Problem z BOINC service

Zaczęty przez kret, 21 Styczeń 2008, 11:59

kret

witam..postanowiłem się dowlec do kompa mimo 40 stopni gorączki, bo coś mi się skopało z usługa BOINC..nie wiem o co biega, ale po kolei..zapauzowałem sobie kilka projektów, bo chciałem doliczyć jakąś tam próbkę WCG..luz..no i pobrało mi kilka próbek z projektów które nie były liczone ale miały włączone pobieranie próbek..też luz..między innymi próbka z superlinka, tylko że się nie chciały jakieś 3 małe pliczki dociągnąć do końca, więc sobie przeszedłem na zakładkę transferów i próbowałem je ręcznie zmusić do ściągnięcia się..dupa..więc postanowiłem zrestartować usługe, bo nie chciało mi się z tym bawić..no i zonk..restartowanie trwa strasznie długo a na koniec wywala 'Błąd 1053' mówiący coś w stylu, ze za długo próbował zamknąć usługę i przekroczył limit czasu..teraz zatrzymywanie, startowanie, restart usługi czy kompa nic nie daje..boinc nie liczy..jest w działających procesach, ale nic nie liczy, nie ma w pamięci żadnej aplikacji liczącej ani nic..ogólnie nie wiem co mam zrobić, nie myślę zbyt jasno i przepraszam jeśli napisałem coś nie tak, z błędem ortograficznym albo nie w tym dziale..ale ledwo na oczy widze..

Pigu

u mnie coś dzisiaj krzakło ale podniosłem, acz sądzę, że to macro bijące parki w mieście przełączając tora było winne w tym przypadku (a dokładnie sam tor który gdzieś po drodze zwisł)

kret

#2
nic nie działa..uruchomienie boinca z cmd, nie działa sam boinccmd i nie działa boincmgr..nie chce nic liczyć, jak zostawiam managera na troche to mi po jakims czasie pisze tak

help..ja nie myślę za dobrze teraz więc ratunek w Was ;)

Pigu

tu jest gotowa recepta na sukces

http://www.boincatpoland.org/smf/index.php/topic,1461.0.html

kret

dzieki Pigu, skasowałem ze slotów katalog gdzie była próbka ralpha i działa..w związku z tym że to przez ten projekt lepiej go zawiesić?

Pigu

u mnie czeka na lepsze czasy