Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Ramsey@home

Zaczęty przez Bober, 13 Lipiec 2008, 21:45

Bober

Nowy projekt matematyczny: http://www.ramseyathome.com/ramsey/

Drużynka

Planowany start projektu: koniec sierpnia.

emik

zgłaszam gotowość ;D


KrzychuP


RAD-Poland

rozsyłają próbki - pierwsza już się liczy  :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

chyba jakąś jedną łyknąłem, bo mam cały 1 punkt na koncie  ;D

emik

to jesteś jedną z dziewięciu osób w naszym teamie z takim dorobkiem punktowym ;D


KrzychuP

ja mam wrażenie, że na zachętę dają wszystkim po 1 pkt na wejście, bo nie odnotowałem żadnej próbki na komputerze i nie ma jej w wykazie na stronie projektu na moim koncie  :-\

Bober

A ja nie jestem podłączony do projektu i też mam 1pkt  :P

RAD-Poland

#8
a ja przeliczyłem 1 wu i wygrywam - muszę się nacieszyć bo zaraz TJM mnie przebije ma 3 wu  ;)

Time - 3,516.65 (liczone na Virtualnej Maszynie)
Claim - 16.37
Grant - 16.37

czekam na natywną wersję dla Linuksa ma być 64 bitowa i jest to ponoć sprawa priorytetowa

Cytat: Nick - Forum moderator, Project administrator, Project developerPorting to Linux is definitely one of my top priorities, and 64-bit is up there as well.
podobno interesuje się również NVIDIA CUDA - trzymajmy kciuki  :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Chyba nie przebiję, bo z trzech wu dwie miały pending na downloadzie jak rano wyjeżdżałem z chaty.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

kacperek70

Coś im się chyba posypało... Mam ponad 50 wyników do odesłania i brak połączenia z serwerem. Strona projektu również nie działa. Czy ktoś wie, o co chodzi?

Pozdrawiam,
Marek

patyczak

#11
Albo oślepłem albo mam jakieś zaćmienie, gdzie na stronie tego projektu można się przyłączyć do drużyny ??? Nigdzie nie ma "join this team"  ???

Coś musieli mieszać na stronie, już zaskoczyło  :)
Skeczu z papugą nie będzie



Bober

Projekt nieźle karmi (25cr/WU; 37min na C2D 2,2 Ghz) i przyciągnął już dużo punktomaniaków. Próbki płyną wartkim strumieniem.

Nie ma checkpointów.

Troll81

Trza go będzie rozpatrzyć :D ale najpierw dokończę ogry i powalczę w primegrid, który to wisi mi 1500 punktów.

Bober

Myślę, że niektórych to zainteresuje:
w milky mam 31cr/h
w ramsey 40cr/h

:D

Pigu


Bober


emik

ile średnio przeliczają się próbki?


Bober


Troll81

Czyli ramsey jest na podwyższanie RAC :D

Machloj

ramsey zaczął naprawdę dobrze punktować :) próbki na moim quadziku przeliczają się ok. 11min a za każdą próbkę jest 25 pkt :)

emik

kod źródłowy jest do pobrania na stronie głównej, więc może ktoś z naszych uzdolnionych kamrrratów popróbował by zrobić jakąś optymalkę


Pigu

Cytat: Machloj w 06 Październik 2008, 17:28
ramsey zaczął naprawdę dobrze punktować :) próbki na moim quadziku przeliczają się ok. 11min a za każdą próbkę jest 25 pkt :)

a sprawdzę, bo wygląda na to, że trzeba pić ze źródełka puki bije  :D

Szopler

No ładnie :) + 50 punktów i leci dalej... punktomania górą :ph34r:

Pigu

bardzo ładnie leci.... biedna enigma

emik



buninek

#26
Faktycznie. :D
Coś dla punktomaniaków :P
u mnie wu ok 800 s
24h*2 rdzenie = 4760  punktów

EDIT:
host Crunch3r (+ jego optymalka) mógłby teoretycznie złupić ponad 600 000 punktów dziennie
chyba tylko limit wu wstrzymuje

Bober

Mają być nowe próbki warte 120cr ale nie wiem jak długie.

Pigu

oo to trzeba na wszelki wypadek więcej tych kalorycznych zassać, acz w sumie z chęcią powitałbym upadek punktowania ramseya i wrócił do seti/eni, a tak cisnę, bo szkoda okazji  :ph34r:

TJM

A czasami się te kaloryczne już nie skończyły ? U mnie wygląda na to że teraz jest 2h/25cr

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

dobrze, że zassałem duży buforek ;D


AiDec

Pigu UotD w Ramsey :) - gratz punktomaniaku  ;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

heh taka miła niespodzianka na koniec dnia :P

Cytat: TJM w 08 Październik 2008, 17:30
A czasami się te kaloryczne już nie skończyły ? U mnie wygląda na to że teraz jest 2h/25cr


mi nadal liczy 15min/wu, mam takich jeszcze z 2k w buforze

Troll81


TJM

Nowe są niestety ciężkostrawne, v1.16 najkrótsze lecą w 2h a teraz trafił mi się taki, że po 3 mam dopiero 40% (E7200@3.65GHz). Czas się katapultować %-)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

:D i punktomaniacy odchodzą

KrzychuP

a tak chcieli Ramsey na projekt miesiąca  :no: :P

Machloj

ja też przeliczam 1.14 i wracam do enigmy :)

Pigu

Cytat: TJM w 09 Październik 2008, 10:58
Nowe są niestety ciężkostrawne, v1.16 najkrótsze lecą w 2h a teraz trafił mi się taki, że po 3 mam dopiero 40% (E7200@3.65GHz). Czas się katapultować %-)


płacą dalej tyle samo?

Machloj

#39
 jak znajdziesz tu http://www.ramseyathome.com/ramsey/results.php?userid=1181  jednostkę: wu_1222729893_63490 to się dowiesz :) mnie się nie chce :)

edit. znalazłem...ale mam ją w pendingu...claimed to 39 pkt...

jedna z nich zapunktowała za 0 - http://www.ramseyathome.com/ramsey/workunit.php?wuid=1346235