Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Głosujemy na "Katyń"

Zaczęty przez Tomislaw, 05 Luty 2008, 15:39

Tomislaw

Zagłosuj na "Katyń"

sekcja: FOREIGN LANGUAGE FILM

Pewnie to głosowanie nie zadecyduje  ;) ale Amerykanie lubują sie w rankingach




ka_ga

przy okazji w CINEMATOGRAPHY głosujmy na Janusza Kamińskiego

Pigu

klik :) to też raz dziennie? uff ile można tego nabijać?  :P

Mchl

ciasteczka z nytimes sie kasuje i mozna głosować ile wlezie... Jakbym miał omawiać wyniki tej ankiety, to kategorię "film zagranizcny" zdecydowanie bym z niej wyłączył".

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

tzn można jechać na jednym ip tylko tnąc ciasteczka?

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


Timaxi

No jednak Katyń deklasuje wszytkie inne filmy 91% głosów  :o
Mam nadzieje że ten film jednak otrzyma Oscara bo w 100% na niego zasługuje.


Pigu

nie wiem - nie widziałem  ;D jestem prymitywnym widzem i lubię kino rozrywkowe - nie wyobrażam sobie by na katyniu szło się "dobrze bawić" więc pominąłem tytuł

co nie przeszkadza mi chcieć dla niego oscara - ze względów powiedzmy historycznych

milla_poland

Nie dostał oscara bo na niego nie zasługiwał - film oglądałam 2 razy i przykro mówić /pomijając ważny z punktu widzenia prawdy historyczno-narodowej polaków temat/, obraz słaby pod względem aktorsko - operatorsko - reżyserskim.

bartsob5

Fakt... w Polsce cięzko o dobrych aktorów, właściwie wszędzie są ci sami, mierni, którzy są znani albo z tego że są znani albo z jakichś jeszcze denniejszych seriali. Tym nie mniej uważam, że reżyseria, bynajmniej, nie była słabą stroną tego filmu.

Jedyne nad czym ostatnio ubolewam to fakt, że Polacy nie umieją robić filmów z dobrym dzwiękiem. Nie pamiętam filmu z dobrym udzwiękowieniem, za to wpadek sporo, żeby nie wspomnieć o fatalnym pod tym względem Quo Vadis...

Pigu

cii Quo Vadis było pocieszne ;D hehe

Troll81

a mi ciężko przypomnieć sobie jakiś ostatni dobry polski film typu "superprodukcja". Ciągle ci sami reżyserzy, ci sami aktorzy. I tylko kasa z TVP ciurkiem do nich leci. Dlatego ja to bojkotuje i TV w ogóle nie oglądam, nie mam telewizora i abonamentu nie płacę. A co. Za to czytam sporo książek (ostatnio mielę "nocną straż" pracheta)

milla_poland

Może to nie jest super produkcja ale naprawdę lekka i bardzo dobra polska komedia - dawno się tak nie śmiałam  :D
Kobieca odpowiedź na testosteron /o wiele lepsza/, czyli:
  LEJDIS

Gave

Cytat: milla_poland w 17 Marzec 2008, 13:00
Może to nie jest super produkcja ale naprawdę lekka i bardzo dobra polska komedia - dawno się tak nie śmiałam  :D
Kobieca odpowiedź na testosteron /o wiele lepsza/, czyli:LEJDIS
Tego pierwszego nie widziałem ale 'damy' faktycznie zabawne - sporo świeżego i śmiesznego humoru.

Troll81

jasne że katyń nie jest dobry. ale był nominowany. Osobiście uważam że są lepsi kandydaci niż te filmy które wybrała akademia filmowa. Ale to ich statuetki i ich wybor. moge poprtzec jakis polski film lub nie.