Forum Fun - Forum Na wesolo :)

Zaczęty przez REPAIRMAN, 24 Kwiecień 2008, 20:38

AiDec

Zawsze mozesz zrobic grupy uzytkownikow. Niektorzy mogliby dostac dostep do watkow `dla doroslych`, ktore dla pozostalych nie bylyby widoczne.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

NIeeee no bez jaj z tą cenzurą. Zaraz się okaże że przy rejestracji trzeba będzie wprowadzać PESEL i trzeba będzie robić weryfikację z urzędem stanu cywilnego. A co jak 6 latek napisze że ma 20 lat???

Mchl

Zasada moim zdaniem jest prosta. Zanim się kliknie 'Wyślij wiadomość' należy zastanowić się 'Czy chciałbym, żeby to przeczytał mój dzieciak?"

Tyle powinno wystarczyć ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

#43
Cytat: Troll81 w 04 Wrzesień 2008, 09:29
NIeeee no bez jaj z tą cenzurą. Zaraz się okaże że przy rejestracji trzeba będzie wprowadzać PESEL i trzeba będzie robić weryfikację z urzędem stanu cywilnego. A co jak 6 latek napisze że ma 20 lat???

Na niektorych forach z ktorych korzystam sa wlasnie takie opcje. Generalnie nie w celu unikania mlodocianych, ale w celu umozliwienia pewnej grupie czlonkow swobodnych wypowiedzi w tematach, o ktorych pozostali czlonkowie nie powinni wiedziec. Na 4um jednego z zespolow muzycznych np. jest ukryte podforum dostepne tylko dla grupy `Bliscy znajomi`, gdzie rozmawiamy z czlonkami zespolu i manager`ami o utworach ktore maja sie dopiero ukazac na najblizszych singlach - pozostali czlonkowie fanklubu nie powinni jeszcze o tym wiedziec. I w zadnym wypadku nie uwazamy tego za cenzure.

A jesli ktos napisze nieprawde o swoim wieku, to coz - sam jest sobie winien :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Ja raczej przychylam się do wypowiedzi MCHL :D

Mori

Cytat: AiDec w 04 Wrzesień 2008, 10:59
Na 4um jednego z zespolow muzycznych np. jest ukryte podforum dostepne tylko dla grupy `Bliscy znajomi`, gdzie rozmawiamy z czlonkami zespolu i manager`ami o utworach ktore maja sie dopiero ukazac na najblizszych singlach - pozostali czlonkowie fanklubu nie powinni jeszcze o tym wiedziec. I w zadnym wypadku nie uwazamy tego za cenzure.

Cenzura może nie - ale są równi i równiejsi. Na jakiej zasadzie chciałbyś przeprowadzać takie podziały tutaj? Staż na forum? Staż w grupie? Lepsza/gorsza znajomość admina? RAC/punkty/pozycja? Posty?

Poza tym - tak długo, jak jesteś w uprzywilejowanej grupie, nigdy nie uznasz tego za cenzurę. Natomiast jeśli tylko Twoje położenie się zmieni...

AiDec

Polozenie sie nie zmienia. Sercu nie zal czego oczy nie widza. Jesli dzial jest ukryty, to nikt o nim nie wie :P. Ale to tylko moja opinia i decyzja MCHL-a jak najbardziej zostanie przeze mnie poparta :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

<karzys> to bierzesz w koncu ta swoja Agnieszke na impreze?
<r3m> a po co brac drzewo do lasu? ;]
<krzys> no to po co isc do lasu skoro ma sie drzewo w domu?
<r3m> zeby pooddychac swiezym powietrzem =D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

krzyszp

#48
Trochę brutalne, ale oddaje prawdę o części naszych "emigrantów":
www.wykop.pl/ramka/95239/to-all-polish-speaking-staff


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

ciekawe czy hindusi w Pune albo Bangalore mają takie wywieszki.

emik

Na wiejskim weselu doszło do bijatyki. Wkrótce odbywa się proces sądowy. Sędzia pyta jednego z gości obecnych na weselu:
- Niech pan opowie jak było.
- Tańczę sobie z panna młodą jeden taniec, drugi, trzeci, czwarty, piąty, zaczynamy się dobrze bawić, a tu nagle pan młody podchodzi zdenerwowany i mnie obraża. Odpaliłem mu, żeby się odwalił i tańczymy dalej... Nagle pan młody wziął zamach nogą i... jak nie kopnie pannę młodą miedzy nogi!
Sędzia:
- Uuuu... To musiało boleć!
- Jeszcze jak, panie sędzio! Trzy palce mi połamał!


REPAIRMAN

Hah jednak widze ze moj pomysl sie przyjal ; D

I bardzo dobrze oby tak dalej ;)


REPAIRMAN

Eksperyment naukowy


Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem, że piwo zawiera
żeńskie hormony. Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc
postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy. Każdy z nas (z pobudek
czysto naukowych!) wypił 10 piw. I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę:
1) przybraliśmy na wadze,
2) strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym,
3) mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu,
4) nie potrafiliśmy logicznie myśleć,
5) nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne, że go
popełniliśmy,
6) każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata,
7) mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks,
8) nie umieliśmy zapanować nad emocjami,
9) trzymaliśmy się nawzajem za ręce,
10) po każdych 10 minutach musieliśmy iść do WC, i to wszyscy
jednocześnie.
Dalsze dowody są zbyteczne - piwo zdecydowanie zawiera żeńskie hormony!

Pigu

z cyklu - kochający mężowie  czyli tresura kobity  XD















Troll81

Dzień kobiet dopiero w marcu :D

emik

Pozycja na byka:
Zaczynasz seks z żoną na podłodze, od tyłu w pozycji "na pieska". Po chwili kładziesz się na niej przylegając całym ciałem i cicho szepczesz jej do ucha: "To ulubiona pozycja mojej sekretarki".

Potem trzeba się utrzymać przez 8 sekund... XD


Troll81

Pozycja na żabę
on lezy, jemu lezy a ona rechocze :D

emik

Dzwoni bankier (makler) do drugiego bankiera (maklera) pogadać o kryzysie...
- I jak tam stary? Jak noc?
- Człowieku, spałem jak niemowlę
- Jak to? Niemożliwe...
- No, całą noc płakałem i dwa razy się zesrałem


AiDec

<maciu> ej muszę napisać na gegrę o mniejszościach w europie
<maciu> pomożesz?
<krzych> oko, hiszpania - baskowie
<krzych> francja - turasy i murzyny
<maciu> no kontynuuj
<krzych> wielka brytania - anglicy



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

Na wiejskim weselu doszło do bijatyki. Wkrótce odbywa się proces sądowy. Sędzia pyta jednego z gości obecnych na weselu:
- Niech pan opowie jak było.
- Tańczę sobie z panna młodą jeden taniec, drugi, trzeci, czwarty, piąty, zaczynamy się dobrze bawić, a tu nagle pan młody podchodzi zdenerwowany i mnie obraża. Odpaliłem mu, żeby się odwalił i tańczymy dalej... Nagle pan młody wziął zamach nogą i... jak nie kopnie pannę młodą miedzy nogi!
Sędzia:
- Uuuu... To musiało boleć!
- Jeszcze jak, panie sędzio! Trzy palce mi połamał!

*****

- Co by było jakby w dzisiejszych czasach Jezus zamienił wodę w wino?
- Dostałby się do finału "Mam Talent"

*****



Mchl

#60
A oto ciekawostka. Jakich obrazków najczęściej szuka Google w naszym serwisie


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

nie zgadnę. jakich??

Mchl

Nasze obrazki rang cieszą się dużą popularnością na innych forach... postanowiłem to wykorzystać do reklamy naszego teamu XD


PS: Jeżeli administratorzy obu for sobie tego życzą, mogę przesłać im paczkę z obrazkami rang.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Znaczy się że rządzimy??

Mchl

A jakże. Szkoda że linka się nie da wstawić w ten sposób :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

może jako zlinkowany obrazek??

Mchl

Ja mogę tylko plik podmienić (a właściwie przekierować żadanie z jednego na drugi)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

legis

#67
Z opowiadań:

Wczoraj namówiłam wreszcie swojego męża zeby kupić abażur z kryształów (to co wisi z lampami na suficie), baaardzo drogi (pół roku zbieraliśmy). Pojechaliśmy do sklepu, kupiliśmy abażur, na skrzydełkach szczęścia popędziliśmy do domu, po drodze kupiliśmy butelkę koniaku (trzeba nowy zakup ..tego tamtego, no obmyć). Siedliśmy przy stole, najpierw strzeliliśmy po 50, potem powtórzyliśmy, no i mówię do swojego męża:

a może powiesimy od razu ten abażur? No i mąż, lub z powodu koniaku, lub widząc moje szczęście zgodził się. Postawiliśmy krzesło, na krzesło taboret mały, mój mąż wspiął się na tę piramidę, a mi kazał go zabezpieczać.

Stoję taka szczęśliwa, obserwuję jak mój orzeł pod sufitem majstruje (a on był, nie wiem po co w szerokie bokserki ubrany), przenoszę wzrok niżej, i co ja widzę z tych sympatycznych bokserek wypadło mu jedno jajeczko, no i ja taka rozczulona tym widokiem biorę i tak lekko pstryknęłam paluszkami po tym jajeczku. Mój tygrys w tej sekundzie jak poleciał w dół z tej estakady wraz z abażurem, który rozbił się całkowicie na małe kawałki, wstaje szybko i z ostatkami abażuru w rękach podskakuje do mnie...myślałam, że zabije mnie, a on mówi - Kurwa, ale mnie prądem pierdolnęło, aż do jąder doszło, dobrze, że nie na śmierć!

................

Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. "Obiecuję Ci kochanie, nie wrócę ani minuty później"- powiedziałam i wybyłam.

Ale impreza byla cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.

Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wścieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać, dokukując jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery *, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łożka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha!!

Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. "Oh, jak dobrze, jestem uratowana... " - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła.

Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: "Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką". Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: "Taak. A dlaczego, kochanie?" A on na to:

Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła "O *****!" znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać...

.................

Pewnego razu egzaminator zapytał studenta: Jak można zmierzyć wysokość budynku za pomocą barometru?
To bardzo łatwe - odpowiedział student - trzeba wejść na dach budynku, przywiązać barometr do długiego sznura i opuścić go tak, że dotknie powierzchni gruntu; potem wystarczy wciągnąć go, mierząc długość sznura.
Czy to jedyna metoda jaką pan zna? - zapytał zaskoczony profesor.
Ależ nie, można jeszcze, na przykład, zrzucić barometr z dachu budynku, mierząc czas jego spadku na ziemię; potem wystarczy tylko skorzystać ze szkolnego wzoru na drogę w spadku swobodnym.
I to wszystko, co pan wie na ten temat - rzekł coraz bardziej zdenerwowany egzaminator.
Znam jeszcze inne metody wyznaczania wysokości budynku za pomocą barometru - odpowiedział ze spokojem nie speszony student.
Proszę więc je podać - wykrzyknął zniecierpliwiony profesor.
Można, na przykład, wchodząc po schodach na dach, przykładać niesiony barometr do ścian klatki schodowej i zaznaczać kolejne jego długości; potem wystarczy tylko policzyć te znaczki i to daje wysokość budunku w jednostkach długości barometru. Można też, jeżeli dzień jest słoneczny, zmierzyć długość barometru i jego cienia, a następnie długość cienia budynku, skąd przez prostą proporcję obliczamy wysokość budynku. Jeśli ktoś woli bardziej wyrafinowane metody, to może przywiązać barometr do kawałka sznurka, żeby zrobić proste wahadło, a potem zmierzyć okres wahań tego wahadła na powierzchni gruntu i na dachu budynku. Wykorzystując wzór na okres wahadła można wyznaczyć z tych pomiarów efektywne wartości przyspieszenia ziemskiego, a stąd - posługując się prawem grawitacji Newtona - w zasadzie obliczyć wysokość budynku. Ale ja uważam - ciągnął dalej nie zmieszany student, nie zwracając uwagi na mdlejącego z wrażenia profesora - że najdokładniejszy wynik otrzymałbym, zanosząc ten barometr do biura zarządcy budynku. Mam tu ładny barometr - powiedziałbym do zarządcy - i podaruję go panu, jeśli poda mi pan dokładną wysokość budynku.

Czy naprawdę nie zna pan konwencjonalnej odpowiedzi na zadane pytanie? - wyszeptał zrezygnowany egzaminator.

Ależ znam, tylko to takie nudne, więc chciałem wymyśleć coś bardziej oryginalnego.

Troll81

On to pisze na serio??

Mchl

Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy... Jak dla mnie zbyt surrealistyczne, żeby ktoś to pisał na poważnie... chociaż jak się popatrzy czasem na komentarze na Onecie...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

które to komentarze są pisane na zamówienie samego onetu :D żeby się ludzie wkurzali i odpowiadali komentarzami :D Wiem bo moja znajoma się tym zajmowała :D

Mchl

A niech mnie! A ja to robię za free!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

cała prawda o GTA4 na PC: http://www.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0


Troll81


AiDec

Masakra! Nie moge wstac z podlogi  XD XD XD



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

#75
http://pl.wikipedia.org/wiki/O_Shi_Shi,_kt%C3%B3ry_jada%C5%82_lwy

przesłuchajcie wersję audio

Pigu

hmm ogg mi padło?  ??? hilfe

Troll81

#77
ściągniej sobie VLC portable
www.portableapps.com

Pigu

ach - mam vlc, dzięki za pomysł - działa :P XD

Troll81

#79
http://www.youtube.com/watch?v=pekncY2EaMc

uwaga. Ryje beret