Przedostatni projekt do oddania (Enigma)

Zaczęty przez Duster, 09 Czerwiec 2008, 17:44

Duster

Jako że projekt ma swój dział jedynie w strefie "angielskiej" pozwoliłem sobie napisać posta tu.

Informuję, iż mam już przedostatnie swoje konto do oddania w dobre ręce (liczy się kolejność zgłoszeń, słowem - kto pierwszy ten dostanie).

Konto oczywiście jest w projekcie Enigma@home, który nie wiem czy w ogóle teraz działa, no ale szkoda żeby sie nawet te kilka pkt. zmarnowało

http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=enigma&id=746

bartsob5

watek enigmy to 'tworzenie nowego projektu - czyli powstawanie w bolach enigmy' czy cos takiego...

Duster

No więc właśnie dlatego napisałem tu :)

bartsob5

ale mialem na mysli topic: 'mam konta do oddania' o tresci

na najszybszych czekaja konta z dorobkiem punktowym w projektach:
********
*******
*******
******
*******

a nie ze zakladasz 10 watkow w kilku roznych dzialach..

Duster

Kurde, nie wiedziałem że to aż taki problem, że założę watek o oddaniu konta dla danego projektu w dziale właśnie tegoż projektu...zresztą - poprzednie możesz śmiało pokasować jeśli gryzą w oczy.

Konta oddane - sprawa załatwiona, więc kasuj.

Aha....jeszcze będę oddawał Tanpaku (dokładnie nie wiem kiedy), więc odrobina cierpliwości i znikam.

IThorne

Pewnie juz dyszą Ci co liczą na te ponad 600 000 kredytów. Ja bym z chęcią wziął, choć powiem prawdę gdybym był Tobą taką ilośc kredytów bym sobie zachował te ostatnie konto i liczył powolutku gdy jest czas.



Troll81

Fakt że szkoda oddawać. Ja osobiście bym zostawił. Wszak kiedyś wrócisz :D Mam nadzieje.

Pigu

właśnie, konto nawet ja bym przygarnął, ale to nie zwiększy rac, tylko total, team bardziej wspomoże gdy zostawisz sobie to konto i od czasu do czasu coś tam policzysz (ot choćby tak rekreacyjnie), co zdecydowanie polecam

Duster

Przemyślę to jeszcze, aczkolwiek po prostu trochę szkoda by było żeby 1-wsze konto w Polsce zostało zaniedbane, a u mnie zanosi się na to że komp będzie pracował sporadycznie...

Fakt - szkoda trochę tych kilku lat pracy, ale z drugiej strony, jakbym oddał je w dobre ręce to ktoś, kto już ma dużo pkt w Tanpaku i ciągle w nim liczy mógłby szybko wywindować konto na jeszcze lepszy poziom.

Ale macie racje, zastanowię się jeszcze nad tym i dam znać, na razie decyzja nie zapadła.

Troll81

Zostaw je i podlewaj od czasu do czasu :D

bartsob5

Cytat: Duster w 09 Czerwiec 2008, 20:19
Kurde, nie wiedziałem że to aż taki problem, że założę watek o oddaniu konta dla danego projektu w dziale właśnie tegoż projektu...zresztą - poprzednie możesz śmiało pokasować jeśli gryzą w oczy.

Konta oddane - sprawa załatwiona, więc kasuj.

Aha....jeszcze będę oddawał Tanpaku (dokładnie nie wiem kiedy), więc odrobina cierpliwości i znikam.

nie chodzi o to, ze kole w oczy, ja tam osobiscie nie mam zamiaru nic usuwac, bo nie na tym polega polityka moderacji na tym forum, zwracam poprostu uwage, ze tak byloby ergonomiczniej... jak juz te watki wszystkie pozakladales to juz niech sa i trudno....


ale to wszystko dlatego ze ostatnio tak wchodze na to forum i coraz wiekszy burdel sie tu robi, a nie mam kiedy za to sie porzadnie zabrac... :(

Troll81


IThorne

Tylko bez offtopu :>

Możesz też oddać konto w leasing. Ktoś będzie liczył na chwałę konta, a kiedy wrócisz do ostrego liczenia odda Ci je z powrotem. Ten liczący przez pewien czas będzie większym bonzem niż jest :)



tito

Cytat: Duster w 09 Czerwiec 2008, 23:01
...Fakt - szkoda trochę tych kilku lat pracy, ale z drugiej strony, jakbym oddał je w dobre ręce to ktoś, kto już ma dużo pkt w Tanpaku i ciągle w nim liczy mógłby szybko wywindować konto na jeszcze lepszy poziom.

Ale macie racje, zastanowię się jeszcze nad tym i dam znać, na razie decyzja nie zapadła.
A można połączyć dwa konta w tym samym projekcie?? Wydawało mi się, że to niemożliwe.

Pigu

nie sądzę, dlatego jak już, to raczej dać komuś, kto tanpaku nie liczył (chyba, że w tym projekcie akurat można łączyć konta?)

bartsob5

z tego co wiem, oprogramowanie baz danych BOINC nie pozwala na takie zabawy.. ba.. nawet usuniecie konta w pelnym tego slowa znaczeniu jest niemozliwe..

Bober

Cytat: Pigu w 10 Czerwiec 2008, 16:20
nie sądzę, dlatego jak już, to raczej dać komuś, kto tanpaku nie liczył (chyba, że w tym projekcie akurat można łączyć konta?)
Bierz Pigu bierz ;)

Pigu

jak mówiłem - tylko w ostateczności, gdy Duster nie da się przekonać  :P zresztą nie o tym był ten temat, a wy kamraci dzielicie skórę na niedźwiedziu, który w dodatku jeszcze całkiem żwawy

Troll81

A w RCN pozwolilo mi zmienić adres mail o ile się nie mylę

Duster

Cytat: Pigu w 10 Czerwiec 2008, 17:47
jak mówiłem - tylko w ostateczności, gdy Duster nie da się przekonać  :P zresztą nie o tym był ten temat, a wy kamraci dzielicie skórę na niedźwiedziu, który w dodatku jeszcze całkiem żwawy

Niedźwiedź już nie żwawy, dziś odłączyłem ostatni komputer od projektu...ostateczna decyzja zapadnie "na dniach".

A co do Enigmy - jak widzę brak chętnych  ;D

tito

Tanpaku możesz oddać mnie :P (jako prezent dla konkurencji). :D
Duster - nie wygłupiaj się - zostaw gdzieś BOINC uruchomiony, parę kredytów dziennie wpadnie i to wystarczy.

Troll81

dalej uważam że u siostry/kuzyna/brata/taty/mamy/babci itp możesz zainstalować boinca i punktować tanpaku.

Duster

Cytat: Troll81 w 10 Czerwiec 2008, 21:34
dalej uważam że u siostry/kuzyna/brata/taty/mamy/babci itp możesz zainstalować boinca i punktować tanpaku.

Powyższe raczej mało prawdopodobne, ale idąc tym tropem - być może ktoś z zespołu B@P podpiął by jakieś liczydełko pod moje konto, co by jednak nie stracić tego pierwszego miejsca w Polsce - tak tylko głośno myślę...

Generalnie ja na 99% nie będę miał żadnego "swojego" kompa pod Tanpaku - przynajmniej do końca roku, a co będzie później - sam nie wiem.

Ciekawym czy ktoś byłby chętny na "charytatywne" w pewnym sensie liczenie?  ::)

Pigu

hehe to ja zaproponuję standardowy układ podliczydłowego  ;) mogę podpiąć konto pod zbiorcze moje, w tanpaku nazwa usera oczywiście będzie 2 członowa (w seti mam nawet 3 członowy "Pigu, Braciak, Zyzol"), 1kk powinno dać radę do końca roku, a dodatkowo, gdy będziesz miał możliwość powrotu do liczenia, dalej możemy jechać razem  ;D

AL


Troll81

Ja proponuję podpiąć to konto pod nasz klasterek. Choć 10% na jednym rdzeniu. Nikogo nie ukrzywdzimy a prestiż dla drużyny jest. Zróby małą ankietkę w tej sprawie i po bólu. Zawsze ankietke można ograniczyć do darczyńców.

Bober

Nie no proszę nie mieszajmy do tego SKB@P. Ma swoje konto, na które sam zdobywa punkty i wszystko jest jasne. Przesuwanie punktów między użytkownikami nie ma większego sensu.

krzyszp

Tak na szybko - moge jednego kompa (słabego)podpiąć pod te konto - proszę o kontakt na priv...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Duster

Projekt Enigma przepadł, a nad "moim" Tanpaku pieczę obecnie ma krzyszp jako, że podpiął swoje dwa komputery.

To wszystko w temacie, dziękuję krzyszp za pomoc, a jakby ktoś jeszcze miał ochotę sie podłączyć pod Tanpaku proszę o PM.