Prośba o zaostrzenie moderacji

Zaczęty przez Pigu, 26 Maj 2008, 18:27

Pigu

*węszy* hmm offtop? hmm *węszy jeszcze troszkę* hmm chyba taaak  ;D

Panie Kapitanie teraz narażę się na przeciągnięcie pod kilem, ale zauważam, że ostatnimi czasy wiele wątków puchnie zbędną treścią - to fajnie, że forum jest przyjazne użytkownikom i nie goni ich zbyt ścisłą moderacją, ale z drugiej strony powinno być przyjazne nie tylko dla tych co chcą pogadać, ale także dla szukających informacji... nie wiem, co z tym zrobić, ja tak tylko siedząc na bocianim gnieździe nie jestem pewien, czy kurs jest wytyczony przez nas, czy tylko płyniemy z prądem

btw: mamy kilka specjalnych spamerskich wątków, jest gdzie pisać  ;D

bartsob5

ale zakladanie watkow osobnych 'apropos tamtego' nie byloby zbyt wydajne ;) mysle ze koniec lipca bede w stanie przejrzec cale forum zeby troche poczyscic..

Troll81


Mchl

Identyfikacja kasodawcy do offtop Pigu? Złazić mi z tego gniazda i pod pokład zęzę czyścić!! Arrr!!!

A co do dyscypliny tematowej... W dużej mierze od was zależy jak będziecie się nawzajem pilnować :)


Bartsob5: Widzę, że wymyśliłeś sobie akuratne zajęcie na oczyszczenie mózgu po maturalnych bojach :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

Cytat: Mchl w 26 Maj 2008, 22:35
Bartsob5: Widzę, że wymyśliłeś sobie akuratne zajęcie na oczyszczenie mózgu po maturalnych bojach :)

raczej cwicze, by kolejkowanie zadan wprowadzic na jeszcze wyzszy poziom przed studiami. wiesz, zeby nie bylo, ze po liceum sie nie rozwijam;) na przyklad, zalozylem sobie, ze na sempronie do konca czerwca (!) zrobie formata (choc powinno byc to uczynione juz pol roku temu)

Troll81

Bartsob5 mówi o czyszczeniu tematu a sam pisze nie na temat w wątku stworzonym dla przejrzystosci finansów projektu SKB@P.