.0.0.11
ustawia mi się domyślnie UTF-8 a mam krzaczki zamiast polskich liter

Mchl

To conajmniej dziwne... U mnie też FF 2.0.0.11 i wszystko gra...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

potwierdzam FF 2.0.0.11, kodowanie UTF-8 i wszystko ok


bartsob5

Cytat: Horpah w 30 Grudzień 2007, 13:54
uĹźywam Firefoxa 2.0.0.11
ustawia mi się domyślnie UTF-8 a mam krzaczki zamiast polskich liter

hmmmmm

ąćęłńóśźż

u mnie też chyba wygląda dobrze...

Pigu

#9
Cytat: emik w 30 Grudzień 2007, 12:20
Pigu ja nie widzę twojego maila

Email:  ukryty

ee to masz zaznaczone swojego nieukrywanie? bo widzę i twego, i krecika  ??? no chyba, że nie pochowaliście - patrzę widzę swego, patrzę na sąsiadów w wątku "kto ostatni" - też nie mają, więc zaczynam alarm  ;D


edit - aa jeszcze jedna sprawa - gdy dział jest zwinięty i pojawi się w nim post do przeczytania mółby to jakoś nagłówek sygnalizować - z jednej strony głupio przewijać rzadko postowane działy, a z drugiej strony głupio ciągle rozwijać pozwijane by sprawdzić, czy czegoś w środku nie ma  :P

emik

sprawdź teraz u mnie - przed chwilą ukryłem Email'a


Pigu


Mchl

A nie lepiej monitorować 'Nowe nieprzeczytane' albo 'Wszystkie nieprzeczytane?'

Nie chcę za bardzo modyfikować tej skórki, bo docelowo chcemy znaleźć jakąś inną.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Cytat: Mchl w 30 Grudzień 2007, 16:44
A nie lepiej monitorować 'Nowe nieprzeczytane' albo 'Wszystkie nieprzeczytane?'
Jakoś nie wpadłem na przeglądanie wszystkich działów w poszukiwaniu nowych wątków mając do dyspozycji te właśnie wspaniałe opcje.  ;) Nota bene tu jeszcze lepiej dostępne niż poprzednio.

D_T_G

Cytat: Mchl w 30 Grudzień 2007, 12:12
2. Nie znalazłem jeszcze takiego moda do smf, ale będę szukał, bo mi też pasowało takie rozwiązanie.

Racja. Chciałem odkopać stary wątek i nie szło to.   


[PBT] Horpah

#15
Cytat: Horpah w 30 Grudzień 2007, 13:54
uĹźywam Firefoxa 2.0.0.11
ustawia mi się domyślnie UTF-8 a mam krzaczki zamiast polskich liter
dziś skończyły się moje problemy z kodowaniem polskich znaków na tym forum, oraz z powolnym wczytywaniem.
Bogu niech będą dzięki, bo było to bardzo wnerwiające.

Ja jeszcze raz, chodzi rewelacyjnie, nie mogę się wprost nacieszyć :)
Mchl coś ty zrobił że jest tak dobrze?

Mchl

W Twojej sprawie nie zrobiłem nic, poza sprawdzeniem poprawności kodu HTML na różnych podstronach forum. Żadnych usterek nie ma i nie było (no dobra, jedna mała, ale nie miała raczej wpływu na kodowanie, tym bardziej że pojawiała się tylko na jednej stronie).

A poza tym przypominam, że ciągle jesteśmy na starym serwerze... zobaczymy co będzie na nowym :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

A czy udaloby się zaimplementować taką funkcję która była na starym forum "Otwórz wszystkie nieczytane w nowych oknach" (czy jakoś tak)?

Mchl

A BYŁO coś takiego????? ???

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober


[PBT] Horpah

Cytat: Mchl w 11 Styczeń 2008, 10:20
W Twojej sprawie nie zrobiłem nic, poza sprawdzeniem poprawności kodu HTML na różnych podstronach forum. Żadnych usterek nie ma i nie było (no dobra, jedna mała, ale nie miała raczej wpływu na kodowanie, tym bardziej że pojawiała się tylko na jednej stronie).

hm, dziwna sprawa, problemy miałem na dwóch komputerach nie szło czytać forum tak wolno się ładowało, a od wczoraj nagle pięknie śmiga, ja u siebie nic nie zmieniałem, dziwna sprawa, grunt że teraz chodzi jak trzeba oby tak pozostało.

Mchl

Jest jeszcze teoretycznie możliwość, że po drodze coś szankowało... Oba komputery podpięte pod tego samego ISP były/są?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

tak, obydwa są podpięte w sieci do tego samego ISP, ale nigdzie indziej na żadnym innym forum/stronie nie było problemów, dobrze że już po wszystkim, zamknijmy sprawę.

Mchl

OK. Jakby znowu coś się zaczęło dziać, to dawaj znać...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org