[Pomysł] Zespołowa wyprawa na piwo

Zaczęty przez Troll81, 16 Kwiecień 2008, 14:44

Troll81

tak zauważyłem na mapie userów że sporo jest zgrupowanych ludzi w miastach (co nie zaskakuje).
Mam wiec propozycje spotkania sie na piwie. Każdy może zaproponować miejsce i godzinę spotkania.
Np. dla userów z wrocławia
miejsce - pomnik misia koło ratusza (pomiedzy frerem a pregierzem)
data - 21 kwietnia godzina 20

KrzychuP

Prrropozycja zacna kamrrracie i byłbym z niej w innych okolicznościach skorzystał, ale każdą chwilę poświęcam teraz na wykańczanie mieszkania zanim MALEŃSTWO się pojawi  ;)

Mchl

Proponuję zatem spotkanie nie przy misiu ale u Krzycha i nie na piwko ale na wspólne wykańczanie :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MJ19

Wykańczanie mieszkania plus wykańczanie siebie trunkami z banderolą :D :P ;)

KrzychuP

Wasze pomysły podobają mi się coraz bardziej  ;D
Trochę trunków na parapetówkę już mam zgromadzonych  ;)

Machloj

Cytat: KrzychuP w 16 Kwiecień 2008, 20:34
Wasze pomysły podobają mi się coraz bardziej  ;D
Trochę trunków na parapetówkę już mam zgromadzonych  ;)

parapetówa :) heh...w lutym organizowałem...mieszkanko też nabyłem w imię przygotowań do przybycia maleństwa (tj. najlepszego piłkarza w historii polskiego futbolu :) ) i nie chcę Cię straszyć, ale jeśli to ma być świetowanie na ostro to organizuj przed wykończeniem mieszkania :)

u mnie było fajnie...na jednej ze ścian objawiła się bozia, a najgorsze jest to, że do mojego chłodzenia wodnego wlaliśmy trochę browara (wtedy uważałem to za śmieszne)

Pigu

ja dalej uważam to za śmieszne buecheche  ;D

kempler

A ktoś z okolic Kutna jest ? ::) No chyba że gdzieś bym trafił na spotkanie jak będę w pracy...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

NO to osoby z wrocka proszone na PW :D

AL

Ja już nawet parę razy z pewnym dawnym członkiem B@P ( obecnie founder drużyny Poland ) na małym z pianką już byłem. Ale jeśli znajdzie się ktoś z Bielska lub okolic - to nie widzę przeszkód by powiększyć nasz mały Bielski BOINC'owy klubik dyskusyjny.

MJ19

Ja z Katowic więc może jakaś silna śląska grupa by się zebrała :)

Machloj

Cytat: Pigu w 16 Kwiecień 2008, 22:50
ja dalej uważam to za śmieszne buecheche  ;D

wiesz...tu nawet nie chodzi o własności chłodnicze piwa, bo przypuszczam, że one niewiele się różnią od płynu chłodzącego...ale przeca tak marnować browara to grzech :) a ten łyk czy dwa które poszły w chłodenie z rana byłyby jak znalazł :D

Pigu

może i chłodzi równie dobrze - ale do czasu aż chłodnica grzybem zarośnie  ;)


REPAIRMAN

No to fajnie macie ;)

Ja mam troche za daleko do was ;)  a takiego chlodnego "browca" polskiego hmmmmmm....   :)



Bober


REPAIRMAN

Ma inny smak ;)

A tak na powaznie dla mnie nie potrafia robic dobrego piwa i tyle, co z tego ze szczyca sie ze maja tyle rodzaji piwa co dni w roku jak z tego moze jest 3-4 w miare dobre a reszta to juz dla takich maniakow co lubia % albo light.

MJ19

Aż taki rozrzut??Nigdy bym nie pomyślał.Tyle dobrego się o piwie z Belgi słyszało...

REPAIRMAN

Cytat: MJ19 w 18 Kwiecień 2008, 08:59
Aż taki rozrzut??Nigdy bym nie pomyślał.Tyle dobrego się o piwie z Belgi słyszało...

Duzo mocnego bardzo mocnego piwa jest  powyzej 6%   sa 9%  11%  jaki i 24% mowa o zawartosci alkoholu, co chodzi o ciemne piwa choc jasniejsze tez wystepuja mocne , mi nie przypadaja do gustu, nie ma to co dobre piwko z "kija" mowa o polskim ;) .

A co do ciemnego piwa to swojego czasu jak uczylem sie w Gliwicach to czesto chodzilismy na  piwo karmelkowe w takich malych kuflach  ale to bylo jakies 20 lat temu :D


Troll81

piwo to ma mieć 4-5%, bo chodzi o to by wypić z kolegami kilka i wrócić o własnych siłach do domu. A takie 24% to 3 wypije i mnie będą nieśli.

Mchl

Mnie by pewnie wystarczyło jedno...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

REPAIRMAN

swoje pierwsze urodziny tutaj obchodzilem wlasnie  przy takim piwku  niestety juz go nie ma, powoli znikaja z pulek te "ciezkie" nawet teraz juz jest mniej 12%  , a tutaj cos dla koneserow lista z piwami belgijskimi  680 pozycji  podzielone na nazwe / piwiarnie / kolor / i %

http://fr.belgourmet.be/bieres/index.php


no to zdrowko ;) :P


Mchl

A pamiętacie jeszcze BelgianBeer@home? Zakręcony projekt :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

REPAIRMAN

#22
Tam u nich nic sie nie dzieje od wrzesnia tamtego roku o ile sie nie myle

MJ19

Cytat: REPAIRMAN w 18 Kwiecień 2008, 14:44
Tam u nich nic si enie dzieje od wrzesnia tamtego roku o ile sie nie myle
Nawarzyli piwa to teraz muszą je wypić :D ;D