Zakładanie Kont w projektach

Zaczęty przez Troll81, 04 Wrzesień 2008, 09:39

Czy podoba ci się ten pomysł i jak bardzo?

Tak zakładajmy po 15 nadmiarowych kont
3 (18.8%)
Tak ale wystarczy 10 kont nadmiarowych
3 (18.8%)
Tak ale 5 kont wystarczy na bank
3 (18.8%)
nie, zakładanie nadmiarowych kont to zły pomysł
3 (18.8%)
NIe interesuje mnie to
4 (25%)

Głosów w sumie: 16

Troll81

Ponieważ zdarza się że ktoś chciałby dołączyć do projektu a tworzenie nowych kont jest niemożliwe, lub na przykład tylko po wpisaniu Invite Code. Proponuję by zakładać nadmiarowe konta w ilości sztuk 5 (lub 10, a może 15). Zakładaniem kont zajęłaby się osoba która znajduje dany projekt. Nazwy kont byłyby jakieś jasnomówiące np KontoNadm1 czy cuś. Potem moglibyśmy takie konto przekazywać chętnym. Co wy na to koledzy??

Mori

A nie łatwiej na BoincStats po prostu samemu sobie pozakładać konta wszędzie? Przecież to nie jest tak, że ciężko się do jakiegokolwiek projektu załapać, a tylko czasem jakiś jest niedostępny...

Mchl

Z tego co wiem, to Al już jakiś czas temu takie konta zakładał.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Chodzi mi o to by takie działania usystematyzować :D

RAD-Poland

jestem za - ponoć była możliwość zakładania kont w Docking ale tylko 24 (spóźniłem się  :() i chętnie bym takie rezerwowe/nadmiarowe konto zaadoptował

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Mori

No to w takim razie może założyć z 5 dodatkowych kont na Boincstats - bo tam przeciez można po prostu na liście zaznaczyć i to samo zakłada konta, więc nie byłoby wielkich problemów, by masowo pozakładać...

AL

Swego czasu zakładałem po 3 dodatkowe konta, ale od pewnego czasu ze względu na używanie do tego celu innego narzędzia ( jest takie coś dla założycieli drużyn - wtedy po uaktualnieniu skryptu do odpowiedniego poziomu przez prowadzących/zakładających projekty - konto dla drużyny a przy okazji i dla mnie zostaje założone z automatu ). O ile mi wiadomo Mchl korzysta dokładnie z tego samego wynalazku z tą różnicą, że jemu zakłada konto dla naszej drużynki i jemu osobiście, a mi zakłada do wirtualnej drużynki wymyślonej przeze mnie na potrzeby tego narzędzia.
Zatem w ostatnim czasie nie zakładałem w nowych projektach kont zapasowych.