Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Emaile w BOINC

Zaczęty przez mgrkleszcz, 01 Styczeń 2006, 19:01

mgrkleszcz

Czy nie warto by było rozważyć możliwość przydzielania uczestnikom skrzynek pocztowych? To być może przyciągnęłoby nowych uczestników. A i starzy byli by wierniejsi.

bartsob5

jest mozliwosc zalozenia sobie konta email w domenie boincatpoland.org ale jest ono platne, o szczegoly pytaj ojca zalozyciela;)

Mchl

Nawet nie konta pocztowego, tylko aliasa, który można podpiąć pod konto w innej domenie.
Bezpłatne skrzynki pocztowe na wp mają teraz po 3GB, a na naszym serwerze wszystkiego mamy 300MB, więc zakładanie tutaj kont pocztowych będzie mało wygodne.

Alias w domenie boincatpoland.org kosztuhe 9zł rocznie. Pakiet pięciu aliasów - 25zł rocznie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Aliasa, czyli niejako mechanizmu przesyłającego pocztę z domeny boincatpoland na dowolnie wybrany adres?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Tak to opisują. Czy działa, nie wiem, bo nie sprawdzałem ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

grzekul14

Myślę   że   warto   załorzyć  skrzynki   pocztowe   jakie  są   na  WP.

Mchl

Aktualizacja

Mamy możliwość zakłądania kont pocztowych, ale niestety o bardzo ograniczonej pojemności (mamy raptem 1200MB na pocztę, bazę danych i stronę www)

Dlatego najlepiej sprawdzi suę chybataka kombinacja:
Konto w boincatpoland.org używane do wysyłania poczty (przez webmail lub z programu pocztowego) natomiast poczta przychodząca przekirowywana na inne konto.
Ja osobiście mam tak ustawionego thundrbirda, że odbiera mi pocztę z konta na republice, a wysyła z boincatpoland.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org