Który projekt wybrać?

Zaczęty przez IThorne, 12 Styczeń 2008, 12:04

IThorne

Chciałbym podłączyć się do WCG, ale nie wiem jaki program z niego wybrać do liczenia.

Poszukuje takiego co daje z 2 tyg deadline'a i próbki około 10 h z checpointami najrzadziej co 30 minut.



Bober

FightAIDS czy Help Conquer Cancer możesz spokojnie brać. Reszty nie powiem, bo nie jestem pewien.

Kryniek

Może stary wątek ale temat pasuje do tego co chce napisać.

Czytając ten artykuł

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/nauka/wirus-zachodniego-nilu-moze-zaatakowac-w-polsce-,42590,1

dostajemy kolejny dobry powód do liczenia podprojektu Discovering Dengue Drugs Together

Troll81

ale gorączka denga to chyba coś innego niż WNV  :-\

kempler

Co innego ale ten podprojekt nie skupia się tylko na denga. Nasze wiki mówi:
Misją Discovering Dengue Drugs – Together jest określenie obiecujących leków do zwalczania wirusów związanych z dengą, zapaleniem wątroby typu C, Zachodniego Nilu oraz żółtej gorączki.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

racja - troll był głupi :D

kempler

Cytat: Troll81 w 21 Sierpień 2009, 17:06
racja - troll był głupi :D
eee tam, ja też nie pamiętałem a sam to pisałem hehe

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Kryniek

Cytat: kempler w 21 Sierpień 2009, 15:50
Co innego ale ten podprojekt nie skupia się tylko na denga. Nasze wiki mówi:
Misją Discovering Dengue Drugs – Together jest określenie obiecujących leków do zwalczania wirusów związanych z dengą, zapaleniem wątroby typu C, Zachodniego Nilu oraz żółtej gorączki.

No właśnie, nas póki co interesowało tylko zapalenie wtroby typu C bo tylko to u nas wystepuje, choć jak piszą  w artykule może i teraz ta gorączka zachodniego nilu przyjdzie.
Co ciekawe u naszych południochych sąsiadów ona występuje, jako jedyna w europie razem z ruminią. Ciekawe co oni robią że akurat u nich ???

http://www.utmb.edu/discoveringdenguedrugs-together/disease%20map.jpg

Troll81


Voice1980

Czytałem coś już kilka lat temu, że europejskie odmiany komarów zastępuje systematycznie jakaś obca nam odmiana. Brzmi groźnie. Jednak co polski komar to polski. Zawsze wiadomo co nas gryzie...

Troll81

ty się ciesz że nie migrują fińskie komary. Ponoć zajadłe bestie jak cholera. MOze i nie przenoszą chorób... ale off na nie nie skutkuje....

X X X

Mam pytanie techniczne - czy i gdzie, w tym nietypowym projekcie, można znaleźć informacje o liczbie zadań aktualnie dostępnych w poszczególnych podprojektach?