Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

GPUGrid

Zaczęty przez Troll81, 12 Sierpień 2008, 23:31

AiDec

Wciaz nie wiem skad zassac VMWare - szukac na torrentach czy jak? Dajcie wskazowki. Jesli wygram i-RAM BOX`a na aukcji, to za ok. tydzien bede stawial nowy system na Kosmosie - od razu postawilbym z VMWare. A do czasu stawiania nowego OS`a mialbym czas na testy. Tylko potrzebuje wiecej pomocy od Was.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

http://www.vmware.com/ ;) Ktoś tu mówił o płaceniu dużo za dobrą robotę, więc jakie torrenty, AiDec, co?

Troll81

Zresztą vmware jest darmowy w iluśtam wersjach. Tylko trza się zarejestrować

AiDec

#123
Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 07:28
http://www.vmware.com/ ;) Ktoś tu mówił o płaceniu dużo za dobrą robotę, więc jakie torrenty, AiDec, co?

Cytat: Troll81 w 17 Wrzesień 2008, 09:13
Zresztą vmware jest darmowy w iluśtam wersjach. Tylko trza się zarejestrować

Popierwsze primo, o VM zaledwie slyszalem. Nawet nie wiem czy to platne, czy oupensurs. Po drugie primo z tego typu aplikacjami mam tyle wspolnego co z palantem Bushem. Nie znam sie na tym i dlatego pytam.

Na stronie VM bylem, kliknalem sciagnij, kazalo mi sie zarejestrowac, to wpisalem dane, kliknalem `sciagnij` i wcale nie dalo mi sciagnac, tylko przenioslo mnie na nastepna strone z kolejnym formularzem i chcialo to to ode mnie jeszcze wiecej informacji o mnie. A na c*** im to? Pomyslalem jakas francowata firma bedzie mnie tu naciagac, a pozniej dostane dwie tony spamu. To nawialem stamtad i spytalem Was o torrenty. W miedzyczasie szukalem dalej. Wszedlem ponownie na strone VMWare, ale z innego linku. I kurna do jasnej cholery chce sciagnac VMWare. Co by odpalic drugi system, a tam mnie pytaja czy chce ESXi, czy server, czy add-on, czy SDK z API (na c*** mi API? - mam to w windzie - nie starczy?), czy jakas infrastrukture. I co ja mam do cholery z tym zrobic? Ja chce VMWare.exe tudziez inne .iso/.rar, a oni mi chca wrzucic kupe jakiegos smiecia i do tego celu potrzebuja tony informacji o mnie zeby je pozniej sprzedac za gruba kase.

Wiec dlatego pytam Was, na 4um. Skad dorwac VMWare. Czy tak trudno dorwac ten program? Jeden program, nie jakies SDK, czy API, czy inna Infrastrukture. Cos co po prostu zainstaluje i bedzie dzialac.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

No no, AiDec. Najpierw mówisz, że płacisz, teraz mówisz, że nie będziesz płacił. To jak w końcu?

Jak dla mnie to potrzebujesz VMware Workstation:
CytatVMware Workstation 6

Run multiple operating systems on a single PC. Dramatically cut hardware costs and enhance your operation.

With VMware Workstation, you can run Windows, Linux and other operating systems simultaneously—no need to pay for separate, dedicated PCs. Just click your mouse and switch between different computing environments. You can:
- Increase IT productivity by streamlining the provisioning of physical PCs with virtual machines
- Accelerate product time-to-market by developing and testing multi-tier or cross-platform applications on a single computer
- Increase product quality by leveraging multiple snapshots and integrated virtual debugging for testing
- Eliminate risk by testing patches and applications in isolated sandbox environments
- VMware Workstation 6 for Windows is available in English and Japanese all in the same download - pick your language during installation.

Możesz za darmo wypróbować VMware Workstation albo kupić sobie od razu licencję tutaj: http://store.vmware.com/servlet/ControllerServlet?Action=DisplayPage&Locale=en_US&SiteID=vmware&id=ProductDetailsPage&productID=82671800

Przy czym jak masz ochotę na triala to chyba normalne, że chcą mieć Twoje dane, nie?

PS. Nigdy od operatora telefonii komórkowej nie dostałeś na telefon żadnej informacji reklamowej?

Troll81

wiem że workstation było darmowe ??? tak samo jak server w pewnym momencie. Trza się było tylko zarejestrować. Bo np microsoftowe virtualPC i VirtualServer darmowe są.

AiDec

Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 11:36
Przy czym jak masz ochotę na triala to chyba normalne, że chcą mieć Twoje dane, nie?

PS. Nigdy od operatora telefonii komórkowej nie dostałeś na telefon żadnej informacji reklamowej?

1. Nienormalne - chca za duzo. Nie mam czasu na pierdoly.
2. Tylko raz - nie bede uzywal tutaj jezyka, ktorego uzylem wlasnie wtedy. Nigdy wiecej sie to nie zdazylo.

Anyway dzieki za info - sprobuje to sciagnac jakos. Zwlaszcza ze juz wiem co mi potrzebne.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Cytat: AiDec w 17 Wrzesień 2008, 13:071. Nienormalne - chca za duzo. Nie mam czasu na pierdoly.

Zdefiniuj 'pierdołę'. Napisali dość duży soft, sprzedają go, więc to normalne, że z wersjami trialowymi wiążą się jakieś inne konsekwencje. Oni są nastawieni (co normalne) na zysk - zatem chcą mieć dane każdego potencjalnego klienta.

Cytat: AiDec w 17 Wrzesień 2008, 13:072. Tylko raz - nie bede uzywal tutaj jezyka, ktorego uzylem wlasnie wtedy. Nigdy wiecej sie to nie zdazylo.

No i? Poklnąłeś sobie na swój telefon i tyle. Świata to nie zmieniło, reklamy dalej są tą drogą rozsyłane (przynajmniej w naszym kraju), czy tego chcesz, czy nie. A za komórkę przecież się jeszcze płaci. Zatem skoro dzieje się tak nawet po ZAPŁACENIU, nie dziw się, że chcą podobnie robić w przypadku rozdawania czegoś ZA DARMO (nawet jeśli to wersja trialowa). Poza tym stawiam, że nie sprzedadzą Twojego maila/danych nigdzie - to mogłoby się dla nich źle skończyć - a po prostu będą Cię informować o nowych wersjach... Albo nawet i to nie, jeśli jest jakiś wybór (no i zawsze można się wypisać).

AiDec

Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 13:31
Cytat: AiDec w 17 Wrzesień 2008, 13:071. Nienormalne - chca za duzo. Nie mam czasu na pierdoly.

Zdefiniuj 'pierdołę'. Napisali dość duży soft, sprzedają go, więc to normalne, że z wersjami trialowymi wiążą się jakieś inne konsekwencje. Oni są nastawieni (co normalne) na zysk - zatem chcą mieć dane każdego potencjalnego klienta.

Potencjalnego klienta wlasnie straca przez utrudnianie zycia. Troszke `user friendly` by im nie zaszkodzilo. Po prostu wchodze, wybieram, place PayPalem, po 30 sek. znikam ze strony. Tak zrobilem z Rar`em, AdAware`m, wszystkimi aplikacjami Symantec`a. Da sie? To sie kupi i sie zaplaci. Nie da sie? No to sorry ide gdzie indziej.


Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 13:31
No i? Poklnąłeś sobie na swój telefon i tyle. Świata to nie zmieniło, reklamy dalej są tą drogą rozsyłane (przynajmniej w naszym kraju), czy tego chcesz, czy nie. A za komórkę przecież się jeszcze płaci. Zatem skoro dzieje się tak nawet po ZAPŁACENIU, nie dziw się, że chcą podobnie robić w przypadku rozdawania czegoś ZA DARMO (nawet jeśli to wersja trialowa).

Eee, tam na telefon. Poklnalem na gostka z obslugi klienta co do mnie dzwonil ze ma jakas swietna oferte. Nie dalem mu skonczyc drugiego zdania. Nasluchal sie troche (i podszkolil zapewne w kilku jezykach). Od tej pory mam po problemie z ofertami (sms`owymi rowniez).


Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 13:31
Poza tym stawiam, że nie sprzedadzą Twojego maila/danych nigdzie - to mogłoby się dla nich źle skończyć - a po prostu będą Cię informować o nowych wersjach... Albo nawet i to nie, jeśli jest jakiś wybór (no i zawsze można się wypisać).

No dobra, przesadzilem. Nie sprzedadza. Dadza sobie ukrasc. A co moze nie? Lepsi gubili lapki z danymi :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Współczuje kolesiowi z call center który dostał prikaz obdzwaniać ludzi i trafił kilku takich jak ty. po godzinie sie roboty odechciewa. A może to był studenciak dorabiający do piwa?? Tak ciężko było mu przerwać i powiedzieć "nie dziękuję"?? Musiałeś mu doje@#$% słownie?

AiDec

#130
Cytat: Troll81 w 17 Wrzesień 2008, 16:23
Współczuje kolesiowi z call center który dostał prikaz obdzwaniać ludzi i trafił kilku takich jak ty. po godzinie sie roboty odechciewa. A może to był studenciak dorabiający do piwa?? Tak ciężko było mu przerwać i powiedzieć "nie dziękuję"?? Musiałeś mu doje@#$% słownie?

Tak, musialem. Trzeba ludzi uczyc czego nie nalezy robic za zadne pieniadze. Na koniec co prawda dodalem ze jestem po nocnej zmianie a on mnie wlasnie obudzil i gdyby mial wiecej szczescia dzwoniac o innej porze to kwiecistosc mojej wypowiedzi bylaby moze mniej intensywna, ale odradzilem takie proby w przyszlosci.

Natomiast nie wazne jest dla mnie kto dzwonil. Wazne ze te rozmowy sa nagrywane. Jestem pewien ze kilka takich odpowiedzi (chocby w ramach przykladow) dociera do marketingowcow.



EDIT: http://pl.wikipedia.org/wiki/VMware#Produkty_z_rodziny_VMware

Zastanawiam sie czy wybrac Server czy Workstation.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Cytat: AiDec w 17 Wrzesień 2008, 17:29Tak, musialem. Trzeba ludzi uczyc czego nie nalezy robic za zadne pieniadze. Na koniec co prawda dodalem ze jestem po nocnej zmianie a on mnie wlasnie obudzil i gdyby mial wiecej szczescia dzwoniac o innej porze to kwiecistosc mojej wypowiedzi bylaby moze mniej intensywna, ale odradzilem takie proby w przyszlosci.

Zatem wyjaśnij, jak tego typu firmy mają zbierać dane na temat jakości ich usług, by wiedzieć, co na przyszłość poprawić? Powinien był w przypadku takiego telefonu zapytać, czy chcesz udzielić informacji. Jak Ty byś się poczuł, gdybyś na pytanie "Skąd wziąć VMWare?" dostał odpowiedź typu: "A sp*%^&$#, jesteś #$#@$#@ $#%#$% #$%$#%#%#, używaj Google"?

Cytat: AiDec w 17 Wrzesień 2008, 17:29Natomiast nie wazne jest dla mnie kto dzwonil. Wazne ze te rozmowy sa nagrywane. Jestem pewien ze kilka takich odpowiedzi (chocby w ramach przykladow) dociera do marketingowcow.

Wątpię, by ktokolwiek tego słuchał, ale jeśli tak... Nie wiem jak ich, ale moją reakcją byłoby coś w stylu: "Och, ale się chłopaczyna zdenerwował, LooooL". Krótko mówiąc - tak przesadnie negatywna reakcja budzi śmiech, przynajmniej we mnie. I pokazuje raczej, wybacz, brak klasy. Z klasą mówi się "Nie, dziękuję". Tak przynajmniej robią ludzie asertywni, natomiast agresywni reagują tak jak Ty.

Jestem również przekonany, że gdyby w ramach przykładu każdy mógł ostrzelać dowolny samochód przekraczający dozwoloną prędkość to ludzie jeździliby zgodnie z przepisami... Tylko czy to na pewno właściwa droga?



Back on topic:
VMWare Server jest darmowy. Info tutaj: http://www.vmware.com/products/server/
A skoro darmowy, możesz sobie ściągnąć i wypróbować. I przekonać się, czy to to, czy to nie to i potrzebujesz Workstation. Będziesz musiał również dokonać darmowej rejestracji u nich - jeśli to za dużo dla Ciebie, kup sobie Workstation od nich po prostu. Można płacić PayPalem, więc nie powinieneś mieć większych problemów z tym.

AiDec

Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 18:57
Zatem wyjaśnij, jak tego typu firmy mają zbierać dane na temat jakości ich usług, by wiedzieć, co na przyszłość poprawić?

Tech support. Przeciez ludzie do nich dzwonia nie? A raportowanie bledow? Jak sie chce, to sie da. Nieinwazyjnie :)


Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 18:57
Jak Ty byś się poczuł, gdybyś na pytanie "Skąd wziąć VMWare?" dostał odpowiedź typu: "A sp*%^&$#, jesteś #$#@$#@ $#%#$% #$%$#%#%#, używaj Google"?

Dlatego istnieja fora. Chcesz - czytaj. W wolnym czasie. W dogodnym momencie. Chcesz - odpowiedz. Kiedy Ci pasuje. Nie chcesz - nie czytaj, nie odpowiadaj. A jakbys sie czul jakby Cie ktos zmuszal do czytania i odpowiadania? ;)


Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 18:57
Krótko mówiąc - tak przesadnie negatywna reakcja budzi śmiech, przynajmniej we mnie. I pokazuje raczej, wybacz, brak klasy.

Na klase, tak jak i szacunek trzeba sobie u mnie zasluzyc. Ale jak ktos zaczyna tak jak oni to sorrry.


Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 18:57
Jestem również przekonany, że gdyby w ramach przykładu każdy mógł ostrzelać dowolny samochód przekraczający dozwoloną prędkość to ludzie jeździliby zgodnie z przepisami... Tylko czy to na pewno właściwa droga?

W Norwegii, gdzie pracuje, za zbytnie przekroczenie predkosci (zbytnie czyli np. 30km w miescie) wsadzaja do wiezienia. Na 30 dni. Plus ogromne grzywny. W Norwegii sa 4 wypadki smiertelne rocznie. W Polsce ile dziennie? Czasami jak nie nakopiesz komus do tylka, to nie zrozumie. Nie do kazdego mozna z chlebem, do niektorych trzeba z kamieniem (o czym sie ostatnio przekonal Gigabyte z mojej strony - przesle Ci na PM).


Cytat: Mori w 17 Wrzesień 2008, 18:57
Back on topic:
VMWare Server jest darmowy. Info tutaj: http://www.vmware.com/products/server/
A skoro darmowy, możesz sobie ściągnąć i wypróbować. I przekonać się, czy to to, czy to nie to i potrzebujesz Workstation. Będziesz musiał również dokonać darmowej rejestracji u nich - jeśli to za dużo dla Ciebie, kup sobie Workstation od nich po prostu. Można płacić PayPalem, więc nie powinieneś mieć większych problemów z tym.

No, ten link byl bardzo pomocny - dzieki wielkie :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

a ja z innej mańki (w końcu to temat o gridzie a nie dupotujcach telefonicznych) potwierdzam - mi również zapunktowało wu 8h po terminie

Szopler

W związku z utrzymującą się niską temperaturą i koniecznością ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych uprasza się lokatorów o zastosowanie tzw. pasywnego ogrzewania (czyli kompów liczących BOINCa) w maksymalnej możliwej ilości ;).

maro86

Gdyby nie to że Windoza != Ubuntu (tzn. konieczność restartu windy powiedzmy po 4 dniach nieprzerwanegu używania kompa) to dogrzewałbym pokók 24/7.. A tak to dogrzewam 23.8/7 ;-)

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

sourcerer

Jesli ktos chce : VMware Workstation 6.0.5 Build 109488 lub VMWare WorkStation 6.5 Release Candidate 2 (build 110068) for Windows & Linux [NEW!] to dajcie znac.

Pigu

Cytat: pbt_marlutowski w 18 Wrzesień 2008, 01:26
Gdyby nie to że Windoza != Ubuntu (tzn. konieczność restartu windy powiedzmy po 4 dniach nieprzerwanegu używania kompa) to dogrzewałbym pokók 24/7.. A tak to dogrzewam 23.8/7 ;-)

przesadzasz, restartuję kompa co kilka miesięcy i wszystko działa

maro86

A używasz go w międzyczasie przez te kilka miesięcy ;-P ?

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Pigu

naturalnie - to moja główna maszyna

Troll81

#140
Ja i tak uważam AiDec że bycie milszym by ci nie zaszkodziło. Właśnie taka jak twoja agresja do innych ludzi powoduje tyle wypadków na polskich drogach. Znam mentalność polskich kierowców bo już 10 lat jeżdze po plsce i widzę. Wkurza cie koleś bo za wolno jedzie, to wyprzedzić go i dać po chamulcach. itp itd. Jakby każdy był choć ociupinę milszy w tym kraju to myślę że wszystkim żyłoby się lepiej. MOże i na szacunek trzeba sobie u mnie zasłużyć ale klase dostaje każdy. Po prostu nie chcę się zniżać do poziomu innych. I mówię ci że jakbyś jako student politologii chciał dorobić, i zatrudniłbyś się w call center to pewnie zmieniłbyś podejście. Kiedyś ty też będziesz musiał zadzwonić do kienta z pytaniem i czy chciałbyś wtedy dostać na dzień dobry bluzgiem? Jakoś nie słyszałem by w skandynawii każdy tak jak ty postępował. MOże to dlatego u nich są 4 wypadki rocznie? Bo się ludzie na wzajem na skrzyżowania wpuszczają? Bo przepuszczają pieszych na pasach, bo nie wymuszają pierwszeństwa? Bo w polsce po raz kolejny szykują wyższe kary dla kierowców. Tylko co to da? Jak chamstwo dalej się będzie szerzyć na drogach. Bo to nie prędkość zabija, tylko właśnie głupota i chamstwo, i brak wyobrażni.

Machloj

#141
AiDec - temat dla Ciebie - http://www.ps3grid.net/forum_thread.php?id=371#2356

jeśli dobrze zrozumiałem koleś przeprowadził taką operację dla linuksa:

1. check out the sources.
2. file boinc/client/hostinfo_unix.C in line 764: p_ncpus = p_ncpus + 1; (+=1)
3. compile and use it (linux version)

dla windowsa: #2 should be done in ...hostinfo_win.C

i walił 4 zadania na CPU + 1 WU na GPU. spadku wydajności GPUgrida nie zauważył...

jak wrócę z pracy to może znajdę trochę czasu i sprawdzę jak to działa :)

edit. podobno na linuksie nie widać spowolnienia GPUgrida...na windowsie nie jest już tak różowo...obaczymy :p

AiDec

Cytat: Machloj w 22 Wrzesień 2008, 10:17
AiDec - temat dla Ciebie - http://www.ps3grid.net/forum_thread.php?id=371#2356

jeśli dobrze zrozumiałem koleś przeprowadził taką operację dla linuksa:

1. check out the sources.
2. file boinc/client/hostinfo_unix.C in line 764: p_ncpus = p_ncpus + 1; (+=1)
3. compile and use it (linux version)

dla windowsa: #2 should be done in ...hostinfo_win.C

i walił 4 zadania na CPU + 1 WU na GPU. spadku wydajności GPUgrida nie zauważył...

jak wrócę z pracy to może znajdę trochę czasu i sprawdzę jak to działa :)

edit. podobno na linuksie nie widać spowolnienia GPUgrida...na windowsie nie jest już tak różowo...obaczymy :p


Interesujace :). Mnie sie mazy BM ktory by to co powyzej napisane ladnie obslugiwal bez zbednych kombinacji :). Jednak uwazam ze na chwile obecna najlepszym wyjsciem jest (niestety) obciazenie kompa dodatkowym BM pod wirtualna maszyna.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Machloj

nowa aplikacja ma być wypuszczona, która podobno przyspiesza liczenie na gtx 260 i 280 o 30%, so jeśli chcecie poprawić swój rac o ok. 8000/dzień lećcie kupić gtx260 :)

AiDec

Nie wiem jak to z ta nowa aplikacja jest naprawde, ale u mnie wydajnosc nie wzrosla, a spadla o ok. 30%...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

maxim

A u mnie GPU grid przestal blokowac jedno jajko. Boinc liczy 5 WU na raz :)

Pigu

y? jaka nowa aplikacja?

maxim

Nie mam pojecia bo tylko na jednym kompie jak narazie to dziala.

Mozliwe ze przez to ze dodalem ten plik o ktorym Mindc mowil. Przetestuje i dam znac

Pigu


maxim

XP 32bit, nie kumam bo na 2 z 4 kompow dziala :( Pomimo wgrania plikow.

Troll81


maxim

Ale nie jestem osamotniony :)

http://www.gpugrid.net/forum_thread.php?id=402

Troll81


mindc

Cytat: maxim w 03 Październik 2008, 09:40
XP 32bit, nie kumam bo na 2 z 4 kompow dziala :( Pomimo wgrania plikow.

z tego co zauważyłem, to trzeba:
1. odczytać dane z cc_config.xml - w menu Advanced/Read config file
2. przemielić nowe dane - w menu Advanced/Read local prefs file

BOINC zmieni ilość CPU, zrobi benchmark i wtedy jest już ok


AiDec

#154
Potwierdzam. BM liczy u mnie 7 WU na raz. Niestety nawet jak zostawie tylko 3 WU (samego Grida), to i tak jest spadek wydajnosci w stosunku do poprzedniej wersji :(.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

maxim

Cytat: mindc w 03 Październik 2008, 12:18
Cytat: maxim w 03 Październik 2008, 09:40
XP 32bit, nie kumam bo na 2 z 4 kompow dziala :( Pomimo wgrania plikow.

z tego co zauważyłem, to trzeba:
1. odczytać dane z cc_config.xml - w menu Advanced/Read config file
2. przemielić nowe dane - w menu Advanced/Read local prefs file

BOINC zmieni ilość CPU, zrobi benchmark i wtedy jest już ok


Zrobilem dokladnie to co piszesz, na 2 rdzeniowcu dalej liczy 1 WU i 1 GPU WU (w pliku cc_config ncpu=3), na quadzie liczy 3 x CPU WU i 1 x GPU WU (ncpu=5). Na pozostawlych dwoch kompach bez zadnych zmian liczy 5 probek.

AiDec

Moze masz zassane jeszcze stare WU z aplikacja ktora wciaz blokuje jajka?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

maxim

Tak !!! To wlasnie to :)

Troll81

i siem wyjaśniło

Pigu

Cytat: AiDec w 03 Październik 2008, 12:46
Moze masz zassane jeszcze stare WU z aplikacja ktora wciaz blokuje jajka?

aplikacja sama się zaktualizowała?