Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Firefox 3 Download Day 2008

Zaczęty przez Bober, 17 Czerwiec 2008, 00:26

Troll81

he he he :D testy dobrze przeprowadzone :D nagroda za znelezienie buga :D aż chce sie zostać testerem dla mozilli :D

Bober

" Udało się! Ustanowiliśmy Rekord Świata.

Dzięki wsparciu naszej niesamowitej społeczności ustanowiliśmy Rekord Świata w liczbie pobrań programu komputerowego w ciągu 24 godzin. Między 18:16 UTC dnia 17 czerwca 2008 roku a 18:16 UTC dnia 18 czerwca 2008 roku 8 002 530 osób pobrało Firefoksa 3. Mogą teraz one bezpieczniej i wygodniej korzystać ze stron WWW.

Od pierwszego wydania Firefoksa w 2004 roku opieramy się na pomocy naszej społeczności w popularyzowaniu naszej misji. To dzięki takim projektom, jak kręgi w zbożu, reklamy w gazetach, ogromne naklejki, nagrania wideo, blogi i wiele innych, mamy dziś ponad 180 milionów użytkowników w ponad 230 krajach.

Co dalej? No cóż... czekamy na TWOJE pomysły!
"

Troll81

namalować logo firefoxa na księzycu :D

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 03 Lipiec 2008, 13:03
namalować logo firefoxa na księzycu :D
Już niedługo każdy zarejestrowany użytkownik dostanie na skrzynkę mailową "Zestaw zrób to sam: Rakieta z pigmentem na logo Firefoxa"
A potem ogłoszony zostanie Ignition Day, w którym każdy z uczestników dostanie koordynaty i odpali rakietę ze swoim pikselem loga.  ;D

Troll81

pomysł godny nagrody :D pisz do mozilli :D

Mchl

Swoją drogą, ciekawe jaką średnicę musiało by mieć logo, by było dostrzegalne gołym zdrowym okiem.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

na całą widoczną półkulę :D

Mchl

...

Jaką _najmniejszą_ średnicę musiałoby mieć logo, by było dostrzegalne gołym zdrowym okiem.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

odnoszę wrażenie, że nowy fox podczas ładowania stron (zwłaszcza z minicity, acz na wyłączonych flaszach) więcej teraz kożysta z proca i hmm dysku - ktoś coś wie na ten temat? może muszę wyłączyć jakieś wspaniałe udogodnienie?

Mchl

Mnie od wczoraj wywraca się przy wchodzeniu na onet.pl... Cóż, jakoś przeżyję bez onetu :D

Pigu: a jakie masz dodatki poinstalowane?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

chatzilla, foxyproxy, cookie culler, flashblock, noscript, reload every, snaplinks, torbutton i aktualnie wyłączony flashgot

Mchl

Ja z torbuttonem miałem problem. Lisek nie pamiętał moich logowań. Podobno już naprawione. Z resztą nie mam doświadczeń (może poza tym, że noscript jest denerwujący, więc go odinstalowałem).

Może i ja się pochwalę co mam:

AdBlock
Better Gmail
Delicious Bookmarks
Download Statusbar <- polecam
Firebug
FireGestures
ImageZoom
TabCatalog
WebDeveloper

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


emik

ja w moim FF mam zainstalowane:

- Adblock Plus
- ColorfulTabs
- Flagbox
- Flashblock
- FlashGot
-


Pigu

a ja was wychłostam - zamiast mi pomóc z kłopotem gadacie o swoich dodatkach  >:(

PMG

Widzisz FF troche problemów jeszcze robi - mi np. w dostepie przez www do skrzynki pocztowej w wp.pl (nie pokazuje poprawnie ksiązki adresowej podczas pisania maila.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Pigu

po upie na 3.0.1 wszystko śmiga

Mchl

A mi nie działa maps.google.com
Co ciekawe, serwisy korzystające z ichnich map (np nasza mapa użytkowników) działają...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org