Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Manager - morderstwo i zdradaaa

Zaczęty przez Pigu, 29 Marzec 2008, 01:29

Pigu

poległy, zginęły.... wyczyściło mi w managerze wszystkie projekty - został tylko deepspeed - w katalogu fizyczna eksterminacja  :o wszystko poszło w cholerę
czy powodem jest moje dołączenie do bam i jakaś synchronizacja, czy może fakt użycia avasta?  >:( >:(

Bober

Pewnie BAM. Trzeba z nim uważać. A ostrzegałem w FAQ... tylko chyba tylko ja go czytam  :P

cezar

Cytat: Pigu w 29 Marzec 2008, 01:29
poległy, zginęły.... wyczyściło mi w managerze wszystkie projekty - został tylko deepspeed - w katalogu fizyczna eksterminacja  :o wszystko poszło w cholerę
czy powodem jest moje dołączenie do bam i jakaś synchronizacja, czy może fakt użycia avasta?  >:( >:(
Na pewno BAM bo kiedyś miałem to samo. Zostaje teraz dołączyć wszystkie projekty przez BAM i będzie śmigać aż miło





Pigu

mowy nie ma - odłączyłem pracowicie hosta od bama  ;D

emik

nie wiem jak to zrobiłeś Pigu, ale ja jak dołączałem hosta w BAM'ie to nie straciłem żadnych projektów ani jednostek


Pigu

też nie wiem dlaczego tak się stało, ale się mocno zraziłem

emik

a wchodziłeś w lista komputerów -> później klikasz nazwę hosta i dołączasz odpowiednie projekty?

i dopiero później synchronizacja


Pigu

nic już od bama nie chcę, z daleka omijać będę

staty zaskoczyły

taktu

tez tak mialem na 1 hoscie, jakies 4godz. na marne poszly.. 2 host przylaczyl sie bezbolesnie a FAQ nie czytalem :-[ :P