padło truchło :( - Ralph wyłożył Managera

Zaczęty przez Pigu, 15 Styczeń 2008, 22:23

Pigu

Not connected to a client - tak gada do mnie manager - znikły z niego projekty a ikonka zyskała znaczek suspended (problem pojawił się w czasie instalowania xbbrowsera z pena na pena - nie wiem czy to ma zzwiązek) hilfe kamrrraten

krzyszp

Zainstaluj jeszcze raz (bez odinstalowania) i będzie śmigać...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Pigu

#2
nie pomogło :(

CytatBoinc manager nie jest obecnie połączony z żadnym klientem Boinc...
Użyj opcji 'zaawansowanie/wybierz komputer...' aby połączyć się z klientem Boinc
Aby połączyć się z klientem na komputerze lokalnym, jako nazwę komputera podaj localhost
co oczywiście nie działa..  :(

emik

u mnie ostatnio był identyczny problem, ale związane to było z wadliwą aplikacją RALPHA i musiałem odinstalować boinca, ręcznie skasowałem jednostki RALPHA i wszystkie pliki do niego się odnoszące. Ponownie zainstalowałem program i zaskoczył


emik

z tego co widzę, to też masz zassane jednostki Ralpha, może ten sam problem?

aplikacja Rosetta Mini 1.03 - tu opisany ten błąd:
http://ralph.bakerlab.org/forum_thread.php?id=356#3607


Pigu

Cytat: emik w 15 Styczeń 2008, 22:59
z tego co widzę, to też masz zassane jednostki Ralpha, może ten sam problem?

aplikacja Rosetta Mini 1.03 - tu opisany ten błąd:
http://ralph.bakerlab.org/forum_thread.php?id=356#3607

kamrrracie masz u mnie piwko  ;D

buri

Dobra znowu się stało :/ jak liczył dobrze tak znowu mini_test ... policzył, a później zrobił to co zwykle czyli zwiesił całego BOINC i kropka :/

Teraz instalacja od nowa i problem. Mam cały folder projects z próbkami (a mam ich troche z 20) no i skopiowałem ten folder tam gdzie od nowa wgrałem boinca i nie wykrył mi tych próbek coś jeszcze się robi? jakoś nie wiem ładuje czy co? Mam tylko sam folder projects i chce tylko rosette aby próbki odzyskał.

Już mam dość ralph szczerze ... chyba pozostane tylko przy rosetta jak się okaże, że te próbki pójdą papa.

emik

ja do czasu wyjścia nowej wersji aplikacji Rosetta_mini zawiesiłem Ralpha