a teraz ponarzekajmy sobie troche...

Zaczęty przez bartsob5, 23 Grudzień 2005, 23:17

bartsob5

jak to nasz naród z tego slynie, tutaj tez musi byc cos o tym...
pozwolicie ze ja zaczne...

ostatnio u mnie okres posuchy... przez 10 ostatnich dni 6 razy spadalem w statystykach (w sumie o 270 miejsc). w statystkach krajowych dobijem do 480 miejsca i stanalem... wciaz oscyluje w tych granicach i raczej w dol niz w gore...
obecnie do seti naplynelo pelno nowych uzytkownikow i teraz aby podskoczyc w rankingu, BA! utrzymac pozycje, nie wystarcza odeslac 2 jednostek jednego dnia.. chyba pozwole sobie spasc na 100 000 pozycje bo to nie ma sensu... nie bede serwerow zawieszal...

a wy? jakie macie bolaczki?

matti_tm

Nie, NIE, NIE POZWALAM! żADNEGO NARZEKANIA W BOżE NARODZENIE I TUż PRZED NOWYM ROKIEM!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Matti, pogroź jeszcze banem, jak na moderatora przystało  :lol:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Hehehe, ja mogę co najwyżej palcem pogrozić :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

ale wogole beka... moj facet od informatyki jutro mnie wyprzedzi:| wlasnie sie dowiedzialem ze on tez w tym bierze udzial... moge sie pozegnac z ewentualnym zaprzegnieciem do roboty szkolnych kompow:|
oto on

Mchl

:lol:  :lol:  :lol:

No to rzeczywiśnie masz pecha ;D

Ale na razie, chyba szkolnych komputerów nie wykorzystuje... może go jakoś przekonasz, żeby je zaprząc, już nie na swoje konto, ale na przykład w ramach jakiegoś szkolengo projektu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Zawsze możesz go przynajmniej zaprosić do naszego zespołu :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

tego wlasnie nie jestem pewien, na pewno nie wykorzystuje najnowszych... a jak sprawdzilem, on musi miec wiecej niz te 2 kompy, ktore sa pokazane, bo 2 kompami nie osiagnal by 1000 pkt dziennie...

hm.. koles wyglada raczej na stalego w uczuciach... mieszka juz tyle lat w gdyni, a wciaz jest w teamie 'kolobrzeg' :|

matti_tm

Pokaż mu nasz zaje........ serwis internetowy, powiedz, że nie tylko liczymy dla kredytów i sławy, ale robimy też coś pożytecznego (pomagamy BOINCowemu narybkowi, no i PBB), to może nas polubi :). Wiesz, tysiąc kredytów dziennie piechotą nie chodzi :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

http://slo.bednarska.edu.pl/~witek/
A tutaj masz innego nauczyciela informatyki, co sie BOINCem zajmuje. Jak ich skontaktujesz ze sobą, to będą mogli się podzielić pomysłami na fajne zajęcia ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

A czy tenże Witek jest członkiem Boinc@Poland?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

aja

Cytat: "bartsob5"ale wogole beka... moj facet od informatyki jutro mnie wyprzedzi:| wlasnie sie dowiedzialem ze on tez w tym bierze udzial... moge sie pozegnac z ewentualnym zaprzegnieciem do roboty szkolnych kompow:|
oto on

O nieee, jak ja się usmiałam :) Dzięki za poprawienie humoru.
Ale współczuje.... ;P
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=35539ff9e1bca3cdc38bcdce557f3ea2][/url]

bartsob5

link ten juz od dawna nie aktualny, teraz on lapie gdzies pierwsza setke...;)

AL


aja

Można się naprawdę wkurzyć przez takiego nauczyciela... ;P
Biedny jesteś... Choć przynajmniej masz motywację do liczenia ;D
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=35539ff9e1bca3cdc38bcdce557f3ea2][/url]

bartsob5

tak, dokladnie:D ale jaka tam motywacja? RAC bywal 10 razy wiekszy od mojego... a i ja nie moge sie wieloma hostami pochwalic... bije go tylko doswiadczeniem, w koncu za miesiac to jzu beda 2 lata... jak ten czas leci!

aja

Pewnie, że motywacja! Jakby MNIE wyprzedzał mój nauczyciel (choć mi to nie grozi, bo mój nauczyciel jest tak swietny, że nie zna podstaw np. htmla... ale nie o tym ;D), to bym chyba komputery sąsiadów zaprzegła do pracy!
Wow... 2 lata. Nieźle, naprawdę nieźle... Ja żałuje, że dopiero niedawno dowiedziałam się o BOINC. Dwa lata to ja bedę mieć na 23 miesiące ;D
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=35539ff9e1bca3cdc38bcdce557f3ea2][/url]

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Cytat: "aja"Jakby MNIE wyprzedzał mój nauczyciel (choć mi to nie grozi, bo mój nauczyciel jest tak swietny, że nie zna podstaw np. htmla...


I powiedział Pan: Nie oceniaj nauczyciela swego po nieznanych mu językach.....


no nie każdy jest webmasterem od kołyski.....:P

aja

Cytat: "Juras23"no nie każdy jest webmasterem od kołyski.....:P

DOKTOR informatyki powinień być... a nie tylko ten jego excel i excel... Powiesić się można... (choć mi to nie grozi, nie martwcie się i odwołajcie te ekipy ratunkowe, które do mnie wysłaliście ;P)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=35539ff9e1bca3cdc38bcdce557f3ea2][/url]

bartsob5

zalamac was? moj umie html jako tako, nie ma pojecia o NQC, choc kaze nam go sie nauczyc... tabelke w excelu zrobi, ale na widok open offica powie "jakos sie tutaj to robi" w javie kaze miec petle for wykuta na blache... ale jak sam probowal na rzutniku zrobic petle na silnie dowolnie wprowadzonej liczby, to byl tekst "oj, cos nie wyszlo... ale jakos sie tutaj to robi, zrobcie w domu"


to sie nazywa dobry sposob nauczania...

Mchl

Podejrzewam, że w sprawie NQC będziecie jednymi z nielicznych ekspertów w kraju ;) I przyzwyczajajcie się, bo na studiach co drugi przedmiot tak wygląda.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

ale tez, NQC to do nie wielu rzeczy moze sie przydac, tylko klockow lego, aczkolwiek, dobry to wstep do programowania bardziej skomplikowanego;)

gaciu

Mchl ma rację, więc przezwyczajajcie się. Jeśli chce się być w czymś dobrym to tylko własna praca, szukanie w necie i książkach może pomóc. Mam wrażenie, że wkrótce uczelnia nie będzie potrzebna bo tam i tak się nic nie dzieje.