Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

boincview

Zaczęty przez bartsob5, 27 Grudzień 2005, 18:27

bartsob5

czy ktos sie orientuje co oznacza rubryka 'work buffer'?

AL

Czy ktoś jeszcze używa Boincview? Kolega z konkurencyjnego teamu ma problem:
Cytat: "Andpico"...mam problem. Boincview nie widzi klienta w wersji 5.4.11. Zbadałem klienta i okazuje się, że netstat na maszynce klienckiej nie wykazuje otwartego portu 1043 ani żadnego innego powiązanego z Boinc. Czytałem trochę na forach, ale zero oprócz informacji, że nowy port od wersji 5.4.x jest Pi...st. Chyba to jakieś przekleństwo angielskie. Wersja mojego Boincview = 1.2.6 czyli najnowsza rzekomo dedykowana dla klientów 5.4.x. Będę wdzięczny za info.
ja niestety nigdy nie używałem tego programiku, a dopiero w poniedziałek dotrę do swojego kompka, żeby coś popróbować. Może ktoś z was spotkał się już z tym problemem i wie jak go rozwiązać?

Nietoperek

klienty z serii 5 dzialaja na porcie 31416 - w kliencie trux'a mozna wymusic dzialanie na porcie 1043 w pliku konfiguacyjnym - szczegoly na stronie autora - work buffer sam zadko patrze na ta rubryke ale z tego co widze odpowiada ona wpisom w profilu na ile dni ma byc zassane jednostek

bartsob5

hmmm.. ja juz tamto pytanie dawno zadawalem, ale tak mi sie raczej zdaje, ze pokazuje za ile godzin wszystkie probki danego projektu sie skoncza (wysiwtla mi aktualnie 33300h dla climate'a, nie sadze zeby tyle jednostek chcialo zassac)

Nietoperek

widac spogladalem w inym miejscu niz Ty ( patrzalem na zakladke Hosts i tam Work buffer)

bartsob5

Cytat: "Nietoperek"widac spogladalem w inym miejscu niz Ty ( patrzalem na zakladke Hosts i tam Work buffer)

w zakladce hosts jest suma wszystkiego z projects...  :|

AL

Nietoperek - Andpico prosił by przekazać Ci podziękowania - dzięki tobie jego problem został rozwiązany.

Bober

Jest nowa wersja BoincView 1.4.1 z 11 lutego 2007.
http://boincview.amanheis.de/
CytatBeside of a few fixes the following features have been added or updated:

   * a column for the duration correction factor has been added at the Projects tab
   * the order of tabs will now be saved after reordering them
   * the dialog for checking client versions is now sizable
   * the task states have been updated to go conform with BOINC manager
   * the filter for the task states has been moved from preferences to the filter dialog
   * user errors send from the client (cc 5.8+) are now handled and got their own customizable color set
   * a dialog to list all network addresses of the current computer has been added
   * the floating total row is now a fixed footer

bartsob5

juz go probowalem... dziwne kolory (dodanie dziwnie fioletowego koloru dla projektyu 'depleting') troche inaczej rolka w myszce dziala(w mojej opini gorzej), i jest zmieniony system dodawania kompow, ale tak poza tym nie zauwazylem tam wiekszych zmian, ktore mialyby spowodowac moje ostateczne przenosiny...