Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

FreeHAL@home

Zaczęty przez kempler, 08 Wrzesień 2008, 17:50

Tomasz R. Gwiazda

trolololo

a za co ?

Cyfron

informuje na stronie, że podobno jego komp był używany do jakiś ataków za pomocą trojanów czy innych...

Troll81


KrzychuP

czy to może oznaczać, że infekował wszystkie kompy podłączone do projektu?    :-\

Bezprym

Cytat: KrzychuP w 11 Kwiecień 2012, 14:20
czy to może oznaczać, że infekował wszystkie kompy podłączone do projektu?    :-\

To byłoby niedobrze... W konsekwencji mogłoby się to także odbić negatywnie na innych projektach, jakby informacja o szkodach wynikłych w BOINC poszła w świat...

Tomasz R. Gwiazda

predzej komus AV stwierdzil ze app jest trojanem

Bezprym

Już działa!!   :)

Cyfron

na jednym kompie coś pobrał, ale coś na innych nie bardzo, poza tym serwer jeszcze też coś nie dycha - może pomału go będą uruchamiać.

stiven

Odesłało mi zaległe próbki ale na stronę projektu nie mogę się dostać. U Was tak samo?

Bezprym

Cytat: stiven w 25 Kwiecień 2012, 10:48
Odesłało mi zaległe próbki ale na stronę projektu nie mogę się dostać. U Was tak samo?

Mi odesłało zaległe próbki i pobrało nową. Ale na stronę poprzez przeglądarkę wejść nie mogę...

stiven

Znowu leży. Zarówno strona (która przez pewien czas działała) jak i serwery projektu.

patyczak

Od paru dni projekt znowu rozsyła próbki, ale dzisiaj na jednym z moich komputerów z 1GB RAMu pojawił się komunkat o braku pamięci wirtualnej. Winnym okazała się próbka z FreeHal@home, która zajmowała prawie 600MB  %) Także maszyny z małą ilością pamięci należy obserwować.
Skeczu z papugą nie będzie



Cyfron

ja nie zaobserwowałem takich problemow u siebie.

patyczak

Cytat: Cyfron w 24 Czerwiec 2012, 22:36
ja nie zaobserwowałem takich problemow u siebie.
Jak dotąd trafiłem tylko na jedną taką WU, może jakaś wadliwa seria była.
Skeczu z papugą nie będzie



Foka0111

Jak zmienić na stronie FreeHAL swojego nicka z comment na coś innego.
Wchodzę w ustawienia swojego konta ale nie idzie w żaden sposób potwierdzić ani wybrać kraju.

Dario666

Co jest teraz z FreeHAL'em, bo mi już nie działa od jakichś 2 tygodni?

Bezprym

U mnie działa cały czas.

emik

Ja również nie mam problemów


SGS2 + Tapatalk + SwiftKey



Cyfron

ja tam mam problemy, bo projekt nie karmi mnie jak powinien - mam ustawione WU na rdzeń, a dostaję max 1 na hosta...

Dario666

U mnie ciągle nic i to na żadnym z kompów, nie ważne jaki system. Resetowałem, ..., cuda wianki i dalej nic.

Z leksza zaczyna mnie już brać... :wth:

sknd

u mnie za to od baaardzo dawna liczą się liczą, odsyłają a jakże, tyle że licznik punktów zastopował na 5000 i ani drgnie. już nie pamiętam czy robiły sie inwalid czy error, a teraz żadnych na stronce nie widzę wyników. no i to samo na iluś kompach testowane, xp i linuxy. dupa więc, olałem projekt, co parę miesięcy go przyłączam i sprawdzam czy coś się zmieniło...nic :wth:

Dario666

#901
A jak zlikwiduje się konto na danym projekcie to punkty zostaj, czy wszystkie z tego projektu są likwidowane?

EDIT:

Okazało się, że miałem ustawione na CI. Po przełączeniu na NCI działa normalnie z tym, że 20 razy wolniej.  :wth:

Zobaczcie na Wiki Zespołu http://www.boincatpoland.org/wiki/FreeHAL@home. Jest tam napisane, że "Próbki CI: do 2500 na dzień <-> próbki NCI: do 600 na dzień. ". Kto tyle uzyskał na jedym kompie? To nie możliwe

Teech

Od kilku dni mi nie pobiera próbek NCI, i nie łączy z projektem, nie wiecie może dlaczego?

Dario666

Chyba od około 2 tygodni. Wchodząc na stronę wszystko tam jest napisane. Czyli padły im serwery i starają się z tym "coś" zrobić. :)

Teech


Radegast

Właśnie mi freehal zniknął z managera. Czyżby koniec projektu?

Dario666

Mi juz dawno ten projekt wyparował z listy

Rysiu

Przepraszam, żę podbijam stary temat ale mam pytanie.

Dlaczego statystyk FreeHAL'a nie ma na BOINCStats?

tito

Też se nabiję odpowiedzią.
Oczywiście, że jest FreeHal - tylko, że w "retired projects". Na stronie z Twoimi statystykami np tylko trzeba zjechać niżej.