Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Jak ukryć komputery w profilu?

Zaczęty przez solanum, 21 Kwiecień 2008, 19:11

solanum

jak sprawić, aby nie były widoczne komputery w profilu?



Trochę zmieniłem temat
Bober

bazaq

Zakładka ustawienia po zalogowaniu sie na konto danego projektu --> ustawienia danego projektu ( np:Ustawienia Cosmology@Home) dajesz zmien-->wybierasz edit --> i jest tam pytanie czy dany projekt ma wyświetlać twoje kompy na stronie, oczywiście wybierasz,że nie i gotowe.

solanum

pytanie drugie:
jak sprawić, aby vista odpalała boinc razem z windowsem. blokuje dziad uruchamianie programu.
z góry thx.

emik

http://www.boincatpoland.org/smf/index.php/topic,1333.0.html


solanum

dzięki. wystarczy tylko wyłączyć kontrolera konta.

solanum

Pytanie - prośba nr 3!

Czy jest ktoś w stanie napisać krok po kroku, komenda po komendzie, jak zainstalować boinc na Ubuntu 7.10?

Z góry wielkie dzięki.



Mchl

Widziałem, że w repozytoriach jest, ale jako setiboinc czy jakoś tak. Nie próbowałem instalować.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

Cytat: solanum w 09 Maj 2008, 22:51
Pytanie - prośba nr 3!

Czy jest ktoś w stanie napisać krok po kroku, komenda po komendzie, jak zainstalować boinc na Ubuntu 7.10?

Z góry wielkie dzięki.



uruchom synaptic, wybierz "szukaj" wpisz boinc i enter, znajdzie parę plików, wybierz do zainstalowania manager boin i gui do managera póżniej tylko zastosuj i się samo reszta zrobi.

solanum

a no właśnie :) tylko że nie mogę się połączyć z "klientem BOINC. Uzyj opcji ZAWANSOWANE/wybierz komputer' aby połączyć się... co tam mam wpisać??

Mchl

Ja przed chwilą zainstalowałem i nie było żadnego problemu. Tyle, że ja już jestem na 8.04 HH.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

Cytat: solanum w 10 Maj 2008, 09:50
a no właśnie :) tylko że nie mogę się połączyć z "klientem BOINC. Uzyj opcji ZAWANSOWANE/wybierz komputer' aby połączyć się... co tam mam wpisać??

localhost i nic, albo numer ip i haslo z pliku gui_rpc_auth.cfg