Projekt z najkrótszymi zadaniami

Zaczęty przez TJM, 23 Sierpień 2008, 14:48

TJM

Który z obecnie aktywnych projektów rozsyła najkrótsze zadania (idealne byłyby takie parominutowe z brakiem limitu ilości ściągniętych) ? Chciałbym coś przetestować, wydaje mi się, że nowe wersje managera (6.2.x) źle działają przy połączeniu przez http proxy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

WEP-M+2 Project - tylko Linux
AthlonX2 3800+ 2,0@2,22  - 741.10 sek

PrimeGrid - Prime Sierpinski Problem Sieve 64bit
AthlonX2 3800+ 2,0@2,22  - 1,166.67 sek (po ostatnim wydłużeniu)

PrimeGrid - GCW Sieve 64bit
AthlonX2 3800+ 2,0@2,22  - 949,96 sek

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Hm niestety, potrzebuję Windows i 32 bit...
Jest co prawda boinc alpha, ale tam sam projekt ma jakieś dziwne problemy z serwerem (często przerywa ściąganie i/lub wyrzuca różne błędy, prawdopodobnie celowo żeby lepiej przetestować managera) i ciężko mi zdiagnozować co dzieje się nie tak przy łączeniu się przez proxy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

#3
RCN - ostatnio skrócili mocno próbki od kilku sekund do 30 min (limit time - 1800sek)

EDIT: większość próbek przelicza się u mnie od 30sek do 6 min, ok 10% osiągało 30 min
EDIT2: RCN generuje dla każdego WU sporo małych plików do odesłania, czyli w sam raz do testu

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

RAD-Poland

#4
widzę, że aktualnie RCN nieaktywne, to możesz spróbować IBERCIVIS
http://registro.ibercivis.es
- próbki w projekcie ok 3-45 min
- obecnie rozsyłają (od dwóch dni) próbki L24 - liczą się 12 min na Win32bit AthlonX2 3800+ 2,0@2,22
- w wyniku generuje po 3 pliki na WU do odesłania
- niestety nie ściąga u mnie więcej niż 15 wu

EDIT: znowu rozsyłają L48 - długie 38-43 min  :(  (rano były jeszcze L24 - sorry)

EDIT: dopiero teraz zauważyłem, że w preferencjach można wybrać jakie próbki chce się dostawać

   
WCG:
PG:         YOYO: