Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

tcp ip

Zaczęty przez Pigu, 09 Marzec 2008, 22:38

Pigu

cosik mi po łbie chodzi (jeszcze czasy emula), że było w xp limitowanie jednoczesnych połączeń tcp/ip na raz (i to dość znaczne) - dobrze pamiętam i jak to ewentualnie strącić?

[PBT] Horpah


Pigu

#2
ach ale rozbudowana odpowiedź  ;D hmm moje pierwszy pomysł to "czyżby to był program który temu zaradzi?" hmm zobaczę, jeżeli błądzę naprowadź mnie ciuteczkę  ;)

edit - no jest progr - której opcji szukam?

edit - znalazłem - ale się schowało hehe - są jeszcze jakieś takie fajne programy jak ten i tweak ui, którymi warto się zainteresować?

[PBT] Horpah

#3
zwiększ maksymalną liczbę połączeń z serverem do 10
oraz
w menu u góry, limit połączeń

Pigu

ha - pierwszy  ;D

Pigu

hmm dalej cosik mi nie styka :-\ poproszę o programik do oglądania aktualnych połączeń

Troll81

netstat :D albo jego odpowiednik

Pigu

mówiąc wprost cosik się posrało z oskryptowaniem miasteczka - listy sobie przelatują i prawie nic nie wbijają - 3 dni temu potrafiłem jeszcze zrobić (acz to już był cieńki wynik) nowe miasteczko od 1 do 200 na jednym przebiegu listy, wczoraj od 1-40 - cosik się sypie w zastraszającym tempie  >:(
może podrzucę ci ostatnie listy i zobaczysz, co ty dasz radę z nimi zrobić od zera?

Troll81

moze po prostu sie wkurzyli i blokują połączenia z serwerów proxy?? albo zmasowane "klikanie" traktują jak atak DDOS ??

Wiesz jak nagle leci 10000 wywołań strony to serw im może trochę nie wydalać. A jak jest więcej takich sprytnych jak ty to dupa zbita. Po analizie logów można wychwycić adresy "szkodników" i je filtrować. MOże spróbój wydłużyć interwał czasowy klikania??

Pigu

obadam - dzisiaj testowałem z uczelni i wiem, że to nie wina mojego łącza