Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Ramsey@home

Zaczęty przez Bober, 13 Lipiec 2008, 21:45

Pigu

ok - wstrzymuję pobieranie nowych i wracam do eni :P

Bober

Wracajcie synowie marnotrawni, może dezercja będzie wam wybaczona  ;)

Troll81

A ja tam sobie spokojnie liczę co mam liczyć. Punkty to nie wszystko :D

Machloj

Cytat: Troll81 w 09 Październik 2008, 12:10
A ja tam sobie spokojnie liczę co mam liczyć. Punkty to nie wszystko :D

czasem mam wrażenie, że jest kilka Trolli, wtedy ktoś Ci się na konto chyba włamał:

Cytat: Troll81 w 07 Październik 2008, 13:21
to ja na ramseya :D podbijemy przy okazji RAC drużyny :D

;D ;D ;D

Pigu

byle pisać, byle pisać :P

KrzychuP

Troll zmienny jest...  ;D

Troll81

zacząłem liczyć Ramseya bo w tym projekcie mam mało punktów i chciałmyb zmobilizowąc drużynę bo raz podbijemy RAc a dwa może uda się zdobyć punkty w formule Boinc. A oprócz tego liczę WCG Rosette enigmę i YoYo (tak na pół gwizdka) i całą stertę innych projektów na 1/100 gwizdka

Machloj

już dostałem pkt - wychodzi 120 pkt za próbkę - próbki mi się przeliczały na quadzie od 1h20m do 2h - innymi słowy nie jest źle, ale to nie to co było :)

RAD-Poland

Cytat: Troll81 w 09 Październik 2008, 13:00
zacząłem liczyć Ramseya bo w tym projekcie mam mało punktów i chciałmyb zmobilizowąc drużynę bo raz podbijemy RAc a dwa może uda się zdobyć punkty w formule Boinc. ...
Ramseya i wielu nowych projektów nie ma w formule, ale może do końca roku dołączą

EDIT:
o ile L'AF będzie w nich na prowadzeniu
ogólnie to zarówno Formuła jak i UoTD są prowadzone niechlujnie  >:(

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

mnie tam to rybka co wymyślają żabojady. Ważne że mój komp mieli :D

Pigu

no to patrzcie tego wała - http://www.ramseyathome.com/ramsey/results.php?hostid=4524&offset=40

hyhy stare wu punktują mi jak nowe - 400pkt/h na rdzeń na moim lapku ;D mam jeszcze z 2k takich w magazynie - łojapier**le  :D

Troll81

a mi wszystko punktuje po 25

emik

Cytat: Pigu w 09 Październik 2008, 16:31
no to patrzcie tego wała - http://www.ramseyathome.com/ramsey/results.php?hostid=4524&offset=40

hyhy stare wu punktują mi jak nowe - 400pkt/h na rdzeń na moim lapku ;D mam jeszcze z 2k takich w magazynie - łojapier**le  :D

a cóż uczyniłeś ?


Pigu

nic, oddaję stare krótkie wu za nowe długie punkty - właśnie oddałem 140 wu - wskoczyły na pending, zobaczymy jak zapunktują - jak po nowemu to pocisnę do wyczerpania buforów 40-50k/24h z quada (2 nassały bufor na 4-5dni)

emik



Bober

Skandal. Nie przywiązujcie się zbytnio do tych punktów. Może jeszcze wam zabiorą   :P

emik

a może nie :P będziemy się bronić ręcyma i nogyma


Pigu

nie rzucim punktów skąd nasz rac...

Machloj

no nieee...a ja mam tylko z 1k w zapasie... >:(

Pigu

jutro spodziewam się z 80-100k urobku :ph34r: chyba, że wpadną na pomysł korekty

Machloj

mam nadzieję, że nie :) tego co nam dali już chyba nie zabiorą :)

a tak poza tym: zostaw moje miejsce w spokoju! tylko punkty Ci w głowie! licz lepiej rosettkę Ty punktomaniaku jeden!

emik

trzeba łupić ile wlezie - taka jest piracka dola


Troll81

a ja tam liczę co popadnie :D

OxyOne

a ja licze na siebie i na moje quady
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

CytatHey Everyone,

~15 min wus for a day or two to celebrate the optimized app, then I'm uping the wu time to ~1 hour. Enjoy,

Nick


hehe to była promocja z tymi 15min 25cr, przypadkiem przerodziła się w megapromocję do czasu wyczyszczenia buforków

Troll81

taaaaaaa
walneli błędem i teraz głupio się przyznać co :)

kempler

Trochę ta punktacja bez sensu. Bez przesady. Czyli jak projekt jest niepopularny to wystarczy walnąć super punktację i masa ludzi przejdzie go liczyć :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu

to już nie trwa - megapromocja dotyczy jednostek które przetrwały w buforach zmianę aplikacji z 1.14 na 1.16

Szopler

Ja z tej promocji korzystam :) mam jednostek do 31k punktów ale dolicze tylko do 25k, a co z resztą to nie wiem ;).

emik

licz wszystkie - sam mówisz, że trzeba korzystać z promocji


Machloj

http://www.ramseyathome.com/ramsey/forum_thread.php?id=83#1031

projekt jak pisze głównodowodzący stał się projektem "a non-credit granting project"  :-\ próbki w pendingu, które nie są 0 sekundowe zapunktują...szefu tego projektu przypomina, że w BOINCu nie chodzi o pkt tylko o naukę, a jego projekt w porównaniu z innymi to strata czasu i prądu - spróbuje zmienić algorytm, żeby był bardziej efektywny...a na końcu tego wątku w tej chwili widzimy wielkiego chciwca walczącego o pierwsze miejsce  XD oby Ci zapunktował to po claimed :)

Pigu


Troll81

normalnie obrażasz się jak panienka

Pigu

normalnie to masz wyczulenie na pigowskie żarciki jak kołek w ogrodzie do podtrzymywania pomidorów XD

Machloj

Cytat: Pigu w 14 Październik 2008, 11:43
normalnie to masz wyczulenie na pigowskie żarciki jak kołek w ogrodzie do podtrzymywania pomidorów XD
za to ja mam odrobinę lepsze:
Cytat: Pigu
btw: I'm one of these big guys who can afford for crunching without future credits, so waiting for new app in december :)
buehehehehe  ;D Pigu liczący za darmo...HAHHAHAHAHA   XD

Troll81


Pigu

no nie chciałem mu sugerować (zanim mi pending zaliczy), że mam w zadzie jak nie będzie pkt, więc kłamliwie dałem do zrozumienia, że za nic mam punkty i liczy się dla mnie nauka  XD

Troll81

nie ma to jak szczerość Pigulca

Pigu

nie chciałbym cię Machlojku drażnić.... muecheche
http://www.ramseyathome.com/ramsey/team_members.php?teamid=32&sort_by=total_credit&offset=0

Machloj

Cytat: Pigu w 14 Październik 2008, 16:14
nie chciałbym cię Machlojku drażnić.... muecheche
http://www.ramseyathome.com/ramsey/team_members.php?teamid=32&sort_by=total_credit&offset=0
lizał lizał i wylizał  XD

cóż...gratuluję :) ciesz się póki możesz - zaatakuję tam gdzie się będziesz najmniej tego spodziewał  :attack: